جدید ترین مدلهای پرده پذیرایی 2022

پرده در گذشته فقط برای محفوظ ماندن افراد خانه از گرما، سرما و حفظ حریم خصوصی آنها بوده است. 5. مهمترین وجه تمایز فروشگاه اینترنتی ویکی دکو آن است که تمامی پردههای موجود در سایت توسط عکاس ویکی دکو عکسبرداری شده و برای معرفی محصولات خود به عکسهای تزئینی و تبلیغاتی زیبا و گمراه کننده اکتفا نمیکند. مهمترین پرده در بسیاری از خانهها، پرده پذیرایی است. 6. یک مزیت دیگر خرید پرده از فروشگاه ویکی دکو آن است که در صورت نیاز به اعزام کارشناس برای اندازه گیری، کارشناسان ما چند رنگ و مدل پرده همراه خود داشته تا شما عزیزان بهترین پردهی مناسب دکوراسیون پذیرایی خود را انتخاب نمائید. اگر در یک فضا، اشیا یا بخشی با رنگ غالب یا طرحهای شلوغ وجود دارد برای انتخاب عناصر دیگر باید به سراغ رنگهای خنثی و طرحهای ساده بروید. پرده پیلی دار: این مدل پرده فضای داخلی منزل یا محل کار شما را ساده اما بسیار شیک جلوه میدهد. پیش از هر کاری، باید محل پرده را مشخص کنید. البته نوع مکانها نیز در این موضوع تأثیر مستقیم دارند مثلاً به سراغ رستورانهای خارجی در محل زندگی خود نروید چرا که با فرهنگ و آداب و رسوم خانههای ایرانی تفاوت بسیاری دارند.

پردههای قرمز که از دهه پنجاه میلادی و با رونق گرفتن سبک جدید وارد زندگی و دکور خانهها شدند جواهری به نظر میرسیدند که تا همین امروز نیز برای مراسمات هیجان انگیز و مهم و همین طور نمایشهای شایسته و قابل توجه به کار برده میشوند و این یعنی با چنین رنگی شما میزان اهمیت محیط را بالا میبرید. این نوع پردهها شاید در نگاه ابتدایی خاص و متفاوت به نظر برسند، اما هرگز جای یک پرده ابریشمی یا مخمل را در فضای خانه شما پر نخواهند کرد. این سبک با قدمت خود و رنگهایی که در بطن خود جای داده است دل هر بینندهای را با خود میبرد. مدلی که با بستن کمر پردهها با روبانهای توری یا ساتن متضاد و رنگهای ساده و تورهای کشیده شده بر روی پردهها ما را به روزهای دور میبرد. بافت ساده و نرم این پردهها خانه را به سمت سبگی میبرد که از آن به مینیمال یاد میشود. به سراغ پردههای خاص نروید، چرا که در طولانی مدت به آنها عادت میکنید و ممکن است بازخوردهای خوبی از سمت میهمانان یا دوستان خود برای شما ارسال نشود. اگر پرده را پس از شستشو به صورت نمناک نصب کنید به میزان زیادی از چروک شدن آن جلوگیری میکنید.

نکتهای که در مورد پردههای مدرن نیاز به بیان کردن دارد ایمن است که اگر از پردههای طرح دار استفاده میکنید باید با آن طرح آشپزخانه را رام و مطیع خود گردانید. اما نکتهای که حائز اهمیت است این است که باید از نوع برش و دوخت مناسبی برای این پارچهها در آشپزخانه لاکچری استفاده کرد. 1. در زمان تهیه پرده مطمئن شوید متراژ مناسبی انتخاب می کنید. بنابراین این پارچه پرده ای می تواند انتخاب مناسبی برای پرده پذیرایی باشد. این پرده از جنس پارچه بوده و ظاهری مثل پرده کرکره ای بخود می گیرد. البته این پارچه ها از ورود نور هم جلوگیری می کنند. هم چنین پرده هایی که نیاز به آستر دارند هزینه پارچه آستری را به هزینه های اصلی اضافه می کنند هر چند آستری داشتن پرده باعث دیر تر کثیف شدن آن و طول عمر بیشتر پرده می شود. اگر امکان چاپ پارچه برای شما مقدور است طرحهای منحصر به فرد خود را پیاده سازی کرده و در خانه مورد استفاده قرار دهید.از نکات جالب توجه این است که هر چه پردههایتان از سبک مینیمالیستی دورتر باشد احساس راحتی و نزدیکی با محیط نیز بیشتر خواهد شد. خانواده ی بزرگ پرده اردیبهشت بالای 1000 نوع تنوع در رنگ و مدل دکور پرده به همراه کیفیتی بالا را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا شما بتوانید با اسودگی خاطر و با توجه به دکوراسیون خانه ی خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

پرده هازان زمینه سفید همراه با گلهای رز و مریم رنگی(سفید, صورتی, نارنجی, قرمز) به شما کمک میکند تا فضایی شاد و دلباز داشته باشید. خاصیت این پارچه در رنگ و طرح انتخابی شما است، پس تا جایی که ممکن است از طرحهای با وقار و تحسین بر انگیز استفاده کنید. در عوض پردههای ساده و روشن با انتخابی هوشمندانه و صحیح هستند که زیبایی را بیشتر خواهند کرد. طرح خال خالی یک طرح ساده اما همیشگی است که در طول زمان هرگز کارایی خود را از دست نداده است. از جمله این فرم ها می توان به طرح های ساده، ترکیبی، طرح دار، پلیسه، سیلوئت، دو مکانیزم و کودک اشاره نمود. شاید بتوان گفت که با استفاده از این نوع پردهها، نصف راه ایجاد یک آشپزخانه سنتی به سبک ایرانی را طی کردهاید. اگر دوست دارید که به گذشته برگردید و خانهای سنتی و نوستالژیک ایرانی را برای خود تداعی کنید ابتدا به سراغ پرده آن فضا بروید. هر چه زرد براقتر باشد لوکستر دیده خواهد شد و خیره کردن چشمها را بیشتر انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید