اختلاف قیمت در دو بازار پرده

اگر قصد خرید پارچه های طرح دار را دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام بستن و جمع کردن پرده ها ممکن است طرح پرده پیدا نشود. در انتخاب طول پرده باید به این نکته توجه داشته باشیم که پرده تا روی زمین امتداد داشته باشد. آنگاه باید با دقت بیشتری تصمیم گیری کرد. از ویژگی های ظاهری این مدل پرده می توان به چین های عمیق آن اشاره کرد. مکانیزم الکترومکانیکی: ارتفاع پرده های مجهز به این مکانیزم را می توان توسط ریموت کنترل و یا کلیدهای دیواری تنظیم نمود. این بازار برای خرید پرده های مخصوص اتاق خواب مناسب است و در آن انواع نوار پرده، حلقه، گیره، تزئینات و … علاوه بر انتخاب پارچه مناسب برای پرده، چگونگی نصب آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پرده مناسب که با دکوراسیون خانه همخوانی و هارمونی داشته باشد، نه تنها پذیرایی که تمامی فضای خانه را زیباتر و جذاب تر جلوه می دهد. این مدل نصب را می توان برای پرده دو پنجره ای که در کنار هم قرار گرفته اند، تنها با نصب یک میله پرده اجرا نمود.

برای انتخاب رنگ و طرح اتاق خواب هم باید سوای علاقه خودتان نیم نگاهی به در و دیوار اتاق و باقی دکوراسیون فضا داشته باشید. استفاده از این پرده بیش تر در اتاق خواب صورت گرفته و می تواند نمای زیبا و منحصربفردی ایجاد کند. در پرده لند ما تنوع وسیعی از انواع پرده شامل پرده زبرا ، پرده شید ، پرده لوردراپه ، پرده عمودی ، پرده کرکره ، پرده کرکره فلزی ، پرده کرکره چوبی ، پرده اتاق خواب ، پرده اتاق خواب پسرانه ، پرده اتاق خواب دخترانه ، پرده آشپزخانه ، پرده پذیرایی ، هتلی ، پرده تالاری ، پرده سالنی ، پرده شید رول ، پرده شید تصویری ، پرده شید بلک اوت ، پرده زبرا تصویری ، پرده زبرا طرح کودک ، پرده اداری ، پرده شرکتی را برای شما به همراه آورده ایم. تیغه این نوع پرده را می توان از جنس آلومینیوم یا چوب انتخاب نمود که امروزه نمونه های فلزی کاربرد کمتری دارند اما تیغه های چوبی با ظرافت و زیبایی بی نظیر خود همواره در تولید پرده های خانگی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب رنگ پرده سلیقه ایست اما بهتر است با دکوراسیون داخلی هارمونی داشته باشد.

اما چه پرده ای مناسب است؟ همچنین بایستی پرده ای انتخاب گردد که علاوه بر حفظ حریم خصوصی، نور مناسب در فضای آشپزخانه تابیده شود. پرده ها مخصوصا والان پرده پذیرایی نقش مهمی در دکوراسیون داخلی خانه ها دارند که با انتخاب مناسب آن می توان جلوه ای زیبا به خانه بخشید. پرده چاپی با زمینه روشن و گل های خاص رنگی بسیار شاد و زیبا(صورتی, بنفش, زرد, آبی) مکان شما را بسیار شاد و سرزنده نشان می دهد. شما حتی میتوانید با وجود پنجره نیمه، قد پردهتان را از حد معمول هم یک متر بلندتر بگیرید و مقداری از پرده را روی زمین پهن کنید. برای ایجاد یک تصویر ذهنی از چگونگی قرارگیری پرده در هنگام جمع شدن، بهتر است هنگام خرید، پارچه را جمع کنید تا نمایی که ایجاد می شود را مشاهده نمایید. در نصب پرده های دوتایی از دو پرده در دو طرف یک میله پرده استفاده می شود.

امروزه با وجود پرده های زیبا و متنوعی که در بازار وجود دارد، کمتر کسی از این مدل پرده استفاده می کند. پرده چاپی گلدار رنگی جذاب (طوسی, قهوه ایی, آبی) با خطوط رنگی مکان شما را از سادگی خارج می کند و به یک مکان زیبا می کند. طراحی این پرده ی مخمل زیبا و مدرن ، لطافت ، سرسبزی و عطر دل انگیز گیاهان جنگل را تداعی می کند. پرده پانچی نمونه ای از پرده های ساده می باشد که در طراحی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. شما میتوانید دکور پرده ی خود را با وسایل خانه ی خود ست کنید مثلا اگر وسایل خانه ی شما مشکی سفید است میتوانید از پرده ی مشکی سفید استفاده کنید،همچنین میتوانید دکور پرده را با دیوار ست کنید برای مثال اگر دیوار خانه ی شما سفید باشد میتوانید از پرده ی کرم یا شیری رنگ استفاده کنید. قبل از نصب آن باید مشخص کنید تا چه اندازه می خواهید با کف اتاق فاصله داشته باشد و عرض آن نیز تا چه اندازه باشد. زمانی که برای خرید پرده مراجعه می کنید، با انواع مدل پرده های مختلف موجود در بازار روبرو خواهید شد. اگر دکوراسیون خانه شما به سبک کلاسیک است از نمونه های والان دار استفاده نمائید و اگر از سبک مدرن پیروی می کنید، انواع ساده و تک رنگ بهترین گزینه محسوب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید