آشنایی با مدل پرده های جدید پذیرایی موجود در بازار

در حقیقت این نوع پرده بکارت در اصطلاح عامیانه با نام غربالی یا آبکشی شناخته می شود و این بافت کاملا ورودی واژن را گرفته و در آن حفرات ریزی وجود دارد، که از این حفرات خون قاعدگی یا ترشحات خارج می شود. برای اینکه دکور خانه خود را لوکس کنید به مطلب با این کاغذ دیواریها دکور پذیرایی را لوکس کنید سر بزنید. همان طور که ذکر شد پرده های حلقوی به صورت یک حلقه بوده و در وسط آن حفره ای وجود دارد زمانی که به صورت طبیعی این حفره بسیار بزرگ باشد، پرده بسیار نازک و کوچک است و با وجود اینکه سالم می باشد ولی حجم پرده کم خواهد بود و در این صورت ممکن است با دخول خونریزی بسیار کم و حتی در موارد اصلا خونریزی وجود نداشته باشد. همان طور پرده بکارت انواع مختلفی وجود دارد احتمال اینکه پرده بکارت سالم باشد ولی خونریزی پس از آن نداشته باشیم، طبیعی خواهد بود.

نکته عجیب هم اینکه بازار متشکل از اول هفته از دادن نرخ نهایی خوداری میکند. دوم اینکه عدهای از معاملهگران بتوانند دلار تهران را جمع و به ترکیه منتقل کنند. 1. روش اول اندازهگیری پرده به این صورت است که ابتدا قاب پنجره را اندازه می­گیریم و به طول و عرض آن از هر سمت 10 سانتی متر اضافه میکنیم.این روش صرفاً برای پوشاندن پرده است و هیچگونه جلوه زیبایی به محیط اتاق شما نمی­دهد. نمونه های ضخیم مانع از ورود نور به داخل منزل می شوند و فضا را تاریک نشان می دهند اما پرده های حریر علاوه بر زیبایی بی نظیری که دارند فضای خانه را روشن تر نشان می دهند. اگر پنجره شما جنوبی است، نیاز به پوشش بیشتری برای جلوگیری از ورود نور به اتاق دارید. در واقع پرده بکارت یک نوع بافت است و با ورود یک شی به داخل واژن این بافت آسیب ببیند که در معاینه مشخص می گردد. این نوع پرده، متشکل از لایه ای پارچه میباشد که اطراف یک محور می چرخد. حفظ حریم خصوصی اتاق خواب برای تازه عروس ها اهمیت ویژه ای دارد، به خصوص اگر پنجره های اتاق مشرف به خانه های همسایه ها باشد. این مجموعه شامل یک عدد پنل سمت چپ پنجره است که مدل آن از به روز ترین مدل های دنیا گرفته شده است که مخلوطی از ساتن طرح دار و مخمل شانل است که به هم دوخته شده اند و انتهای آن ریشه (یراق) اضافه شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

نوع دیگر پرده بکارت پس از حلقوی که شایع ترین فرم می باشد، سپتیت خواهد بود. شایع ترین نوع پرده بکارت، حلقوی است و حدود 90 تا 95 درصد زنان پرده بکارت حلقوی دارند. این امر سبب می شد در زمان های گذشته برای خانواده ها بسیار مسئله ساز باشد و برای همین توصیه می شود در صورتی که این موضوع برای شما و خانواده همسرتان اهمیت دارد یک گواهی پرده بکارت از متخصص زنان و زایمان خود داشته باشید و در خصوص نوع پرده و میزان خونریزی خود مشورت داشته باشید، تا در آینده برای شما مشکلی ایجاد نشود. قیمت تتر چند وقتی بود که پایینتر از دلار تهران معامله میشد اما دیروز ۵۰۰ تومان بالاتر از تهران معامله شد. به طور معمول در اکثریت مواقع پرده بکارت خونریزی زیادی ندارد، موردی که از زمان قدیم بوده است که پارچه بایستی به طور کامل خونی شود چنین موردی با خرافات عجین شده است، البته شاید به دلیل طریقه تماس جنسی در آن زمان بوده که مقداری وحشیانه تر انجام می شد و پارگی را در نواحی دیگری داشته است ولی در روزگار جدید نیازی به خونریزی بسیار زیادی نیست و تنها مقدار خونابه ای که پس از دخول دیده شود، این نشان دهنده ی سالم بودن پرده و پاره شدن پس از دخول خواهد بود.

پرده بکارت یک بافت از جنس فیبروزی و مخاطی است، در واقع بیشتر این بافت متشکل از لایه مخاطی است که در هر دو سمت بیرونی و خارجی با مخاط پوشیده شده است. انتخاب جنس پارچه هم از جمله موضوعات مهمی است که حتما قبل از خرید پرده باید درباره آن با خود خلوت کنید. ولی گاهی اوقات که به پزشک مراجعه نمی کنند و این موجب می شود تا خون به داخل واژن و تا نهایتا به داخل لگن انتقال پیدا کند و این مورد با عوارض بسیار خطرناکی همچون چسبندگی همراه خواهد بود و همچنین از لحاظ بهداشت و عفونی خیلی خطرناک است و حتما بایستی تشخیص داده شود و درمان شود. نوع دیگری از پرده بکارت وجود دارد که بدان کریبریفرم گفته می شود و این نوع پرده ناشایع است ولی وجود دارد. در واقع این نوع پرده ها جز پرده بکارت حلقوی است و فرم آن بدین صورت است که آن بافت بالا بوده و قسمت انتهای آن ضخیم می باشد. گاهی اوقات لبه های پرده که به صورت یک حلقه است، این پرده در بعضی لبه ها که معمولا در نواحی تحتانی خیلی بالا آمده و ضخیم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید