خرید اینترنتی پرده

مسئله بعدی که باید در مورد آن توجه داشت این است که اگر پنجرهای در محل کار کردن شما در آشپزخانه وجود دارد (محل پخت و پز و کارهای اساسی شما) نوع انتخاب پرده شما تغییر کرده و باید از انواع کوتاهتر آن استفاده کنید. محیطی که همه چیزش به این شخص وابسته است و کسی حق دخالت در آن را ندارد.ز به همین دلیل این محیط با شما حرف می زند. در این بخش مدلهای پرده ساده با طرح و رنگ های مختلف را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی به عنوان پرده آشپزخانه یا اتاق خواب شما محسوب شوند و نقش مهمی در دیزاین منزل شما داشته باشند. سوالی که در این بخش مطرح میشود این است که چگونه یک پرده مناسب برای آشپزخانه خود انتخاب کنیم. نکته ۴: نکته این بخش در مورد رنگها است. پاسخ اینجا است که باید ابتدا بررسی کرده و مشاهده کنید آشپزخانه شما به چه سبک دکوراسیونی طراحی شده و چه رنگها و المانهایی در آن آن به کار رفته است تا پس از آن و با توجه به موارد ذکر شده به سراغ انتخاب پرده بروید.

اما نکته مهمی که در این بین همواره نادیده گرفته میشود این است که آیا این پرده از لحاظ کارایی و صرفههای اقتصادی هنوز هم برای آشپزخانه شما کافی است یا زمان تعویض آن فرا رسیده است. پرده شما اگر در محیطی از آشپزخانه است که به میز نهار خوری نزدیک بوده و احساس میکنید که این فضای که ما بین میز غذاخوری و پنجره است دچار خلأ شده است بهترین راه حل برای شما استفاده از پردههای بلند است. فضاهای مختلف خانه ما بر خلاف اصطلاح رایج ، فقط یک چهار دیواری صرف نیستند حتما حداقل بخشی از یکی از دیوارها را پنجره ای اشغال کرده است که با توجه به نمای خارج از پنجره ، نقش مهمی در فضای داخل اتاق دارد.علاوه بر این، انتخاب پرده مناسب برای این پنجره آن هم به عنوان یکی از سطوح بزرگ اتاق ، در دکوراسیون فضا بسیار موثر است.به طور کلی یکی از عملی ترین و راحت ترین راه های ایجاد تغییرات دکوراسیونی در فضای خانه تعویض پرده است هنگام انتخاب پرده با آپشن های زیادی رو به رو می شویم و انتخاب از بین آن ها کمی دشوار است.این راهنما تا حدودی کار را راحت تر کرده و در انتخاب پرده برای قسمت های مختلف خانه به شما کمک می کند.

طول پرده نیز رابطه مستقیمی با کثیف شدن آن دارد. همان طور که میدانیم کف آشپزخانه خیلی سریعتر از پردهها کثیف میشود و در نتیجه باید در دورههای کوتاه مدتتری نظافت گردد، اما خوشبختانه پردهها این چنین نیستند و به این زودیها ( مگر در شرایط خاص ) نیاز به نظافت پیدا نخواهند کرد. دلیل این موضوع عواملی همچون خطر آتش سوزی بر اثر وزش باد و افتادن پرده بلند روی اجاق و همین طور کثیف شدن قسمت پایینی آن است. همان طور که میدانید رنگهای روشن فضای اتاق را بازتر و فراختر نشان میدهند و یک محیط کوچک را دلبازتر میکنند. اگر شما دارای مبلمان ساده در منزل هستید از پردهای طرح دار برای جذاب تر شدن فضای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید و از مدل پرده های ساده می توانید در فضایی استفاده کنید که دارای مبلمان شلوغ تری می باشند. شلوغی بیش از حد مانعی برای بهره بردن از یک فضای آرام شده و ذهن را درگیر خود میسازد و خالی بودن محض نیز محیطی سرد و بی روح را القا خواهد کرد. مثلاً در برخی پارچهها مانند ابریشم یا مخمل که زیبایی بی حد و حصری دارند، با کوچکترین آلودگی، شرایط برای نظافت آنها بسیار سخت خواهد شد.

فقط این موارد نیست، لکههای باقی مانده از شرایط شستشو و آلودگیهای که از بیرون پنجره به داخل وارد میشوند را نیز به سایر موارد اضافه کنید. این موضوع مستقیماً به شما و شرایط شما بستگی دارد. مثل پردههای آماده و کرپشاینها.» او همانطور که قیمت کرپشاین ایرانی را میگوید که از متری ۱۰۰هزار تومان شروع میشود و تا ۲۱۰هزار تومان میرسد ادامه میدهد: «جنس ایرانی باکیفیت است و با برندهای خارجی رقابت میکند.» او پرده دیگری نشان میدهد که ایرانی است: «پرده پانچ با پارچه عالی متری ۲۵۰هزار تومان.» مغازه کناری پردهها را به گونهای آویخته که نمیتوان آنها را لمس نکرد. یکی از پردهفروشهای این بازار پرده توری ساده را متری ۵۰ تا ۶۰هزار تومان میفروشد. در مغازه های این بازار می توان علاوه بر پارچه انواع وسایل جانبی نصب و تزئین پرده شامل یراق های تزئینی، انواع آویز، قیطان، گل میخ، گیره پرده، نوار پرده، میل پرده آلومینیومی و چوبی و … برای دوخت و تهیه پرده، انواع مختلفی پارچه وجود دارد که در ادامه برای شما بیان میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید