خرید اینترنتی پرده

سبک و مدل پرده را می توانید متناسب با دیگر وسایل خانه خود هماهنگ کنید. برای خرید پرده، کافیست که رنگ پرده را با ابزار و وسایل داخل خانه سِت کنید. حال و هوای اتاق را در نظر بگیرید.برای یک فضای رسمی پارچه های ابریشمی یا مخمل مناسب هستند که برای تمیز کردن آن ها شستشوی خشک لازم است.البته برای این فضاها می توانید از ترکیب پارچه های ساتن و نخ یا ابریشم طبیعی و مصنوعی هم استفاده کنید که قابل شستشو هستند.برای فضاهای غیررسمی پارچه های کتان و مخمل می توانید استفاده کنید.البته پارچه های نخی هم مناسب هستند این پارچه ها برای هر دکوری مناسبند و حس لطافت و پاکیزگی می دهند. نکته آخر را هم در ذهن داشته باشید. اگر آشپزخانه کوچکی دارید از پرده های نازک و رنگ روشن استفاده کنید به خصوص رنگ سفید که پیشنهاد اول و آخر طراحان دکوراسیون برای آشپزخانه های کوچک آپارتمان های امروزی است. رنگ آنها را نیز باتوجه به سلیقه خود می توانید از رنگ های گرم و تیره تا رنگ های روشن و سرد انتخاب کنید. به طور مثال اگر خانه شما نورگیر است و میخواهید نور کمتر شود، از پرده ضخیم و اگر برعکس این اتفاق بود می توانید از پرده توری استفاده کنید.

مهم ترین مزیت این پرده ها در طراحی است. اما برای فضاهایی که دکوراسیون بسیار مهم هستند، اغلب چوب پرده ها در مدل ها و رنگ های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این وسط اهمیت پرده اتاق پذیرایی از همه جا بیشتر است؛ مهم ترین قسمت خانه که در دید قرار دارد و مورد قضاوت دیگران قرار می گیرد. مدل پرده پذیرایی لاکچری برای خانه ­های کلاسیک و سلطنتی انتخاب خوبی است. از این جنس پارچه ها در هتل ها استفاده می شود تا گرمای محیط حفظ شده و به خوبی جلوی نور به محیط گرفته شود. اما اگر خیلی عجله دارید، انتخاب از میان طرحهای آماده فکر خوبی است. 5. انتخاب میان پرده مدل رومی و یا کرکره چوبی به میزان نور مورد نیاز و فضای خصوصی مورد نیاز شما بستگی دارد. پارچه پرده این محیط، معمولا از میان رنگ های کرم، شیری، سفید، طلایی با بافت هایی ساده یا طرحدار انتخاب می شود. زیرا به راحتی توسط پرده کرکره می توان میزان نور داخل اتاق یا منزل را تنظیم نمود. انتخاب پرده ای که جنس خوب داشته باشد اصلا کار دشواری نیست و با دیدن زبری یا ضخامت پرده می توان کیفیت آن را حدس زد.

پرده کرکره ای از جمله با کیفیت ترین و با دوام ترین نوع پردهها محسوب می شود. 4. گرچه تمامی پارچهها و ابزار و یراق پردههای ویکی دکو از محصولات با بهترین کیفیت برندهای نام آشنای ایرانی و خارجی تهیه میشوند. فروشگاه تزئینات داخلی ویکی دکو یکی از بزرگترین و جامعترین دسته بندیهای پرده را در سایت خود موجود کرده است. اگر پایین پرده به کف زمین بخورد شیک تر و زیباتر است اما اگر با زمین فاصله داشته باشد کمی قدیمی و منسوخ شده است.در این جا دو قانون برای اندازه پرده ها آورده ایم. این وسط خود فضای آشپزخانه هم به نور فراوانی احتیاج دارد؛ چه نور طبیعی و چه نور غیرطبیعی بنابراین می توانید از تورهای حاشیه ای مخصوص آشپزخانه به اندازه های 30 تا 90 سانتی متر با کناره های هماهنگ یا پرده های نیمه استفاده کنید. پرده شب و روز از جدیدترین انواع پردههای دکوراتیو میباشند و از دو لایه پارچه موازی از هم تشکیل شدهاند که میتوان هنگام روز از قسمت جلویی پرده و در هنگام شب، برای جلوگیری از دید فضای داخل، از لایه دیگر آن استفاده میشود. پرده فیروزه ای را می توانید برای پرده اتاق خوابتان انتخاب کنید تا بعد از یک روز کاری سخت بتوانید در آن به آرامش برسید.

اینکه کدام را انتخاب می کنید به سلیقه شما و کاربردی که مد نظرتان است بستگی دارد. جنس این مدل پردهها از پارچههایی نازک مانند حریر است و مناسب هر سبک از دکوراسیون میباشد. طرح پارچه: این عنصر نیز (طرح و بافت پارچه) نسبت مستقیمی با دکوراسیون داخلی شما دارد و با توجه به طرح کلی دکوراسیون و رنگ های غالب میتوانید مدل و بافت مناسبی را خریداری کنید تا با بقیه اثاثیه سِت شده و محیطی شیک و جذاب را بوجود آورد. به طور حتم نه. هندسه به تعادل طراحی به طور مساوی بین مردانه و زنانه کمک میکند. این الیاف اجازه عبور و مرور هوای بیرون را در روزهای سرد سال به درون خانه نمی دهند و خانه را برای تان گرم تر می کنند. البته پارچه هاي مخملی بدلیل ضخیمتر بودن به گرم شدن اتاق در فصل زمستان کمک زیادی میکنند و از ورود سرما از طریق پنجره به داخل اتاق پیشگیري میکنند. اگر احتمال میدهید در اتاق گرد و غبار بیش از حد نفوذ کند، پرده­هایی را انتخاب کنید که به کف نمی­رسند در غیر این صورت خیلی سریع کثیف خواهند ­شد.

دیدگاهتان را بنویسید