خرید اینترنتی پرده

پرده ها در دکوراسیون داخلی خانه نقش مهمی ایفا میکنند . پرده های شید رول سان اسکرین یا شید خورشیدی نوعی خاصی از این محصولات هستند که از پارچه های مخصوص مشبک مانند تشکیل شده اند که بعد از نصب باعث ورود نور بیشتر به داخل منزل میشوند ، همچنین امکان دید به بیرون از داخل نیز در این مدل مهیا است. اکثر پرده های بالا رو امکان برقی شدن دارند. تا جایی که امکان دارد پرده را نزدیک به سقف نصب کنید تا دیوار کشیدهتر نشان داده شود و شیک بودن اتاق شما بیشتر معلوم شود. اگر پنجره شما بزرگ است از پارچههای لخت و آویزان استفاده کنید. پرده های زبرا طرح دار هم به صورت طرح های آماده و حاضری موجود است و هم به صورت سفارشی با طرح دلخواه مشتری قابل تولید است. امروزه پرده های متنوعی با طرح و رنگ زیبایی در بازار موجود است. فروشگاه تزئینات داخلی ویکی دکو یکی از بزرگترین و جامعترین دسته بندیهای پرده را در سایت خود موجود کرده است. بنابراین زمانی که برای خرید پارچه مراجعه کرده باشید باید دقیقا بدانید چه سبکی مورد نظرتان است تا طبق همان سبک جنس و طرح پارچه را انتخاب کنید. ابتدا باید پایه های مخصوص را بر روی دیوار نصب کنید، سپس میله پرده را از سوراخ های پرده پانچ رد کرده و در نهایت آن را بر روی پایه ها قرار دهید.

انتخاب سبک و چگونگی طراحی پرده باید متناسب با سبک کلی طراحی دکوراسیون داخلی صورت بگیرد. برای خرید پرده پانچ با بهترین قیمت می توانید از بین طرح و مدل های مختلف، محصول نهایی را انتخاب و به صورت اینترنتی سفارش دهید. همانطور که می توانید مدل پرده پذیرایی اغلب طرح دار و شکیل است و اغلب افراد سعی دارند شیک ترین مدلهای پرده با طرح های مختلف را انتخاب نمایند اما گاهی پیش می آید با توجه به دکوراسیون و فضای داخلی اتاق پذیرایی پرده ایی ساده را مورد استفاده قرار دهیم. پردهاتاق کودک و نوجوان: روانشناسان معتقدند که رنگ اتاق خواب کودک و نوجوان ارتباط مستقیمی با رشد خلاقیت و استعداد او دارد. سعی کنید ترکیبی از رنگ های شاد و انرژی دهنده باشد. بهتر است برای آرامش هرچه بیشتر، در اتاقخواب از پرده های ضخیم استفاده کنید و در اتاق نشیمن نیز میتوانید به سراغ پرده های ابریشمی یا حریر که از رنگهای شاد برخوردار هستند بروید.

مدل پرده حریر به نسبت سایر پارچههای پردهای ضخامت نسبتا کمی دارد و نور را به خوبی از خود عبور میدهد. پرده شید رول یا Roller Blinds یک لایه ساده از پرده است که به طور کامل پنجره را می پوشاند که نوع کرکره ای آن بسیار پرکاربرد است، این نوع پرده ساده ترین مکانیزم در پرده های بالا رونده است. یکی از پرکاربردترین مدلهای پرده، مدلهای پرده ساده و زیبا است که برای نقاط مختلف منزل کاربرد دارد و می تواند انتخاب مناسبی برای همه کسانی باشد که به زیبایی و در عین حال سادگی منزل اهمیت می دهند. بنابراین بهتر است مدل پرده ای را انتخاب نمایید که در عین سادگی طرحی شیک و زیبا داشته باشد و محیط آشپزخانه و دکوراسیون آن را جذاب تر نماید و در نهایت جلوه خاصی به آن ببخشد. اما در پذیراییهایی با چیدمان مدرن و مینیمال، نصب پردههای جدید و هماهنگ، همچون پرده شید، زبرا، دو مکانیزم و همچنین پرده هازان (کتان) نتایج زیباتر و دلنشینتری در پی دارد. پرده پانچ از نظر طرح شامل دو نوع ساده و چاپی (طرحدار مثل سنتی، کلاسیک)، و پرده پانچ از نظر جنس پارچه شامل جنس کتان، مخمل، هازان و مخمل پتینه است. پارچه های مختلف برای کاربردهای متفاوتی استفاده می شوند، برای مثال اگر می خواهید اتاقتان نورگیر باشد بهتر است از جنس شیشه ای یا حریر استفاده کنید یا اگر قصد شما محافظت در برابر سرماست پیشنهاد می کنیم از پارچه کتان، مخمل یا چوبی برای پرده هایتان استفاده نمایید.

اگر نگران این هستید که مدل های پرده های برقی مورد پسند شما نباشید و یا به تازگی پرده برای منزل خود تهیه کردید باید بگوییم که شما میتوانید پرده های معمولی را به پرده بریی تبدیل کنید . نکته دیگری که باید در خرید پرده آشپزخانه حتما لحاظ شود، کیفیت و جنس پارچه آن است. کیمیک در این مطلب قصد دارد نکاتی را به شما آموزش دهد، تا با خیال آسوده به خرید این وسیله ی کارآمد بپردازید. یکی از راحت ترین روش ها برای ایجاد تغییرات مثبت در فضای دکوراسیون پذیرایی تعویض پرده ها می باشد و شما می توانید با توجه به میزان بودجه خود برای پذیرایی منزل تان پرده ای شیک و زیبا را خریداری نمایید. یکی از ایده هایی که می توانید در این زمینه اجرایی کنید، استفاده از انواع کاغذ دیواری الگودار در کنار پرده هایی به رنگ خنثی می باشد. زمان هایی که برای انتخاب مردد هستید، رنگ های خنثی بهترین انتخاب هستند. پس باید از پارچههایی با رنگ های نود و طرح ساده استفاده کنید. بعضی از پارچه­ها به علت قرار گرفتن در معرض نور شدید ­خورشید آسیب می­بینند و از بین می­روند، بنابراین در هنگام انتخاب پرده باید از استفاده چنین پارچههایی در اتاق­های آفتابی اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید