در انتخاب نوع پارچه موثر است

با این که هیچ گاه به شما پیشنهاد نمی دهیم عملکرد را فدای ظاهر کنید ولی به شما توصیه می کنیم، پرده ای را انتخاب کنید که در عین حال مناسب و مطابق با مد روز باشد. پنجره ای که در معرض تابش شدید آفتابقرار دارد، پارچه ای ضخیم تر می طلبد و برای پنجره های رو به سایه پارچه های نازک مناسب است. برای پنجره هایی که رو به حیاط باز می شوند، مناسب خواهند بود. پس رنگ های مناسب برای پردهآشپزخانه، رنگ های قرمز، نارنجی و زرد است. علاوه بر این، ویکی دکو دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی است که هم میتوانید قبل از خرید پرده روی مشاورهی حرفهای ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانیهای پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده. پس اگر میخواهید پرده همنشینی خوبی با دیگر اجزای دکوراسیون داخلی خانه شما داشته باشد، در انتخاب جنس پارچه و مدل پرده توجه زیادی داشته باشید. در استفاده از این پرده بایستی حتماً به فضای کلی دکوراسیون توجه کرده و طرح و رنگ پرده را منطبق و هماهنگ با سایر اثاثیه انتخاب کنید.به پارچهای که لایه رویی را تشکیل میدهد معمولاً دکور پرده نیز گفته می­شود.

با توجه با نکاتی که گفته شد، می توانیدپرده مورد نظرتان را انتخاب کنید. با توجه به شرایط اقتصادی اکنون، اکثرا وقتی قصد خرید وسیله ای را دارند، اول به قیمت آن توجه می کنند. این پردهها حالت رسمی دارند و جذابیت و زیبایی خانه را دوچندان می کنند. برای اتاقهای با سقف کوتاه از پردههایی با طرح عمودی استفاده کنید، اینگونه پردهها ارتفاع اتاق را بیشتر نشان میدهند. حتی اگر پنجره پذیرایی خانهتان قدی نیست و به صورت نیمه است، دلیل بر این نمیشود که شما حتما مجبورید محصولی با همان ارتفاع آویزان کنید. همچنین اگر پنجره شما در نزدیکی اجاق گاز قرار دارد، روی افزایش ایمنی هم تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت. پردهاتاق خواب: هر فصلی پرده مخصوص به خود را دارد، این موضوع برای اتاق خواب صادق است. اگر نور فضای مورد نظرتان کم است ولی دوست دارید طرفین محیطتان دکور با پارچهای ضخیم هم بخورد، در صورتی که دو طرف پنجره دیوار خالی وجود دارد، ریل محصول را بزرگتر نصب کرده و دکورها را در واقع روی دیوار نصب کنید تا فضایی از پنجره را اشغال نکرده و جلوی نور را نگیرند. عرض پردههم باید دو برابر عرض پنجره باشد.

از نکات دیگر توجه کردن به طول و عرض پرده است اگر علاقمند به افزایش جذابیت اتاق منزلتان هستید از پرده های با طول بلند استفاده کنید پرده های بلند باعث پهن شدن روی زمین می شوند و باعث لوکس تر و شیک تر شدن فضای داخل اتاق می شوند.اگر علاقمند به سبک کلاسیک و سنتی هستید از پردهایی با طول کمتر استفاده کنید و یا اگر قصد جلوگیری از ورود نور آفتاب را دارید از پردهایی با عرض زیاد استفاده نمایید. شما عزیزان می توانید با توجه به بودجه ی خود، پرده ای ارزان یا گران را خریداری نمایید. در این خیابان مشهد انواع پارچه پرده ای با تنوع بالای طرح و رنگ به مشتریان ارائه می شود. تنوع رنگ دارند و قابل هماهنگ کردن با قسمت های مختلف خانه هستند. پرده های پاکتی دارای یک کانال در قسمت بالایی هستند که چوب پرده از آن عبور می کند. پرده پشت دری یکی از مدلهای پرده است که با چنین شرایطی بهبود پیدا کرده و میتواند به زیبایی پنجرههای منزل شما کمک کند. به همین دلیل چنین نامی روی پردههای پشت سری گذاشته شده است.

اگر قصد خرید پرده پشت دری برای منزل خود را دارید، بهتر است که بیشتر با ویژگیهای این مدل پرده آشنا شوید. اگر به دنبال زیبایی منزل خود هستید، جدای از جنسی که برای پرده انتخاب می کنید، به طرح آن هم باید دقت کنید. برای مثال اگر رنگ کلی منزل شما بنفش است، پردهی انتخابی اگر به رنگ یاسی باشد، گزینه ی مناسبی خواهد بود. آستر پرده: اگر قصدتان از خریدپرده، فقط جلوگیری از ورود نور به خانه است، باید پرده ای را خریداری کنید که آستر داشته باشد. رایج ترین مدل پرده های آشپزخانه، پرده ساده، رومن، پلیسه ای و راه راه می باشد زیرا این مدل ها را به راحتی می توان به سمت بالا جمع کرد و از این طریق از جمع شدن روغن و دود روی آن ها جلوگیری نمود. پرده های پارچه ای انواع متفاوت و متنوعی دارند. بر اساس طرح و رنگ پارچه میتوانیم سبک دکوراسیون خود را تعیین کنیم. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. اگر هم دیوار ها را رنگ کرده اید، بگذارید کاملا دیوارها خشک شوند، سپسپرده را آویزان کنید. دنیایی از طرح و رنگ در انواع مختلف پرده های مدرن را مهیا کرده ایم تا به راحتی و با دست باز بتوانید پرده مناسب فضای خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید