خرید مدل پرده های جدید و شیک سال 2022

اگر هدف شما کنترل نور وراد شده به داخل اتاق و زیبایی دکوراسیون است، بهتر است به سراغ پرده شید تصویری بروید. بورس فروش پرده و ابزار و یراق مربوط به آن در شهر تهران دارای بازارهای بزرگ و متنوعی می باشد. پاساژ ملک وپاساژ قائم در بازار بزرگ تهران مرکز پخش عمده برای خرید پرده می باشد .مولوی مرکز فروش پرده در جنوب و شرق تهران می باشد .زرتشت مرکز فروش پرده در شمال تهران می باشد . اگر ساکن تهران هستید و میخواهید از نزدیک با انواع پرده های مدرن ما آشنا شوید، ما با افتخار میزبان شما در فروشگاه پرده پررنگ هستیم. تصاویر واقعی و دستکاری نشده از پردهها این امکان را فراهم میکند که شما مشتریان گرامی هنگام بررسی پردهها دقیقاً بدانید چه چیزی و با چه کیفیتی خریداری میکنید. قابل اجرا هستند. این پردهها با شفافیتهای مختلفی تولید میشوند امکان چاپ تصاویر دلخواه بر روی پرده شید از هر دو طرف وجود دارد. برای دوخت و تهیه پرده، انواع مختلفی پارچه وجود دارد که در ادامه برای شما بیان میکنیم. پرده های عریض تر پنجره شما را غنی تر نشان می دهند و پرده های کم عرض تر نیز ظاهری هوشمندانه دارند. البته پارچه های مخملی به دلیل ضخیم تر بودن به گرم شدن اتاق در فصل زمستان کمک زیادی می کنند و از ورود سرما از طریق پنجره به داخل اتاق جلوگیری می کنند.

پرده های پدیرایی زبرا سه بعدی علت کیفیت و وضوح تصویری که روی آن چاپ می شود حالتی واقعیت مجازی به خانه می دهد و انتخاب خوبی برای آپارتمان های نقلی می باشد. طراحی پرده پانچی بسیار ساده است و همین امر نیز چاپ و ساخت و در نتیجه نصب آن را بسیار سریع و آسان کرده است. پرده میتواند یک عنصر معماری و همچنین یک نوع طراحی باشد. همچنین در هنگام استفاده از رنگ های تیره، برقراری هارمونی با سایر المان ها در اتاق را حتما در نظر داشته باشید. نوع پنجره و همچنین سایز اتاق نیز باید در نظر گرفته شود. آنها درام بصری را به پنجره ها اضافه می کنند. آنچه که از همه چیز مهمتر به نظر می آید این است که مدل انتخابی با سبک پذیرایی و دکوراسیون اتاق پذیرایی، هماهنگی کامل داشته باشد. بنابراین، لازم است هنگام انتخاب و خرید پردههای مناسب پذیرایی، از طرفی زیبایی و آبرومندی پرده و کل دکور از منظر مهمان در نظر گرفته شود و از سویی، نشاط و آرامش لازم برای فضای نشیمن خانواده.

این پرده ها انتخاب خوبی برای پرده هایی هستند که معمولا جمع و باز نمی شوند. انواع مختلف پرده های مدرن بصورت نمونه های اجرا شده در فروشگاه نصب شده و به راحتی میتوانید آنها را باز و بسته کنید و از کیفیت مکانیزم ها، جنس پارچه و چگونگی اجرای پرده ها مطمئن شوید. وقتی وارد یک اتاق می شوید اولین چیزی که به چشم شما می آید، رنگ های پرده اتاقتان و میزان نوریست که وارد اتاق می شود. پرده پذیرایی شیک می تواند از جنس مخمل، حریر و یا ساتن باشد. مدل پرده کرکره عمودی یا پرده لووردراپه مناسب درهای کشویی است. در انتخاب مدل پرده سالن پذیرایی می توان از سبک پرده های فرانسوی، اتریشی یا مخمل و حتی والان دار استفاده کرد. برای پردههای زمستانی هم پارچههای مخملی، پشمی سبک یا پارچههایی با الیاف فشرده انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پارچه زیرین و والان پرده بهتر است باهم در تضاد باشند، مثلا اگر پارچه زیرین ساده است سعی کنید والان را طرح دار انتخاب کنید.

توجه به رنگ و پارچه در انتخاب مدل پرده : زمانی که به تزئین پنجره می رسیم رنگ،پارچه، طرح و اندازه پرده باید به دقت مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف پرده ها داشته باشیم چرا که پرده ها در صورت انتخاب نادرست می توانند براحتی بر تمام دکوراسیون محیط غلبه کنند و جلوی دیده شدن آنها را بگیرند. آنچه در ادامه می آید، نکاتی کلی اما کلیدی هستند که توجه به آنها شما را در مسیر انتخاب درست پرده قرار می دهد. این مدل پردهها که اغلب آنها را به عنوان مدل پرده سلطنتی میشناسیم، گزینه بسیار مناسبی برای خانههای اصیل ایرانی محسوب میگردند. در استفاده از این پرده ها به دلیل ضخامتی که پارچه های پرده ای دارند، نیازی به استفاده از آستری وجود ندارد. معمولا جنس این پرده از نوع حریر است و اگر برایتان حفظ حریم شخصی مهم تلقی میشود نیاز به استفاده از پارچهای برای زیر حریر دارید که به آن آستری یا زیر پردهای میگویند. جنس پردههای تابستانی باید حریر یا ساتن نازک باشد تا باعث گرم شدن بیش از اندازه اتاق در فصول گرم سال نشود.

دیدگاهتان را بنویسید