خرید پرده پشت دری، جدیدترین مدلها + راهنمای خرید

قیمت پرده برقی، تنها معایب این نوع پرده محسوب میشود؛ بدین دلیل که نسبت به پرده های معمولی، گرانتر هستند. از پرده برقی به دلیل داشتن قابلیت کنترل از راه دور به راحتی می توان استفاده کرد. با انجام این کار یک کمری جذاب برای پرده پشت دری ایجاد شده و پنجرهها ظاهر جذابتری پیدا خواهند کرد. اگر شما هم به فکر انتخاب پردههای پشت دری برای آشپزخانه خود هستید، گزینه خوبی را انتخاب کردهاید. پردههای پشت دری را میتوانید روی هر درب یا پنجرهای که دوست دارید استفاده کنید. علاوهبر این بهتر اشت پرده روی زمین کشیده نشود؛ زیرا این موضوع نهتنها باعث کاهش عمر مفید آن میشود، بلکه به زیبایی دکوراسیون منزل شما هم لطمه وارد میکند. مهم­ترین نکته در هنگام نصب کرکره یا زبرا این است که باید کاملاً وسط نصب شود، زیرا هر گونه قناسی را به شدت نشان میدهد. اگر والان پرده، دارای طرح باشد جذابیت پرده را از بین میبرد؛ زیرا چشم را به سمت طرح خود میکشاند و از سایر قستهای پرده به دور میکند.

در پنجره های بلند هم می توانید به جای تزیینات قسمت پایین پرده، قسمت بالای آن را با رنگ یا طرح خاصی تزیین کنید؛ این طوری بلندی پرده ها کمتر به نظر می رسد . استفاده از این نوع پرده ها با هرگونه طراحی داخلی هماهنگی دارد. شرکت سازنده از عوامل مهم در هزینه به شمار می رود؛ از این رو عوامل مؤثر در قیمت این مدل پرده شامل برند انتخابی برای خرید موتور و لوازم اسمارت مربوط به پرده میباشد . با توجه به نوع موتور موجود در این پرده و کرکره ها، قیمت آن متفاوت است. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۱ مدل پرده ارزان، جذاب و زیبا را برای شما آماده کردهایم. روی کلمه قابل اطمینان دوباره تاکید می کنم چون متاسفانه ممکنه بخوان اون مدل پرده پذیرایی رو که مد نظر خودشون هست به شما بفروشن به دلایل مختلف ، مثلا اینکه اون مدل سود بیشتری داره براشون یا رو دستشون مونده و کلی دلیل دیگه. سیستم ریل برقی پرده، متشکل از اجزای مختلفی میباشد که از آن ها می توان به تسمه پرده برقی، پروفیل آلومینیومی، قرقره های مخصوص و گیریبکس قدرتی اشاره کرد؛ بدین دلیل که ریل برقی پرده، متحمل وزن کل پرده میباشد باید از استحکام کافی برخوردار باشد و طراحی آن با ترکیب قرقره ها باعث ایجاد حرکت نرم و بی صدایی شود.

وقتی که تسمه پرده برقی در داخل خود، چندین رشته سیم بلکس داشته باشد؛ از استحکام کافی برخوردارست. مدل صحیح: در بسیاری از وبسایت های طراحی و دکوراسیون داخلی گفتهشده که مدل پردهتان را با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید.اگر دکوراسیون مدرن دارید بایستی از پردههای ساده و کم نقش تر استفاده کرده و اگر مدل کلاسیک دارید بایستی از پردههای مجلل و کلاسیک و والان دار بهره ببرید. پردهپارچه ای: این نوعپرده شامل مدل های مختلفی می شود. در کناره های پرده برقی، هیچ زنجیری آویزان نشده است که همین امر، نمای زیباتری را به مکان موردنظرتان می بخشد. فراموش نکنید که این وسیله مکانیکی – برقی، کارایی خود را پس از گذشت مدتی مانند هر وسیله الکترونیکی دیگر از دست می دهد. فرد میتواند با استفاده از موتور رسیور دار و یک ریموت، کنترل وسایلی همچون موتور پرده برقی، کرکره، سایه بان و بسیاری دیگر از ابزار آلات را در دست بگیرد. از دیگر قابلیت های پرده برقی در هنگام خروج و ورود به منزل، باز و بسته شدن آن ها توسط دستگاه به صورت خودکار می باشد. همانطور که می دانید پنجرها یکی از ارکان اصلی زیبایی در هر منزلی می باشند که باعث ورود نور به داخل منزل می شوند و همین کار باعث شادابی و سرزندگی ما می شوند حالا برای زیباتر کردن فضای پنجر ها شما می توانید از پرده استفاده کنید و باعث تنوع و زیباتر شدن دکوراسیون منزل خود شوید.

جایگاه یک پرده خوب و زیبا در طراحی دکوراتیو بسیار پر رنگ است و انتخاب یک پرده مناسب می تواند طراحی خانه شما را بسیار زیبا جلو دهد ، این مجموعه دو عددی پرده مینوتو هوم با طراحی خوب و زیبا می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد. از یک رنگ واحد و پر جلوه برای پرده، کوسن ها و فرش اتاق تان استفاده کنید. پردهی مدرن: سبک این نوع پردهها ساده می باشد و وسایل کمتری در طراحی آن ها به کار رفته است. حسگرهای این کرکره ها متفاوت هستند و قیمت پرده خانه هوشمند براساس تعداد این حسگرها تعيين میشود. موتور هوشمند دارای دو سیم فاز و یک سیم نول می باشد. با توجه به اندازه پرده اتاق و سنگینی پرده، قدرت موتور آن متفاوت است. در هنگام حرکت پرده، میزان صدای موتور آن از مهمترین نکات قابل توجه به شمار می رود؛ به همین خاطرتوجه داشته باشید که نباید صدای زیاد و اذیت کننده ای را در هنگام حرکت ایجاد کند بلکه باید بدون ایجاد هیچ صدایی به نرمی حرکت کند. شما باید حتماً قدرت موتور را متناسب با طول و وزن پرده انتخاب کنید؛ چون حرکت پرده درصورتی که قدرت موتور، کم باشد ضعیف است ولی اگر قدرت موتور، زیاد باشد سرعت پرده، علاوه بر هزینه اضافه، نامناسب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید