خرید پرده پشت دری، جدیدترین مدلها + راهنمای خرید

در انتخاب پرده والان دار حتما باید در انتخاب نوع طرح توجه کنید، زیرا اگر پرده زیرین ساده است، پرده والان بهتر است طرح دار بوده و بالعکس اگر پرده زیرین طرح دار و شلوغ است، پرده والان می بایست طرحی ساده تر داشته باشد. ابریشم مصنوعی در بین تمام این متریال ها بادوام ترین است و مخصوصا در اتاق هایی که افتاب گیر هستند و نسبت به ابریشم طبیعی مقاوم تر است. نصب پرده پارچه­ای تور و حریر بسیار ساده است، فقط باید نصب چوب پرده انجام داد و پرده به راحتی بر روی آن نصب می­شود. تعمیر و نصب قطعات ضروری شامل؛ چوب پرده، کتیبه، تاج پرده و … برای اتصال چوب پرده به پایه دیواری یا سقفی، پیچ رول پلاک و دریل نیاز دارید. تزیینات به کار رفته در این پرده ها بسیار کم است. به همین دلیل انتخاب پرده با کیفیت هر چند که قیمت آن بالا باشد، در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. در هر نقطه از تهران، شمال، جنوب، شرق یا غرب اگر به خیاط یا نصاب پرده نیاز داشتید، پین ورک با بهرهگیری از باسابقهترین افراد خود در تهران آماده ارسال و ارائه خدمت به شماست. در ابتدا هدف اصلی از این کار پوشش دادن کامل میل پرده بوده است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته پشتیبان­های پین ورک به گونه­ای است که به طور دائمی همراه شما هستند تا سفارش شما به طور کامل و بدون نقص انجام شود. بنابراین مشتری با اعتماد کامل اقدام به ثبت درخواست می­کند. لذا برای آسان تر شدن این انتخاب بایستی مواردی از قبیل وضعیت جغرافیایی اتاق و پنجره آن در ساختمان، این که اتاق برای چه استفاده می شود، مشخص شده و پس از آن نسبت به انتخاب و خرید پرده اقدام نمود. پین ورک به عنوان مرکز تخصصی دوخت و نصب پرده است که می­توانید برای ثبت سفارش خدمات اقدام کنید. 7- قیمت های متنوع محصولات با توجه به نوع طرح و جنس باعث گردیده تا تمامی سلایق با هر توان خرید بتواند از محصولات پرده شید تصویری استفاده نماید. در این صورت در هنگام کنار زدن پرده از تمام پنجره میتوانید استفاده کنید. از مزایای پرده زبرا استفاده حداقل از قاب پنجره است. معمولاً در طراحی و کاربرد پرده سلطنتی از والانهای زیبا و دلفریب استفاده می­شود.

استفاده از والان معمولاً فقط در قسمت­هایی از بالای پرده انجام می­شود. بعد از انتخاب نوع پرده و دوختن کار، نوبت به نصب آن می­رسد. اما برای دکور کردن بهتر است که تاکید تنها بر یکی از این موارد باشد و سایر عناصر به عنوان تقویت کننده عمل کند. با این همه اگر تجربه­ای در این زمینه نداشته­اید بهتر است از خیاط و نصاب ماهر کمک بگیرید، زیرا پرده، چه در منزل و چه در محل کار در دکوراسیون تأثیرگذار است و کوچک­ترین خرابکاری از طرف شما، دکور را برهم می­زند. علاوه بر این پین ورک از جمله مراکزی است که کیفیت و کمیت خدمات آن به همه ثابت شده است. این موضع به عوامل بسیاری بستگی دارد که مواردی از آن در متن فوق ذکر شد. با این حال آشپزخانه مدرن نیز میتواند از این رنگ بهره مند شده و با ضافاه شدن به رنگ سفید به تکامل آن کمک کند.

اگر پرده ها در بالاترین نقطه نسبت به زمین نصب شوند، ارتفاع دیوارها را بلندتر نشان داده و پرده ها را جذاب تر، این کار هم چنین باعث بزرگتر نشان دادن محیط می شود. سهولت در نصب و شستشو آسان، از مزیتهای پرده پانچی است، به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. به عنوان مثال پرده اتاق خواب و پذیرایی تفاوت بسیار زیادی با هم دارند. به همین علت تنوع بسیار زیادی دارند. 8- امکان بهرهمندی از قابلیت پرده های شید تصویری به صورت مکانیزم روز و شب . پرده آستر ضخیمتر بوده و مانع از روئیت فضای داخلی خانه ها بخصوص در هنگام شب میباشد که البته از معایب آن میتوان به جلوگیری از روشنایی خانه در طول روز اشاره نمود. همیشه در هنگام خرید پارچه پردهای سعی کنید، پارچه منتخبتان را در فروشگاه به حالت آویزان درآورده و ببینید که ریزِش و نمای پرده در حالت آویخته چطور خواهد بود. در ادامه در ارتباط با پرده مدرن و کلاسیک توضیحاتی خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید