در انتخاب نوع پارچه موثر است

جالب است بدانید که هر پرده را میتوان با هر ابعادی، برقی کرد. برای تنظیم اندازه و طول این موتورها به کمک کنترل باید برای فعال شدن سنسور این موتور، آن را به پریز برق وصل کرد. تکنولوژی های موتورهای پرده برقی بالارو دارای امکاناتب همچون قابلیت تنظیم سرعت، دقت میلیمتری، تکنولوژی TTBUS، شروع و پایان آرام، امکان تشخیص موانع، امکان تعریف آی پی ، کم ترین لرزش و صدایی پائین تر از ۴۰ دسی بل، هم ترازی چند پرده، امکان مدیریت از راه دور با کمک ریموت یا گوشی موبایل، اتصال مستقیم به سنسورهای زمانی و آب و هوایی، کم ترین لرزش و صدایی پائین تر از ۴۰ دسی بل می باشد. شما باید حتماً قدرت موتور را متناسب با طول و وزن پرده انتخاب کنید؛ چون حرکت پرده درصورتی که قدرت موتور، کم باشد ضعیف است ولی اگر قدرت موتور، زیاد باشد سرعت پرده، علاوه بر هزینه اضافه، نامناسب می شود. تمامی پرده های برقی را می توان از طریق امکاناتی همچون مانیتورهای لمسی، تلفن کنترل، فرمان تلفنی و ریموت کنترل دستگاه علاوه بر ریموت مستقل پرده ها، تبلت و یا گوشی های اندرویدی کنترل کرد.

از کاربرد پرده های برقی می توان به استفاده در منازل، ویلاها و اماکن عمومی مثل هتل ها و بیمارستان ها و همچنین مراکز تجاری و فروشگاه ها، اماکنی با عرض و ارتفاع زیاد و یا عدم دسترسی به پرده اشاره کرد. از دیگر قابلیت های پرده برقی می توان به باز و بسته شدن آن براساس نور شب و روز، اشاره کرد. از بالاترین تکنولوژی روز دنیا می توان به موتورهای پرده های کنار رو نایس اشاره کرد که به عنوان بی صداترین موتور دنیا شناخته میشوند. با معرفی این سبک متوجه خواهید شد که حتی پردههای رنگی رنگی نیز برای محیطی مانند مطبخ عجیب و غریب نبوده و عادی جلوه خواهد کرد. اگر قصد نصب پرده والان دار را دارید در نظر بگیرید که در صورتی که پرده زیرین شما ساده باشد لایه والان آن باید طرح دار بوده و برعکس اگر لایه زیرین طرح دار باشد باید از پردهای طرح دار بر روی آن استفاده کرد. برای چنین پنجره هایی پرده هایی که هیچگونه طرحی ندارند و یا طرح آن ها بسیار ساده است، گزینه مناسب تری به شمار می رود. پرده های کناررو برقی متشکل ازدو نوع وسط باز شو یا کنار باز شو می باشند.

قابلیت کنترل توسط ریموت کنترل از امکانات پرده های برقی به شمار میرود و استفاده از پرده ریموتی، راحتی و اسایش را برای مخاطبانش به ارمغان می آورد. برای انتخاب پرده، نوع پارچه و رنگ آن مهمترین فاکتورهایی هستند که باید در نظر بگیرید. مهمترین اجزای تشکیل دهنده پرده برقی، موتور آن می باشد. درواقع از طریق کنترل، چنین دستوراتی به سنسور موتور و از موتور به ریل منتقل می شود. موتور و ریل را به گوشه ی دیوار، وصل می کنند. حرکت موتور باتوجه به ساختار عمودی یا افقی پرده متفاوت است. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم، می توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره پرده به دست بیاورید. در خانه های بزرگ هر کدام از این فضاها مشخصه خاص خودشان را دارند و فضایی مجزا. ایده های مختلفی برای انتخاب مدل پرده ساده برای منزل وجود دارد که در این مقاله سعی داریم ضمن معرفی این ایده ها به ارائه مدلهای متنوع و جدید انواع پرده ساده و زیبا بپردازیم تا با مشاهده و آشنایی با طرح های متنوع و جذاب بتوانید مناسب ترین مدلهای پرده را انتخاب و در منزل مورد استفاده قرار دهید و با استفاده از آن فضایی دلنشین و زیبا در منزل ایجاد نمایید.

3 چیز تعیین کننده دکوراسیون داخلی هر فضایی میباشد، سقف، کف و دیوارها. الان هر پیشنهاد تهران باید راستیآزمایی شود. در سایر قسمتهای خانه هم باید به این نکته توجه داشته باشید. پرده ها می توانند جلوه هایی از رنگ و زیبایی را در خانه شما به نمایش بگذارند و چیدمان آن را تحت تاثیر قرار دهند. شید در زبان انگلیسی، به معنای سایه می باشد؛ در واقع کاربرد چنین پرده هایی در پنجره ها برای ایجاد سایه بود. این پرده ها، قاب پنجره را بطور کامل می پوشانند. پرده ها بیش از آنچه که در تصور بگنجند، می توانند دکوراسیون و فضای خاته را عوض کنند. این پرده ها که مانع ورود نور به داخل فضای اتاق میشوند؛ با نام دیگری نظیر پرده شید شناخته میشوند. همان طور که از نام آن مشخص است، پرده ساده کاملا بدون آلایش و زیورآلات زینتی مانند والان پرده، کتیبه و غیره است. پردههای رول سالیان درازی است که پوششی ساده و مناسب برای بسیاری از فضاهای عمومی مثل بیمارستانها، ادارات و حتی منازل میباشد. این موتور، متناسب با وزن پرده است.

دیدگاهتان را بنویسید