خرید مدل پرده های جدید و شیک سال 2022

یکی از پردهفروشهای این بازار پرده توری ساده را متری ۵۰ تا ۶۰هزار تومان میفروشد. به همین دلیل در سایت شیپور آگهی های متنوعی از خرید و فروش و قیمت پرده حریر، طرح دار، ساده یا حتی گلدار قابل مشاهده است. اینروزها خیلی ها استفاده از پارچه هاي رنگی ساده درکنار هم را برای اتاق ترجیح میدهند و البته پرده گلدار به خصوص زمانی که با پس زمینه اي سفید انتخاب شده باشد همراه معدود گل هاي درشت. ودر اتاق هاي پذیرایی و نشیمنی که نور زیادی در خود دارند خیلی دیرتر خراب میشوند. حتی اگر پنجره پذیرایی خانهتان قدی نیست و به صورت نیمه است، دلیل بر این نمیشود که شما حتما مجبورید محصولی با همان ارتفاع آویزان کنید. اگر پرده ها مورد علاقه شما نیستند، به هیچ وجه آنها را آویزان نکنید. به دلیل قابلیت چاپ تصاویر کارتونی و دلخواه کودکان و نوجوانان برای اتاق آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. پرده های پدیرایی زبرا سه بعدی علت کیفیت و وضوح تصویری که روی آن چاپ می شود حالتی واقعیت مجازی به خانه می دهد و انتخاب خوبی برای آپارتمان های نقلی می باشد.

در زمان خرید پرده زبرا به اندازه و طول و عرض و کیفیت آن توجه نمایید. پرده هایی که پارچه های با کیفیت دارند، سال های زیادی عمر می کنند. به طور کلی برای پرده پذیرایی می توان از پارچه های نازک مانند حریر و یا پارچه های توری استفاده کرد که این جنس پرده بیشتر برای خانه های کوچک و یا خانه هایی که به سبک مدرن دکور شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه هایی از جنس مخمل، ساتن و شانل پارچه های ضخیمی هستند که برای پرده پذیرایی بزرگ بسیار مناسب اند ولی باید در خانه هایی که بزرگ هستند و یا دکوراسیون کلاسیک و مجلل دارند، نصب شوند. طرح، ارتفاع، رنگ و سبک پرده از جمله مواردی هستند که تصمیمگیری درست در مورد هرکدام از آنها، در نهایت به خرید پرده مناسب برای خانه شما منجر خواهد شد. در مورد پردههای به رنگ بنفش باید گفت این رنگ نور صورتی کم رنگی را ایجاد می­کند که دارای اثری آرامش بخش است. بابت مهم بودن این موضوع در ادامه به معرفی مدل پرده های جدید پذیرایی از انواع مدل زبرا، حریر، پانچ تا مدلهای والان دار میپردازیم.

پرده شب و روز از جدیدترین انواع پردههای دکوراتیو میباشند و از دو لایه پارچه موازی از هم تشکیل شدهاند که میتوان هنگام روز از قسمت جلویی پرده و در هنگام شب، برای جلوگیری از دید فضای داخل، از لایه دیگر آن استفاده میشود. علاوه بر این، ویکی دکو دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی است که هم میتوانید قبل از خرید پرده روی مشاورهی ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانیهای پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده. بازار عبدلآباد. پس از چند روز که هوا خنک بود، دوباره رو به گرمی گذاشته است. که بسته به زمان سفارش و مدل پرده، دوخت آن حدودا بین دو هفته تا ۲۰ روز طول میکشد. پارچه پرده مهمترین فاکتور در انتخاب مدل پرده هاي پذیرایی و اتاق نشیمن است چرا که مواد به کار رفته در پرده تعیین میکنند چه مقدار پرده شما در طول زمان شکل و زیبایی خودرا حفظ میکند.

توجه داشته باشید زمان انتخاب پرده پذیرایی، دو حالت وجود دارد. از آنجایی که رنگ های روشن، خاک و کثیفی را بهتر نشان می دهند، بهتر است تا آن ها را در اتاق هایی استفاده کنید که رفت و آمد کمتری وجود دارد. مدل پرده پانچی پرده هایی با حلقه و میله به سبک مدرن و معاصرند و حلقه ها اغلب برای آویز پانل های پرده به کار می روند. امروزه روانشناسان برای هرکدام از رنگ ها ویژگی هایی بیان می کنند و تاثیر رنگ ها بر زندگی، احساسات، خانه و روحیه ما کاملا اثبات شده است. پرده پارچهای: پردههای پارچهای طیف وسیعی را شامل میشوند مانند توریهای ظریف، حریرهای نازک، مخمل ضخیم، ابریشمی، کتان و نخی که پرطرفدارند و هرکدام در قسمتهای مختلف خانه کاربرد دارند. برای دوخت این نوع پرده معمولا از پارچه های ضخیمی مثل cotton (کتون) ، linen (مخمل و کتان) ، viscose (ویسکوز ) ، polyester (پلی استر) ، metrallrne (مترالرنه) و …

دیدگاهتان را بنویسید