خرید مدل پرده های جدید و شیک سال 2022

از طرفی مدل و طرح این پرده ها به گونه ای است که فضای آشپزخانه را بسیار دلباز میکند و اشتها را برنگیخته می کند. خرید پرده زمینه سفید با گل های آبرنگی ریز و درشت ملایم می تواند به آرام بزرگتر نشان دادن آن کمک کند. مدل پرده پذیرایی باید با دقت انتخاب شود و با توجه به فضایی که در اختیار دارید و مدل سالن می توانید با رعایت نکاتی بهترین مدل پرده های پذیرایی را برای منزل خود تهیه کنید، همچنین با تعویض پرده پذیرایی به راحتی می توانید فضای خانه و دکوراسیون آن را تغییر دهید و اگر در فکر یک تغییر دکوراسیون شیک و در عین حال ساده و ارزان هستید، بهتر است دست به چیزی نزنید و تنها مدل این پرده ها را به مدل پرده های جدید پذیرایی ساده تغییر دهید. تقریباً همه ی طراحان داخلی معتقدند که پرده ها اگر درست انتخاب بشوند تاثیر زیادی بروی زیبایی دکوراسیون اتاق نشیمن و هال پذیرایی می گذارند.

اگر برای خانه خود دنبال پرده هستید میتوانید برای اتاق خواب و پذیرایی خود بهترین و شیک ترین مدل ها را انتخاب کنید. این مدلها برای انواع اتاق پذیرایی با دکوراسیون کلاسیک مناسب هستند، در خانههایی که چیدمان اشرافی و سلطنتی دارند مدل پرده برای پذیرایی مدلهای شیک و دوخته شده با پارچههای گران قیمتی از ابریشم و مخمل و حریر است که به شکوه و جلال این خانهها میافزاید. از این جنس پردهها به عنوان پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه، پرده اداری حتی به عنوان پرده پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد. در این مطلب از مجله دلتا به بررسی نکات انتخاب مدل پرده پذیرایی پرداخته میشود. پرده در دکوراسیون منزل بسیار مهم است. این پردهها برای بلندتر نشان دادن دیوارها بسیار مناسب است. در انتخاب طرحهای گرافیکی و یا چاپی روی پردهها دقت کنید و مناسب با محیطی که در آن هستید و روحیات افراد خانه یا اداره آن را انتخاب کنید.

به همین دلیل تاکید میشود که در خرید و انتخاب پرده دقت و وسواس کافی به خرج دهید. از طرفی تا رنگ دیوارها به طور کامل خشک نشده، پرده ها را نصب نکنید. پرده سلطنتی یا کلاسیک از پارچه های گران قیمت و با شکوه دوخته می شوند و از ابزارهای زیادی برای مدل دادن به آن ها استفاده شده است. پرده های آشپزخانه نیز نباید تا پایین پنجرهبرسد زیرا معمولا مقدار زیادی چربی را به خود جذب می کند. قیمت این جنس از پردهها نسبت به سایر جنسها بیشتر بوده زیرا به عنوان گرانقیمتترین پارچهها شناخته شدهاند . پایین آنها به طور معمول زمین را لمس می کند. استفاده ترکیبی از این جنس پرده دکوراسیون بی نظیری را خلق می کند. به اولین فاکتور در هنگام خرید توجه کردن به جنس پارچه است این مورد تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد اگر شما قصد استفاده از پرده ، در پذیرایی منزل را دارید باید از جنس مخمل و ابریشمی استفاده کنید اما اگر می خواهید در اتاق خواب از پرده استفاده نمایید می توانید از جنس کتان و یا حریر استفاده کنید و البته انتخاب پایانی بسته به سلیقه شما نیز دارد. اگرهم با نور زیاد رابطه اي ندارید و میخواهید اتاق خواب تان همیشه تاریک و تیره باشد، بهترین انتخاب مخمل است؛ آن هم در رنگ هاي گرم.

به ویژه اگر پرده شما در قسمت بالایی هود و یثا در کنار هود آشپزخانه نصب شده باشد، حتما باید پرده را بافاصله از قسمت انتهایی پنجره نصب کنید. انتخاب پرده اتاق کودک با انتخاب پرده پذیرایی یا پرده آشپزخانه متفاوت است. بنابر این انتخاب پرده با پارچه هاي روشن برای اتاق هایي که نور زیادی جذب میکنند هوشمندانه نیست چرا که پرد هاي روشن زودتر درخشندگی خودرا از دست میدهند البته اگر قصد دارید پرده هاي خودرا در مدت زمان کوتاهی مرتب عوض کنید در اینصورت مشکلی در انتخاب پردهای رنگ روشن وجود نخواهد داشت. بیشترین سبکی که از این نوع پردهها در آن استفاده میشود سبک مدرن و مینیمال است. در این صورت همیشه به یاد داشته باشید که آخرین چیزی که باید به مرتب کردن و نصب کردن آن بپردازید، پرده پنجرههاست. گاهیاوقات هم میتوان از ترکیب پرده ضخیم و نازک استفاده کرد تا در زمانهایی که امکان دیده شدن فضای داخل از بیرون وجود ندارد، از پرده نازکتری که معمولا در زیر پرده ضخیمتر کار میشود، استفاده کنید. این جنس از پرده ها معمولا در فضاهای رسمی مانند سالنهای پذیرایی و نشیمنها مورد استفاده قرار میگیرد و فضای داخلی منزل یا اداره شما را مدرن و کلاسیک جلوه میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید