خرید مدل پرده های جدید و شیک سال 2022

اگر عرض پرده ها را از بغل بزرگتر در نظر بگیریم زمانی که پرده ها را کنار میکشیم نور بیشتری به داخل اتاق می تابد.هم چنین قاب پنجره به خوبی دیده می شود. چین خوردگی های آن به زیبایی این مدل افزوده است و هیچ نیازی به آستر ندارد زیرا به خوبی حریم خصوصی را حفظ میکند. پردههای حریر، هازان و انواع پرده دارای مکانیزم تناسب خوبی بین زیبایی، کارایی و بودجه ایجاد میکنند. در پرده های مدرن پذیرایی علاوه بر زیبایی، کارایی آنها برای تنظیم نور ورودی، راحتی در باز و بسته شدن و جلوگیری از دید مزاحم بیرونی بسیار بهتر شده است. پرده کرکره ای قابلیت تنظیم نور را دارد و شما می توانید هر زمان که به نور احتیاج داشتید، آن را به طور کامل بالا بکشید و هر زمان که از آفتاب خسته شدید، آن را ببندید. مشتری تصویر دلخواه خود را سفارش می دهد و تولید کننده آن تصویر را پشت و روی پرده چاپ میکند، به طوری که از هر دو طرف قابل مشاهده باشد.

اگر آشپزخانه کوچکی دارید، پیشنهاد میکنیم که از پرده های روشن استفاده کنید تا فضا را بزرگ و دلباز نشان دهند و اگر متراژ آشپزخانه شما بزرگ است، بسته به سلیقه خود و سبک دکوراسیون خانه می توانید از پرده های تیره و شیک استفاده نمایید. اگر دکوراسیون شما کلاسیک و سنتی است، مثلا از مبلمان سلطنتی و تابلوهای قدیمی استفاده کرده اید، پس باید به دنبال پرده هایی باشید که بیشترین تناسب را با سبک کلاسیک دارند مانند پرده های ساده حریر، اما اگر سبک خانه شما معاصر یا مدرن است، می توانید از بین پرده های مدرن مانند پرده زبرا و پرده پانچ که تنوع بسیار زیادی دارند، انتخاب کنید. اما شاید همیشه این سوال را در ذهن داریم که رنگ روشن مناسب تر است یا تیره ؟ اصولا پرده رنگ روشن اتاق را دلبازتر و بزرگتر نشان میدهد و پرده با رنگ تیره باعث می شود تا اتاق دنج تر به نظر آید. در هنگام خرید لوازم دکوری نیز معمولا انتخاب و خرید پرده خصوصا پرده پذیرایی جزو المان های بسیار موثر در نظر گرفته می شود. ابریشم نیز مانند ساتن جنس لطیفی داشته و برای فضاهای رسمی مانند اتاق نشیمن به کار میرود. والانهای باکس و ساده مانند والان پلیسه ای را میتوان برا پردههای مدرن نیز نصب کرد.

از آنجایی که پنجره ها حداقل یکی از دیوارهای خانه را می پوشانند، اهمیت زیادی دارند اما مهم تر از آنها پرده میباشد که دقیقا مانند لباسی است که بر تن می نشیند. با اینکه هیچ محدودتی در استفاده از پرده رومن وجود ندارد اما این مدل بیشتر برای اتاق خواب و آشپزخانه به کار میرود. از آنجایی که رنگ های روشن، خاک و کثیفی را بهتر نشان می دهند، بهتر است تا آن ها را در اتاق هایی استفاده کنید که رفت و آمد کمتری وجود دارد. به آن اعتماد کنید. مدل پرده های سلطنتی، معمولا دارای والان، کتیببه، آستر و میله پرده های بسیار لوکس و موارد تزئینی زیادی است و با توجه به اندازه و رسمی بودن آن بیشتر به عنوان پرده پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد. در اتاقهای ساده از پردههایی با رنگهای جذاب و پرانرژی استفاده کنید. همیشه سعی کنید در انتخاب وسایل های منزل، از مدل های ساده پیروی کنید.

در حالت معمول و ایده آل بهترین روش اندازه گیری برای عرض پرده ها این است که از دوطرف ۶ تا ۲۰ سانتی متر به آن اضافه کرده و اندازه کل آن را دوبرابر کنید تا پرده تان پرتر به نظر برسد. قیمت تمام پردههای مناسب پذیرایی که در سایت موجوداند، بر اساس متر مربع درج شده است. کمی جستجو در فضای کسب و کار اینترنتی ایران، درستی این ادعا را تأیید میکند که ویکی دکو بزرگترین فروشگاه اینترنتی پرده در تهران و ایران است. به طور کلی دستههای متفاوتی از پرده در بازار و فروشگاه تزئینات داخلی ویکی دکو وجود دارند. در همه مدل ها پرده به چپ و راست جمع می شود اما در مدل پرده رومن، پرده به سمت بالا جمع می شود و به همین دلیل حجم بسیار کمی را اشغال میکند. دقت داشته باشید اگر قصد خرید پرده برای اتاق آفتابگیر منزل خود را دارید، آفتاب به مرور زمان به پرده آسیب وارد میکند.

دیدگاهتان را بنویسید