در انتخاب نوع پارچه موثر است

پرده رومن:این مدل از پرده از ظرافت و سادگی خاصی برخوردار است پرده رومن به شکل کرکرهای باز و بسته میشود. برای حمام یا اتاق خواب و یا برای هر اتاقی که در آن شما احساس راحتی در شب را می­خواهید، پردههایی را انتخاب کنید که میتوانند بسته شوند. برای دیدن به روز ترین و با کیفیت ترین مدل های پرده صفحه ی ما را در اینستاگرام دنبال کنید. آیا هدفتان انتخاب پرده ای برای زیبایی بخشیدن به خانه است یا اینکه تنها می خواهید از آن به عنوان پوشش خانه تان استفاده کنید؟ شما نمی توانید تنها به دلیل ایجاد مانعی در مقابل گرما و نور، پرده ای انتخاب کنید که نظم و هماهنگی حاکم در محیط را برهم زند. به گزارش خبرنگار ایمنا، جنس و طرح پرده ها، تنوع زیادی دارد که هماهنگی آن با سایر اجزای دکوراسیون، زیبایی بیشتری به فضا می بخشد. اگر طوفانی کوچک در بگیرد حجم زیادی از کثیفی و گرد و خاک وارد منزل ما می­شود اما وجود پرده به عنوان یک عایق محافظ در برابر ورود آلودگی عمل می­کند. برای آشپزخانه باید پرده­ای انتخاب کرد که علاوه بر حفظ حریم خصوصی شما به اندازه کافی نور را وارد محیط آشپزخانه بکند. شواهد نشان می­دهد که در شهر های باستانی روم و پمپی ایتالیا از پردههای ضخیم برای تقسیم کردن فضای اتاقها استفاده می­شده است.امروزه نیز برای مجتمع های مسکونی و یا مکان های اداری نیاز به یک پوشش وجود دارد تا حریم شخصی ما را حفظ کند.

این پرده ها با وجود سادگی زیاد اما پیشرفت فوق العاده در زمینه ی صنعت چاپ باعث شده تا روز به روز کیفیت چاپ طور این پرده ها بیشتر و بیشتر شود و به همین منوال، رضایت مشتری و استقبال آن ها نیز روز به روز افزایش یابد. این پرده هازان زمینه سفید با داشتن گل های صورتی خوشگل و رنگ های ترکیبی دیگر می تواند زیبایی مکان شما بسیار بیشتر جلوه دهد. خرید پرده به صورت حضوری میتواند کاری بسیار وقت گیر و دشوار باشد. نصب پرده: نصب اغلب پردهها کاری راحت است که هر کس با داشتن چند ابزار ساده میتواند آن را انجام دهد. اگر هم خیلی علاقهمند به خرید آن بودید ایرادی ندارد فقط باید حتما پشتش آستر بزنید تا دیگر آفتاب نتواند کاری با تار و پود پردهتان داشته باشد. مخمل یکی اصلی ترین انتخاب ها برای پارچه پرده است اما توجه داشته باشید پرده مخمل به درد خانه هایی با متراژ بزرگ و دکوراسیون سنتی و کلاسیک می خورد، یعنی اگر دکور منزل شما به صورت مدرن است و یا اینکه متراژ کوچکی دارد، استفاده از پارچه مخمل فقط باعث کوچکتر نشان داده شدن منزلتان می شود. همچنین بنفش و صورتی­ تأثیر خوبی بر روابط عاطفی دارند، بنابراین پرده­های صورتی رنگ فقط برای اتاق خواب شما مناسب است.

این فروشنده پردههای اداری را از ۳۲۰هزار تومان تا ۵۱۰هزار تومان قیمت زده است: «برندهای زبرا و کنف برندهای خوبی هستند. یکی از پر طرفدارترین پرده ها که امروزه بیشتر برای فضاهایی مانند آشپزخانه و محیط اداری استفاده می شود پرده زبرا یا پرده دوبل یا دبل رول است. او کاتالوگ نمونههای پردههای اداری را روی میز باز میکند. او هم گره اصلی کلاف بازار پرده را «دلار» میداند: «دلار بالا برود قیمت پرده و پارچه هم بیشتر میشود. پرده حریر به صورت طرح­دار هم در بازار وجود دارد و می ­تواند به صورت ترکیبی با انواع دیگر پارچه در پرده پذیرایی استفاده شود. امروزه مدل های مختلفی از پرده در بازار وجود دارد که شما میتوانید با انتخاب هر یک از آنها اندازه پوشش و حریم داخل خانههایتان را مشخص کنید. در ادامه به شما مواردی را بیان میکنیم که با رعایت کردن آنها میتوانید پردهای مناسب برای منزل خود خرید کنید. اگر همه اجزای مبلمانتان رنگ سفید یا روشن دارد میتوانید محصولات را تیرهتر انتخاب کنید. فرض کنید که اتاق شما پرده ندارد و پنجرهها نیز باز هستند.

یکی دیگر از موارد مهم استفاده از رنگ مناسب در خرید پرده است پس شما اگر می خواهید رنگ پرده با دکوراسیون منزل شما حالتی هماهنگ داشته باشد از رنگ پر رنگ تر استفاده کنید همچنین برای انتخاب رنگ مناسب می توانید به طرح کاغذ دیواری و پارچه مبلمان منزل خود نیز توجه کنید. توجه کنیم. مجموعه پردههای « فرش آنلاین » با انواع مختلف پرده در سبک، رنگ و طرحهای متنوع به شما کمک میکند تا بتوانید پرده مورد نظر خود را به آسانی تهیه نمایید. اگر میخواهید در فضای خانه خود سادگی را مشاهده­­ کنید، پارچه کتانی­ یا مخملی را تهیه کنید. در انتخاب پرده ، پارچه را براساس الگو و طرح رنگ اتاق خود انتخاب­ کنید. اگر کودکی در خانه دارید یا حیوانات خانگی نگهداری میکنید، برای جلوگیری از آسیب دیدن پردهها در انتخاب پردهها توجه داشته باشید که طول کوتاهتری را انتخاب کنید. به این مورد هم در هنگام خرید توجه کنید اگر قصد استفاده از پرده برای جلوگیری از نور آفتاب را دارید از پردهایی استفاده کنید که دارای جنس با کیفیت و مقاومی باشند این ویژگی باعث افزایش ماندگاری و طول عمر بالای پرده در هنگام تابش مستقیم نور خوشید می شود شما می توانید از پارچه های کتان ، ابریشم زربافت و غیره .

دیدگاهتان را بنویسید