اطلاعاتی از انواع مدل پرده و راهنمای خرید انواع پرده

هر گاه به قصد خرید یا دوخت پرده اتاق وارد مکانی شدید ابتدا از فروشنده بخواهید نمونههایی از سایههای مختلف رنگ آبی را با عنوان پرده آشپزخانه به شما نماش دهد تا با خیالی آسوده آن را تهیه کرده و در محل خود نصب نمایید. خانواده ی بزرگ پرده اردیبهشت بالای 1000 نوع تنوع در رنگ و مدل دکور پرده به همراه کیفیتی بالا را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا شما بتوانید با اسودگی خاطر و با توجه به دکوراسیون خانه ی خود بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر در خانه خود آشپزخانهای با سبکهای ایتالیایی، فرانسوی یا مانند اینها دارید که برای بهتر دیده شدن دکوراسیون لوکسشان به پردههایی لوکس نیازمند هستند به سراغ پارچههای توری و ابریشمی بروید. هر چه زرد به سمت طلایی بودن حرکت کند و تون آن قویتر باشد کمی خشنتر به نظر رسیده و گرمای بیشتری را القا میکند، درست مانند شعلههای آتش. خالص بودن و حس تسکین در این رنگ جمع شده تا با روشنتر کردن محیط همه را یکجا برای اعضای خانواده صادر کند.

مشرف بودن پنجره و میزان خصوصی بودن فضا، میزان نوری که میخواهیم به آن اجازه ورود دهیم و شدتی از روشنایی که برای ما مطلوبیت ایجاد می کند. اگر چوب پرده بیرون از قاب پنجره و با فاصله از آن زده شود، جلوه باشکوهتر و بزرگتری به فضا داده میشود. مخمل قرمز که در یادها با حالتی لوکس و سلطنتی به خاطر میآید و نوع ابریشمی آن نیز با ترکیب رنگ سفید، مجموعه از بهترین انتخابها را برای پرده خانه شکل میدهند که اگر این موضوع مربوط به پرده آشپزخانه باشد دیگر همه تکههای پازل در یک جا جمع شدهاند. این نوع پردهها شاید در نگاه ابتدایی خاص و متفاوت به نظر برسند، اما هرگز جای یک پرده ابریشمی یا مخمل را در فضای خانه شما پر نخواهند کرد. به سراغ پردههای خاص نروید، چرا که در طولانی مدت به آنها عادت میکنید و ممکن است بازخوردهای خوبی از سمت میهمانان یا دوستان خود برای شما ارسال نشود.

پرده چاپی با زمینه روشن و گل های خاص رنگی بسیار شاد و زیبا(صورتی, بنفش, زرد, آبی) مکان شما را بسیار شاد و سرزنده نشان می دهد. در عوض پردههای ساده و روشن با انتخابی هوشمندانه و صحیح هستند که زیبایی را بیشتر خواهند کرد. ظرافت و زیبایی را در هنگامی که پردهها را نصب کردهاید خواهید دید. اگر از یکی از آنها استفاده میکنید بدانید که در راه دادن نور طبیعی به خانه خود راه را بسیار آسان کردهاید. به همین خاطر بهتر است همیشه راه حل مقرون به صرفه را انتخاب کنید که در طولانی مدت متحمل هزینه های گزاف نشوید. شما می توانید هر تصویری را که خواستید روی این پرده ها چاپ کنید. انواع پردههای مختلف تزیینی نیز وجود دارد که میتوانید از آنها در چنین آشپزخانهای استفاده کنید در حالی که در سایر سبکها این امکان برای شما فراهم نمیگردد. بنابراین برای افراد دارای حساسیت هم انتخاب مناسبی است. اما نکتهای که حائز اهمیت است این است که باید از نوع برش و دوخت مناسبی برای این پارچهها در آشپزخانه لاکچری استفاده کرد. این پرده به دلیل این که بسیار ساده طراحی شده است ظاهری مینیمالی دارد و برای دکوراسیون های مدرن و مینیمالی گزینه بسیار مناسبی به شمار می آید.

در دکوراسیون داخلی منازل، عناصری مهمی از قبیل؛ رنگ، دکور، اکسسوری و پرده وجود دارد که تاثیر زیادی بر زیبایی محیط خانه میگذارد. این موضوع جلوه زیبایی به ظاهر اتاق می بخشد و باعث جذاب تر شدن آن خواهد شد. داشتن پنجره، علاوه بر زیبایی منزل، باعث نوردهی فوق العاده محیط می شود. خرید پرده از جمله کارهایی است که باعث تغییر زیادی در دکوراسیون منزل شما میشود. پرده در دکوراسیون منزل بسیار مهم است. برخلاف پاراگرف بالا، اگر میخواهید محیط منزل شما پوشیده باشد، پرده ضخیم بهترین گزینه است. میزان ضخامت پرده آشپزخانه در سبک مدرن و زربافت بهتر است در حالت نازک و متوسط باقی بماند، زیرا پردههای زربافت ضخیم مخصوص نشیمن یا اتاق خواب است. رنگ قرمز برای پردهها شاید عجیب به نظر برسد اما همین رنگ با توانایی که در خود دارد یک نظم و یکپارچگی خاصی به آشپزخانه شما خواهد داد. به طور معمول از آنجا که آشپزخانهها مملو از وسایل پر زرق و برق هستند وجود این پردهها سازگاری خوبی با سایرین پدید خواهد آورد. این رنگ یک انتخاب هدفمند برای آشپزخانه سبک محلی یا کانتری است که با ورود به آن ظرافت زنانه و احساس خانه دار بودن یک زن را به رخ خواهد کشاند.

دیدگاهتان را بنویسید