جدید ترین مدلهای پرده پذیرایی 2022

یکی از این موارد پرده آشپزخانه است. در برخی از مدلها، پردههای علائم تجاری خاصی بر روی خود دارند. اگر می خواهید سقف خانه شما بلندتر از آن چه که هست به نظر بیاید، باید میله پرده را در بالاترین قسمت ممکن نصب کنید، در این صورت با افزایش طول پرده سقف اتاق نیز بلندتر به نظر می رسد. پردههای سبک با برچسبهای مخصوصی شما را در نحوه نظافتشان راهنمایی میکنند. با توجه به مکانیزمی که در پرده شید رول به کار رفته، نحوه کار آن نیز متفاوت است. علاوه بر پرده های سنتی و معمول، مانند پرده های سلطنتی و لمه، از جدیدترین مدلهای پرده پذیرایی ۲۰۲۱ میتوان به پردههای زبرا، انواع پرده شید جدید، پرده دو مکانیزم و پرده ورتیلاین (پرده DK) اشاره کرد. پردهها علاوه بر تاثیر فراوان در زیبایی دکوراسیون، کاربردهای زیادی نیز در داخل خانه دارند. برای این که از آب رفتن و کوتاه شدن پرده آشپزخانه پس از اولین شستشو مطمئن شوید، پارچه را قبل از برش دادن بدوزید تا از میزان انقباض آن آسوده شده یا مقدار آن را در حالت دوخته شده لحاظ کنید.

به طور مثال در آشپزخانه گیر کردن لوازم نوک تیز به تور در آشپزخانه باعث از بین رفتن بافتهای درهم تنیده شده آن میشود. هنگام قصد خرید برای پرده آشپزخانه، تورهای رنگی نیز میتوانند جایگزین تور سفید شوند. به یاد داشته باشید پرده آشپزخانه که از تور شکل گرفته باشد، هنگام شستشو نیز دردسرهایی برای شما ایجاد خواهد کرد. پرده سیلوئت (Sihouette Blinds) که به پرده های سه بعدی نیز معروف است از یک لایه پارچه به صورت افقی و دو لایه حریر به صورت موازی تشکیل شده است که اصطلاحا به آن زبرا سه بعدی نیز میگویند که جلوهای مانند کرکره فلزی به پرده میدهد. به این نوارهای افقی دقت کنید. البته این نوع آموزش مخصوص کسانی است که برای اولین بار قصد دارند دست به دوختن پرده آشپزخانه برده و اولین تجربه خود را مورد استفاده قرار بدهند، چرا که بیشتر خانمهای ایرانی در هنرهای دستی توانمند بوده و به خوبی از پس این پروژههای ساده بر میآیند.

پس از آماده شدن پرده آن را به صورت دستی روی پنجره نگه دارید تا موقعیت مناسب برای نصب میله پرده آشپزخانه فراهم گردد. میزان حساسیت و دقت در برش و دوختن پرده آشپزخانه که از تورهای طریف تشکیل شدهاند بسیار حائز اهمیت است. بعلاوه، در صورتی که نیاز داشته باشید تصاویر و اطلاعات بیشتری از محصولات مورد نظر خود در اختیار داشته باشید، همکاران ما از طریق واتس اپ در کنار شما خواهند بود. پس از گذر از مراحل مختلف در کسب اطلاعات به منظور آشنایی با سبکها و انواع رنگها در پرده آشپزخانه اکنون نوبت به بیان نکات مربوط به خرید پرده به میان آمده است. با پیدا کردن طرح نوبت به انتخاب پارچه میرسد. برای این که به یک انتخاب هوشمندانه دست پیدا کنید با یک پرده ارزان قیمت از مشابه پرده مورد علاقه خود، پنجرهها را بیارایید و پس از آن که به درستی انتخاب خود مطمئن شدید و با گذشت عمر کوتاه آن، پرده آشپزخانه خود را از اجناس بهتر سفارش دهید. باید توجه کنید که حساسیت تورها در محیطهای پر تردد اهمیت زیادی پیدا میکند. از آنجا که در سالهای اخیر تغییر سبک زندگی و همین طور تغییر عادات مردم در نمایش ظواهر در خانهها به سمت و سوی خاصی حرکت میکند دیگر مانند گذشته امکان تهیه و یا دوخت وسایل دکوراسیونی مانند پرده در خانهها امکان پذیر نیست.

با این وجود ما در این قسمت میخواهیم شما را به یاد دوران گذشته برده و این اطمینان را به شما بدهیم که حتی در خانه نیز میتوانید نیازهای بصری دکوراسیون خانه خود را شخصاً برطرف نمایید. به اولین فاکتور در هنگام خرید توجه کردن به جنس پارچه است این مورد تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد اگر شما قصد استفاده از پرده ، در پذیرایی منزل را دارید باید از جنس مخمل و ابریشمی استفاده کنید اما اگر می خواهید در اتاق خواب از پرده استفاده نمایید می توانید از جنس کتان و یا حریر استفاده کنید و البته انتخاب پایانی بسته به سلیقه شما نیز دارد. در صورتی که اتاق موردنظر شما دارای دکوراسیون شلوغی است، باید از طرح هایی معتدل استفاده کنید. ما در کنار شما هستیم تا با ارائه این نکات راه را برای خرید پرده آشپزخانه دلخواه شما آسان نماییم. استفاده از پرده آشپزخانه به رنگ خنثی مانند حضور در یک مجلس رسمی با پوشش و لباس مخصوص به آن مراسم است.

دیدگاهتان را بنویسید