انواع مدل پرده به همراه عکس طرح های جدید – ساختمانچی

پرده را برای تنظیم نور باید حول محوری بالا یا پائین کشید که در بالای آن نصب شده است. بعد از پروژه اوکراین، احتمالا توافقی حاصل میشود که توان اقتصادی ایران را در همین حد نگه دارد. پرده های شید رول سان اسکرین یا شید خورشیدی نوعی خاصی از این محصولات هستند که از پارچه های مخصوص مشبک مانند تشکیل شده اند که بعد از نصب باعث ورود نور بیشتر به داخل منزل میشوند ، همچنین امکان دید به بیرون از داخل نیز در این مدل مهیا است. همچنین از این پرده در مکانهایی استفاده میشود که کشیدن پرده ها بخاطر ارتفاع زیاد و سنگینی، سخت است؛ از این رو پرده برقی، قابلیت جابجایی راحت را برای مخاطبان فراهم میکند. 1. وجود مدلهای بسیار متنوع پردههای مختلف در ویکی دکو و دسته بندی جامع پردهها از نظر نوع و کاربرد پرده و همچنین تنوع رنگبندی و طرح، شما را از جستجوی بیشتر بی نیاز میکند. محل قرارگیری موتور در پرده های بالارو، درون قوطی یا تیوب میباشد و قوطی را به سمت بالا یا پائین می چرخاند.

آنها دریچهای برای ورود نور به فضای درون خانه به شمار میروند. این نوع پارچه حریر گزینه مناسبی برای اتاق های کوچک است زیرا فضای کمی اشغال می کند و در عین حال با فراهم کردن نور طبیعی باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد. این نوع از پارچه ها جزء پارچه های ضخیم محسوب می شوند و نور آفتاب را به راحتی از خود عبور نمی دهند. این پرده ها جلوی ورود نوررا به صورت کامل نمی گیرند، اما باعث حفظ حریم خصوصی در محیط می شوند. سپس باز و بسته شدن پرده در اثر حرکت تسمه ها توسط کنترل انجام می شود. کارایی بالا و ظاهر زیبا و منحصر به فرد این پرده با وجود این که به تازگی وارد بازار تزئینات داخلی ایران شده، اما طرفداران بسیار زیادی را به خودش اختصاص داده و جایگاه خود را در میان مدل های دیگر پرده های مدرن و کلاسیک باز نموده و مورد استقبال قرار سلایق مختلف گرفته است. پرده هایی که کمی از آنها روی زمین پهن شود نمایی لوکس و مدرن ایجاد می کند و به منزل شما جلوه ای امروزی خواهد بخشید. موتور پرده برقی در خانه های مجهز به سیستم هوشمند به این سیستم وصل می شود.

به دلیل استفاده از نوارهای عمودی در این نوع پرده ها سقف اتاق بلند نشان داده می شود. خرید انواع پرده شید، برای زیبا سازی فضای دکوراسیون داخلی منازل و اماکن تجاری و اداری از بهترین گزینه ها به شمار می رود. از کاربرد پرده های برقی می توان به استفاده در منازل، ویلاها و اماکن عمومی مثل هتل ها و بیمارستان ها و همچنین مراکز تجاری و فروشگاه ها، اماکنی با عرض و ارتفاع زیاد و یا عدم دسترسی به پرده اشاره کرد. این پرده ها به دلیل داشتن امکاناتی همچون استفاده از موتور و قابلیت تنظیم توسط کنترل از راه دور، برای اماکن اموزشی، کاربرد بسیاری دارند. برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره پرده های پذیرایی پیشنهاد می کنم مقاله پرده پذیرایی و نکات مهم خرید و نصب آن را مطالعه کنید. با انتخاب پارچههای سبک به سوی داشتن احساس بهتر و ایجاد فضاهای بازتر در اتاق­های کوچک حرکت کنید.

پارچه های سنگین مثل ابریشم، مخمل و یا پارچه های ساتن ظاهری شیک و چشمگیر دارند و بیشتر برای فضاهای رسمی مثل اتاق پذیرایی مناسب هستند. برای مثال می توان در اتاق های ساده از پرده های طرح دار یا چاپ شده استفاده کرد تا ظاهر آنها تغییر یابد. درواقع از طریق کنترل، چنین دستوراتی به سنسور موتور و از موتور به ریل منتقل می شود. برای تنظیم اندازه و طول این موتورها به کمک کنترل باید برای فعال شدن سنسور این موتور، آن را به پریز برق وصل کرد. این جنس پرده از آن جنسهای کلاسیک و پرطرفدار است و از آنجایی که مدل پرده های ساده حریر کوتاه و مدل پرده های ساده حریر اتاق خواب از بیشترین سرچها در خرید پرده هستند شاید پرده حریر انتخاب اکثر شماها باشد. اگر دکوراسیون شما شلوغ و رنگارنگ است و طرح های زیادی در مبلمان آن به کار رفته، پیشنهاد ما این است که پرده ها را ساده انتخاب کنید یا اگر به استفاده از انواع طرح دار اصرار دارید، به دنبال مدل هایی باشید که طرح های ظریف دارند. بعد از پروژه اوکراین، دیگر نباید دنبال یک توافق همهجانبه و عمقی با ایران باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید