اختلاف قیمت در دو بازار پرده

شما حتی می توانید با وجود پنجره نیمه ، قد پرده تان را از حد معمول هم یک متر بلند تر بگیرید و مقداری از پرده را روی زمین پهن کنید . حتی این پردهها میتوانند به تنهایی نقش عنصر اصلی فضای ساده و صمیمی شما را ایفا کنند و چشمها را از خستگی به دور نگاه دارد. شما حتی برای این نوع پنجره ها هم می توانید پرده های قدی بیاویزید . برای مثال در سبک کلاسیک اغلب از پارچه هایی با طرح متناسب با پارچه های رومبلی برای پرده ها استفاده می شود و همچنین کارایی اتاق و میزان نور لازم در آن مد نظر قرار می گیرد. در صورت انتخاب پرده مخمل، معمولا برای زیر آن پرده تور یا حریر نازک در نظر رفته میشود تا در طول روز بتوان از نور طبیعی برخوردار شد. معمولا برای آشپزخانه از پردههای زبرا کرکره یا پشت دری استفاده میشود.

پس از راهرویی کوتاه که با پردههای حریر و پارچههای دیگر درست شده است، میز محمد است. پردههای زبرا در طرحها و رنگهای متنوعی در بازار موجود هستند و به راحتی میتوانید پردهای متناسب با فضای آشپزخانه انتخاب کنید. همان طور که میدانید فضای آشپزخانه به دلیل طبخ غذا خیلی سریع تر از مکان های دیگر خانه کثیف می شود و در نتیجه پرده آشپزخانه هم باید بیشتر از سایر پرده شسته شود، در نتیجه جنس پرده آشپزخانه باید به گونه ای باشد که با شستشوی مداوم، کیفیت آن تغییر نکند و رنگ آن عوض نشود. علاوه بر نکاتی مانند اندازه پرده، جنس آن و موارد دیگر که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، هر پرده ای مناسب مکان خاصی است؛ به عنوان مثال، اگر به دنبال پرده ای ساده هستید، تور، حریر، شید و زبرا انتخاب مناسبی هستند و چنانچه به دنبال پرده اتاق خواب و آشپزخانه هستید، پرده زبرا، شید، کرکره چوبی و لورداپه عالی هستند.

محصولات ضخیم نیز یک انتخاب طبیعی است، باعث جلوگیری از نور و همچنین برخی از صدا و ایجاد یک مکان آرام آرام می شود. ولی برخی از انواع پرده هستند که با وجود تزیینات بسیار ظریف و فرم جالبی که دارند جزو پرده­ های مدرن محسوب می ­شوند. وقتی وارد یک اتاق می شوید اولین چیزی که به چشم شما می آید، رنگ های پرده اتاقتان و میزان نوریست که وارد اتاق می شود. با توجه به شرایط اقتصادی اکنون، اکثرا وقتی قصد خرید وسیله ای را دارند، اول به قیمت آن توجه می کنند. اما متداول ترین حالت آن یک سانتی متر بالاتر از کف زمین است. پس از خرید پرده از پرده لند ما کلیه خدمات پس از فروش را برای شما ارائه خواهیم کرد تا حس یک خرید اینترنتی پرده را به بهترین شکل احساس نمایی. ما افتخار داریم که بهترین قیمت پرده ها را با خدمات حرفه ای ارائه دهیم. عرض پرده ها نیز باید حداقل دو برابر عرض پنجره باشد تا چین استانداردی را ایجاد کند.

انتخاب مدل پرده پذیرایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید هنگام خرید به آنها توجه کنید. ظاهری ساده و در عین حال جذاب دارد. پردهها در هر فضایی که نصب شوند، به هر حال پس از مدتی کثیف میشوند. پرده علاوه بر خصوصیات کاربردی نقش تعیینکنندهای در ایجاد جلوه ، حال و هوا و مود کلی منزل ما دارند.پرده باعث دوچندان شدن زیبایی اتاق ما می­شود و به همین دلیل در طراحی دکوراسیون منزل از آن به عنوان یک عنصر دکوراتیو استفاده می­شود. این پرده ی شیک به صورت پتینه و قاب های داماس طراحی شده و برای پرده پذیرایی و پرده اتاق خواب و دکوراسیونی به سبک مدرن و کلاسیک مناسب است و 6 رنگ بسیار زیبا دارد. فروشندهای که بیشتر از ۴۰ سال سن دارد با جثهای بزرگ و موهایی جوگندمی. علاوه بر این، انتخاب پرده مناسب برای این پنجره آن هم به عنوان یکی از سطوح بزرگ اتاق ، در دکوراسیون فضا بسیار موثر است .

دیدگاهتان را بنویسید