انواع مدل پرده به همراه عکس طرح های جدید – ساختمانچی

این رنگ برای پرده اتاق هایی که تمامی افراد خانواده دورهم جمع می شوند رنگ مناسبی است. انواع پردههای مختلف تزیینی نیز وجود دارد که میتوانید از آنها در چنین آشپزخانهای استفاده کنید در حالی که در سایر سبکها این امکان برای شما فراهم نمیگردد. با معرفی این سبک متوجه خواهید شد که حتی پردههای رنگی رنگی نیز برای محیطی مانند مطبخ عجیب و غریب نبوده و عادی جلوه خواهد کرد. پاساژ ملک وپاساژ قائم در بازار بزرگ تهران مرکز پخش عمده برای خرید پرده می باشد .مولوی مرکز فروش پرده در جنوب و شرق تهران می باشد .زرتشت مرکز فروش پرده در شمال تهران می باشد . می خواهید پوشش پنجره ها را در آشپزخانه ، حمام یا اتاق خواب خود بگنجانید ، فقط به پرده های گاه به گاه نگاه نکنید. توجه کنید که نور ورودی از طریق پنجره را کور نکنید و با یک طرح جذاب از رقص پردههایتان در وزش نسیم لذت ببرید. پارچههای ساتنی تراکم بالایی دارند و مانع از عبور نور میشوند، زود نخ کش شده و همیشه مستعد لکه شدن و کثیفی هستند.

خوبی این پارچههای چلواری این است که حسی نوستالژیک و خودمانی به خانه منتقل میکند. اغلب از این پرده ها برای دکوراسیون مدرن خانه استفاده می کنند. یکی از راحت ترین روش ها برای ایجاد تغییرات مثبت در فضای دکوراسیون پذیرایی تعویض پرده ها می باشد و شما می توانید با توجه به میزان بودجه خود برای پذیرایی منزل تان پرده ای شیک و زیبا را خریداری نمایید. چلوارها را میتوانید با در نظر گرفتن سبک آشپزخانه خود با سبکهای متفاوتی همراستا کرده و روی پنجرهها نصب نمایید. پیشنهاد کاربردی که در این زمینه میتوان ارائه کرد این است که یک سبک کانتری سفارشی سازی شده را در خانه خود مورد استفاده قرار دهید تا علاوه بر بهره مندی از این مدل، خود را در این بخش پیشگام ببینید. بافت ساده و نرم این پردهها خانه را به سمت سبگی میبرد که از آن به مینیمال یاد میشود. در مناطق گرم سیر پردهها با هدف مانع شدن از نفوذ و ورود بیش از حد نور آفتاب نصب میگردند. استفاده از پرده، به خصوص پردههای مدرن امروزی باعث می­شود که ما بتوانیم در هر ساعتی از روز میزان نور ورودی به داخل منزلمان را کنترل کنیم و از انرژی خورشید به اندازهای که می­خواهیم بهرمند شویم.

همین تنوع باعث میشود دکوراسیون آشپزخانه شما به تکامل برسد. خانواده ی بزرگ پرده اردیبهشت بالای 1000 نوع تنوع در رنگ و مدل دکور پرده به همراه کیفیتی بالا را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا شما بتوانید با اسودگی خاطر و با توجه به دکوراسیون خانه ی خود بهترین انتخاب را داشته باشید. وجود تنوع و سادگی بیش از حد این کار را بسیار ساده میکند. معمولا از پارچه های سبک و یا ظریف دوخته می شوند و سبکی بسیار غیررسمی دارند. پارچه کتان نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. دو نوع پارچه انتخاب کنید؛ یکی ضخیم و دیگری نازک و شفاف. پرده زبرا، یا شب و روز پرده های دولایه ای است که بر رویش راه راه های افقی ضخیم و نازک وجود دارد. اگر امکان چاپ پارچه برای شما مقدور است طرحهای منحصر به فرد خود را پیاده سازی کرده و در خانه مورد استفاده قرار دهید.از نکات جالب توجه این است که هر چه پردههایتان از سبک مینیمالیستی دورتر باشد احساس راحتی و نزدیکی با محیط نیز بیشتر خواهد شد.

با این حال این موضوع به این معنی نیست که باید از پارچهها دست بکشید و تنها از پردههای مدرن برای خانه خود استفاده کنید. بهتر است برای آرامش هرچه بیشتر، در اتاقخواب از پرده های ضخیم استفاده کنید و در اتاق نشیمن نیز میتوانید به سراغ پرده های ابریشمی یا حریر که از رنگهای شاد برخوردار هستند بروید. پیشنهاد میشود از پترنهایی استفاده کنید که سبک مدرن را دنبال میکنند، مثلاً در درون پرده خطوط موازی یا شکسته بیشتر به چشم میآید یا از رنگهای روشن و سایه دار استفاده شده است. پردههایی با رنگهای خنثی و یک دست و بدون وجود شکست از ویژگیهایی است که در آشپزخانههای مدرن میتوان دید. در هنگام جمع کردن پردههای پارچهای نیز این تورها هستند که میتوانند با حفظ موقعیت خود علاوه بر عبور نور از خود در حالت عادی و بدون نیاز به جمع شدن باقی بمانند. اگر تمایل دارید که اتاقخواب شما نور کمتری بگیرد باید از پرده ضخیم تر و اگر میخواهید از حداکثر نور استفاده کنید، بایستی پردههای نازک حریری و یا توری نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید