در انتخاب نوع پارچه موثر است

بیش از هفتصد طرح و مدل پرده برای قسمتهای مختلف منزل و اداره در دیبا شهر وجود دارد که میتوانید هر کدام را انتخاب کنید. اگر خانه بزرگ با پنجره های بزرگ دارید میتوانید پارچه های ابریشمی را نیز برای پرده هایتان انتخاب کنید. ابتدا پارچه پردهای و رنگ آن را انتخاب کرده و خریداری میکنند سپس به این فکر میکنند که قصد دارند این پرده مطابق با چه سبکی دوخته شود. به سبک کلی دکوراسیون خانه نگاهی بیندازید. وجود دارد. به غیر از سلیقه شخصی، عوامل تاثیر­گذار دیگری­ برای انتخاب پرده مناسب در دکوراسیون خانه شما وجود دارد­ که در ادامه این مقاله این عوامل را بررسی خواهیم کرد. اما باید به محدودیتهای آن توجه داشته باشید. از معایب این پرده ها نحوه شستن و تمیز کردن آن ها است که باید توجه زیادی در باز کردن پرده کرد تا آهار آن از بین نرود. از طرفی ممکن است باعث شود بیش از حد پرخوری کنید. حتی این پردهها میتوانند به تنهایی نقش عنصر اصلی فضای ساده و صمیمی شما را ایفا کنند و چشمها را از خستگی به دور نگاه دارد.

علاوه بر اینکه باید به جنس و مدل پرده دقت کنید، باید فضایی که قرار است آن را نصب کنید هم در نظر بگیرید، مثلا اگر قصد خرید برای اتاق خواب را دارید، بهتر است از مدل و رنگ های تاریک استفاده کنید تا فضایی آرام و تسکین دهنده به شما القا کند. اگر در انتخاب پرده دقت کنید، میتوانید محیط منزل خود را زیباتر نمایید و آرامش را به محیط خانوده خود هدیه دهید. برای انتخاب پرده پذیرایی چه نکاتی را باید دقت کنیم؟ اگر میخواهید که پرده بیشترین تغییر را در پذیرایی، اتاق خواب و در کل منزل شما ایجاد کند، باید مدل پرده خود را با نوع دکوراسیون خود ست کنید. از آن گذشته همه ما میدانیم که پردهها صرفا برای زیبایی دکوراسیون محیط داخلی مورد استفاده قرار نمیگیرند؛ بلکه پردهها اجازه نمیدهند از بیرون به فضای داخل دید داشته باشد. اگر تار و پود پارچه به سرعت از هم جدا شد، بهتر است بیخیال خریدن آن شوید. در چنین فضاهایی بهتر است کمی اجازه نفس کشیدن به عناصر داخلی بدهید. در مکان هایی که زیر پنجره رادیاتور قرار دارد، پرده ها را مماس با ارتفاع رادیاتور در نظر می گیرند تا گردش هوا به خوبی اتفاق بیفتد.

با این حال، پارچه­های سنگین برای درب­های بزرگ و پنجره­ها بسیار مناسبتر هستند . پنجره­ها یا به طور کلی خانه ما، میتواند با کمک پرده­ها زیباتر و شیکتر به نظر برسد. رنگ های تیره کنتراست و ظرافت زیبایی به فضا می دهند و اگر درست استفاده شوند جذابیت بی نظیری به اتاق می بخشند. برای روشن شدن فضا نیازی به جمع کردن آن نیست. البته در این موضوع به مساحت فضا توجه کنید. برای یک خانه مدرن به هیچ عنوان پردهای با تزئینات و زرق و برق زیاد توصیه نمیشود. پرده زبرا یک جایگزین بسیار مدرن برای یک پرده افقی محسوب می شوند چرا که به شما این امکان را می دهند که حریم خصوصی ایجاد کرده و در عین حال نمایی مدرن و منحصر به فرد در محیط ایجاد کنید. ولی به خاطر داشته باشد که ایجاد هارمونی بین پرده و سایر المان ها و وسایل دکوراتیو اتاق نیز بسیار مهم است.

بنابراین بحث در انتخاب پارچه ساتن برای پرده بیشتر سلیقهای است. این موضوع تا حدودی سلیقهای است اما اگر میخواهید طبق استانداردهای دکوراسیون داخلی پرده های خود را انتخاب کنید، باید به چند نکته توجه داشته باشید. در نظر داشته باشید که برای برآورد هزینه تمام شده خرید و نصب پردههای مختلف، قیمت ابزار اضافی، هزینههای احتمالی ارسال و نصب توسط نصاب را به حساب آورید. همچنین ضخامت این پرده ها از تابیدن نور خورشید جلوگیری می کند و عایق مناسبی برای صدا و سرما به حساب می آیند. این بسته به نوع دکوراسیون کلاسیک، مدرن، معاصر و. پنجره باید موجب زیباتر شدن دکوراسیون داخلی شود اما اگر این پنجرهها لخت و بدون پرده باشند، قطعا احساس خوبی نخواهید داشت. پارچههای ساتنی تراکم بالایی دارند و مانع از عبور نور میشوند، زود نخ کش شده و همیشه مستعد لکه شدن و کثیفی هستند. اگر پنجرههای کوچکی دارید، به هیچ عنوان با پارچههای سنگین و پرکار پنجره را خفه نکنید. با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام انواع پروژه های بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی ، بازسازی ویلا ، طراحی و نوسازی تاسیسات، روشویی، روشویی سنگی، روشویی کابینتی، طراحی و اجرای کابینت، فروش انواع پرده، پرده زبرا، پرده پذیرایی، پرده اتاق خواب فروش و اجرای انواع سقف کاذب پروژه های مسکونی اداری و تجاری در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی خاطر نیازهای خود را به مجموعه معماری سبک مدرن بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید