انواع مدل پرده با 6 سبک + ترفند اندازهگیری دقیق برای دوخت! – ویکی ساختمون

در مقابل برای فضاهای سنتی و شیک می توانید سبک ویکتوریایی را از طریق چین دار کردن پرده ها در طراحی خود اجرا کنید. می بایست بدانید محصولی که میخواهید تهیه کنید را خودتان در خانه میخواهید بشوئید و یا به خشکشویی ها بدهید. بایستی به این نکته توجه کنیم که برای کدام قسمت از خانه میخواهیم این وسیله را تهیه کنیم زیرا برای هرقسمت بایدجنس مخصوص به همانجا را تهیه کنیم. قطعا باید رنگی را انتخاب کنیم که با وسیله های منزل همخوانی داشته باشد و باعث تضاد نشود. بلکه قصد این بود که عنوان کنیم اگر دنبال اثری قوی و فوق العاده هستید، در فیلم شادروان دنبال آن نگردید. هنگام خرید پرده به چه نکاتی توجه کنیم ؟ اما باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که اگر ارتفاع پنجره ای که می خواهید برای آن پرده تهیه کنید بلند است بین پرده های زبرا و پارچه ای، پرده پارچه ای مقرون به صرفه تر است.

انتخاب مدل پرده و نوع پارچه، با توجه به اتاقی که پرده در آن نصب می شود، متفاوت می باشد. تلاش کنید نوع پرده را بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید انتخاب کنید . در صورتی که جنس پرده مورد نظر شما پارچه نخی و سبک می باشد میتوانید به آسانی هرچند وقت یکبار خودتان در خانه داخل ماشین لباسشویی شستشو دهید ، منتها در صورتی که بسیار سنگین می باشد اصولا داخل خانه قابل شستشو نیستند و بایستی آنها را برای شستن به خشکشویی بدهید. دلیل نیز به وضوح مشخص است، هر هفته باید پردههای خانه را شستشو دهید. حتی اگر تم آشپزخانه شما تاریک است از پردههای روشن برای پنجرههای آن استفاده کنید. اگر می­خواهید فضای شفاف و زیبا­ داشته باشید، در انتخاب نوع پارچه پرده به سراغ ابریشم واقعی یا ابریشم مصنوعی بروید. این 20 پرده دکوراتیو که ما برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم، از جمله پر طرفدارترین نوع پرده ها می باشد امیدوارم که شما بهترین خرید را داشته باشید. پردهی کلاسیک یا سلطنتی: جنس این نوع پردهها از پارچههای ارزشمند و پر نقش است، ابزار و یراق بیشتری در نصب آنها به کار میرود، برای نشیمن و اتاقهای خواب بزرگ، گزینهی جالبیاند و به محیط رسمیت میبخشند.

پرده پذیرایی مدل کرکرهای بیشتر برای سبکهای امروزی و مدرن به کار میروند اما مدلهایی مثل رومن هم هستند که برای سبکهای کلاسیک مناسباند. در کنار سایر اثاثیه دکوری نقش بسیار زیادی در زیباسازی فضای منزل ما دارند، پرده نیز از همین اهمیت بالا برخوردار است.میتوان گفت که استفاده از پرده برای رسیدن به مدل دکوراسیونی که در نظر داریم خیلی بااهمیت است.به همین دلیل بایستی از پردههایی استفاده کنید که با تم کلی و رنگ غالب فضای خانه ما هماهنگ باشد.برای مثال استفاده از یک پرده چهل تکه به هیچوجه گزینه مناسبی برای یک دیزاین سلطنتی نیست یا استفاده از پردههای زبرا ی پانچی برای دکوراسیونی همه اجزا آن کلاسیک و مجلل هستند استفاده نمی­شود. این ایده که برای کاهش سر و صدای بیرونی از پرده استفاده شود، ممکن است کمی دور از ذهن به نظر برسد؛ اما با دیدن نتیجه حتما شما هم تعجب خواهید کرد. علاوه بر پرده هایی که برای جذب سر و صدا طراحی شده اند، شما می توانید پرده های معمولی خریداری کنید و در پشت آن ها از آستر استفاده کنید تا قابلیت کاهش نویز بیشتری پیدا کنند.

یکی از ویژگی های ضروری در محیط های شهری یا برای کسی که خواب سبکی دارد انتخاب پارچه ای است که باعث کاهش سر و صدا شود. محبوب ومعشوق ازلی در پردهی کبریاییِ خویش مستوروپنهان است وهیچکس قادربه مشاهده یِ سیمایِ خداوندمتعال نیست، حال که بین انسان و خدا حجاب قراردارد چرا هر کسی به گمان و خیالِ ناقصِ خویش از او صورتی می سازد وحکایات دروغین وبی پایه واساس مطرح می نماید.؟ وی قبلا یکبار برنده جایزه بین المللی جشنواره مونترال برای نویسندگی فیلم آپاندیس شده. هرچند برخی از محصول ها بسیار شیک می باشند اما امکان دارد از نظر کیفیتی چندان مناسب نباشند پس انتخاب مدل هایی که طول عمر بیشتر و کیفیت بهتری دارند حائز اهمیت تر هستند.برخی ازپرده ها با قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث آسیب دیدن و از بین رفتن می شوند بنابراین از چنین پرده هایی برای فضایی که زیاد آفتاب خور می باشند استفاده نکنید. این پرده ها در اتاق خواب یا هر اتاق دیگری که می خواهید تا آن جا که ممکن است ساکت باشد، مانند کتابخانه یا تئاتر استفاده می شوند. اگر از پرده حریر استفاده می کنید بهتر است قد آن تا نزدیک زمین باشد، اما اگر پرده شما مجلسی است، باید بلند باشد و روی زمین بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید