تشخیص پارگی پرده بکارت

به طور معمول ظرف مدت 48 تا 72 ساعت اول می توان تشخیص داد زیرا آثار پارگی جدید است و خونمردگی و خراشیدگی بر روی پرده دیده می شود و می توان در این زمان می توان تشخیص داد پرده بکارت پاره شده است، پس از گذشت این زمان به دلیل آنکه لبه های پرده بکارت ضخیم می شود و تنها می توان یک پرده پاره را مشاهده می کنند. گاهی اوقات اگر آلت تناسلی مردان خیلی بزرگ باشد یا فشار وارده سبب گردد علاوه بر پرده قسمت های از بافت واژن را همراه با آن پاره نماید و این باعث افزایش میزان خونریزی شود. همچنین گاها ممکن است در برخی افراد این لایه به صورت لایه ای خیلی باریک اطراف ورودی واژن را می گیرد که در چنین مواردی حفره در وسط این بافت بسیار بزرگ بوده که با ورود جسمی همچون آلت مردانه هیچ خونی خارج نشود و همچنین مقاومتی برای ورود آن وجود نداشته باشد، که در چنین شرایطی ممکن است گفته شود که فرد پرده بکارت ندارد ولی این گفته از لحاظ علمی صحیح نیست. لذا زمانی که به هر علتی شک می کنید پرده بکارت شما پاره شده است، سعی نمایید در این زمان به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید و مطمئن باشید زمانی که از این تایم طلایی بگذرد دیگر نمی توان زمان پارگی را اعلام نمود.

نوع جنس پارچه پرده گل دار می تواند بر روی شکل و ظاهر آن تاثیر زیادی داشته باشد وحتما باید با توجه به جایی که می خواهید آن را نصب کنید دقت کنید. ناگفته پیدا است که باید با دقت هر چه تمامتر از سلامت اندامهای خود مراقبت کرده و به هیچ عنوان، بدن خود را تحت فشار قرار ندهید. جالب است دقت نمایید که خونریزی پرده بکارت از لحاظ علمی تنها در حد یک لایه باریک باشد و حتی گاهی بدون خونریزی باشد. در حقیقت پرده شیدرول یک لایه ساده از پرده است که معمولا به طور کامل پنجره را می پوشاند، جنس آن به صورتی است که سایه ایجاد می کند ولی در عین حال مانع روشنایی محیط توسط پنجره ها نمی شود. با توجه به تنوع مدلهای پرده مهبل، آسیبهای وارده به آن نیز ممکن است دارای انواع گوناگونی باشد. بایستی گفت در مواردی ممکن است پرده بکارت به قدری ضخیم باشد که نتوان دخول را انجام داد و در چنین شرایطی بایستی جراحی صورت گیرد.

حتی در مواردی ممکن است فرد متوجه آسیب دیدگی نشود و خونریزی نداشته باشد زیرا فشاری که به تدریج در زمان های مختلف و طی مدت ها بر روی ورودی واژن و بافت پرده باشد، ممکن است آن بافت بعد از مدت ها شل شود و آن قوام اولیه خود را از دست بدهد. ولی پرده سالم را در صورتی که دستکاری کنید و بر روری آن فشار وارد نمایید به آن حالت ارتجاعی می دهید و در چنین شرایطی خونریزی اتفاق نمی افتد. برای این که کار دچار چالش نشود ابتدا از طرحهای ساده شروع کنید. مایع از طریق حفره وسط پرده بکارت به سمت داخل واژن کشیده شود و در نهایت به سمت بالا کشیده گردد. پرده بکارت در ورودی واژن قرار دارد بدین معنا که پرده بکارت در جلوترین قسمت واژن است و پس از آن لوله واژینال شروع می شود، پرده بکارت قرار دارد. در هر خانه ای تعدادی پنجره و در قسمت های مهم و نورگیردار خانه وجود دارد که برای آن از پرده استفاده شود. اتاق های بزرگ و روشن با پرده های مدرن و گل دار، از زیبایی ویژه ای برخوردار هستند.

زمانی که بافت واژن آسیب دیده باشد، خونریزی های شدیدی وجود دارد که این امر سبب می شود تا فرد به اتاق عمل رفته تا ترمیم در دیواره واژن صورت بگیرد. به عنوان مثال پرده اتاق خواب و پذیرایی تفاوت بسیار زیادی با هم دارند. تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب و خرید پرده مناسب آشنا شدیم. برخی از مغازه ها پارچه های پرده ای را به صورت ته طاقه و کیلویی با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسانند. پس از آنکه طیف محصولات مورد علاقه تان را مشخص کردید، گام بعدی انتخاب بهترین و مناسب ترین پارچه است. درصد زیادی از پرده بکارت یک بافت فیبری است که در طرفین آن مخاط وجود دارد. حال اگر این بافت خیلی بزرگ باشد و پرده لبه های بلندی داشته باشد و سبب مسدود شدن ورودی واژن شود و پاره شدن آن ممکن است یک با مقدار بیشتری خون همراه باشد. به هر حال به صورت آناتومیک زمانی که واژن تشکیل می شود یک لایه نازک در ورودی واژن وجود دارد که میزان باریکی این لایه در افراد مختلف متفاوت است. در چنین صورتی برای افراد بایستی توضیح داده شود تا بعدا موجب سوتفاهم نشود.

دیدگاهتان را بنویسید