در انتخاب نوع پارچه موثر است

همچنین در بسیاری از فرهنگ ها پرده ها حریم شخصی و خصوصی را ایجاد می کنند. مانند اولین پرده آهنین، شکاف جدید در قلب اروپا فهرستی آشنا از خطرات و عدم قطعیت ها را به همراه دارد. اگرچه نیروهای منظم اوکراین به مرور زمان کاهش مییابد، و اگرچه شهرهای بزرگی مانند کیف اشغال شدهاند، پیروزی روسیه یک پیروزی گران و فاقد ارزش می شود. خطرناک ترین سناریو برای آینده اروپا و نظم جهانی سناریویی است که در آن درگیری اوکراین زمینه را برای درگیری نظامی مستقیم بین ناتو و روسیه فراهم می کند. در انتخاب طرحهای گرافیکی و یا چاپی روی پردهها دقت کنید و مناسب با محیطی که در آن هستید و روحیات افراد خانه یا اداره آن را انتخاب کنید. اگر دومی را انتخاب کند، خطر تشدید درگیری مسلحانه بین ناتو و روسیه به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. با کم شدن ذخایر مهمات هدایت شونده دقیق ارتش روسیه، خطر وقوع چنین حادثه ای که منجر به تشدید ناخواسته تنش با ناتو شود افزایش می یابد. به زودی، برای کرملین آشکار می شود که روسیه بهای گزافی را برای ماجراجویی خود خواهد پرداخت – از جمله چشم انداز یک جنگ طولانی و پرهزینه در اوکراین، همراه با فروپاشی اقتصادی و انزوای دیپلماتیک- پوتین با سرافکندگی دستور خروج نیروهایش را می دهد.

با کمک اعضای ناتو، مقاومت نظامی و غیرنظامی اوکراین پیشروی مسکو را متوقف و از سرنگونی دولت دموکراتیک کیف و ایجاد یک رژیم دست نشانده کرملین جلوگیری میکند. با این حال، جهان در یک لحظه خطرناک و بسیار نامشخص قرار دارد. این پرده ها به صورت معلق در هوا قرار می گیرند و فاصله آن ها از زمین بیشتر از یک اینچ (معادل ۲.۵۴ سانتی متر) نمی شود. پوتین و نخبگان ارشد روسیه متوجه می شوند که در حال گذراندن «لحظه برژنف» خود هستند، زیرا در تعقیب اهداف حداکثری خود در اوکراین بیش از حد عمل کرده اند. نیروهای تازه مشکوک ناتو و روسیه اکنون در سراسر مرزی که به طور ناگهانی نظامی شده به یکدیگر خیره شده اند و بار دیگر احتمال درگیری مستقیم به صورت تصادفی یا طراحی شده را افزایش می دهند. در همین حال، ناتو با یک وضعیت امنیتی بهبود یافته مواجه است، زیرا روسیه تنبیه شده و اوکراین هر چه بیشتر به غرب نزدیک می شود. در حالی که روسیه با هزینه های اقتصادی سنگینی رو به رو است، پوتین قدرت خود را در داخل تثبیت می کند و مخالفت های داخلی را با قدرت بیشتری سرکوب می کند. پوتین روی تهدیدات داخلی فزاینده علیه قدرت خود تمرکز می کند.

بحرانهای امنیتی متناوب در حال برآمدنند، زیرا روسیه به طور مکرر ماجراجوییهای نظامی اضافی و عملیاتهای جنگ ترکیبی تهاجمیتر را علیه متحدان ناتو آغاز میکند. تهاجم خام روسیه و مقاومت پرشور اوکراین الهام بخش حمایت مردمی از اوکراین در سراسر اروپا شده است. سرانجام، دولتهای دموکراتیک در هر دو سوی اقیانوس اطلس، سیاستهای گستردهی اقتصادی، مالی، دیپلماتیک و امنیتی را انتخاب کردهاند که نشاندهنده جسارت در هدف و همبستگی تازهای است. برای این که آشپزخانه خود را به حرف بیاورید باید در انتخاب پارچه و رنگ و طرح دقت زیادی به خرج دهید. 8. یک مزیت دیگر خرید پرده از فروشگاه ویکی دکو آن است که در صورت نیاز به اعزام کارشناس برای اندازه گیری، کارشناسان ما چند رنگ و مدل پرده همراه خود داشته تا شما عزیزان بهترین پردهی مناسب دکوراسیون خانه یا محل کار خود را انتخاب نمائید. پرده حریر ارگانزا ترمه از بهترین نوع حریر الگانت تهیه شده و با رنگهای شاد و دوخت پانچ با نصب راحت زیبایی چشم نوازی را به دکوراسیون منزل شما میدهد، شما عزیزان می توانید از این با ترکیب کردن این رنگ ها منزل خود را به نحوی بسیار زیبا تغییر بدهید.

این پرده دو تکه با گل های ریز رنگی شاد و زمینه زرد مناسب اتاق خواب و پذیرایی می باشد و به دلیل ترکیب رنگ زرد با رنگ های دیگر فضای شما را شاد تر و گرم تر نشان می دهد. در اکثر بازارهای فروش پرده، پارچه ها به صورت متری به مشتریان فروخته می شوند اما در این بازارچه مشتریان می توانند پارچه های مورد نیاز خود را به صورت تکه ای، کیلویی، قواره ای و متری تهیه نمایند. این سناریو شاهد آغاز درگیری مستقیم، شاید هوا به هوا یا هوا به زمین، در مناطق مرزی اوکراین است. ناتو می تواند تصمیم بگیرد که دخالت خود را در اوکراین، برای مثال، با تلاش برای اجرای منطقه پرواز ممنوع یا شکل دیگری از مداخله مستقیم، افزایش دهد. یک چشم انداز ترسناک مربوط به این احتمال این است که پوتین طرح های گسترده تری فراتر از اوکراین داشته باشد. اینکه آیا کشور به سمت اقتدارگرایی بیشتر و به سمت پوتین میل می کند یا به طور کلی از او دور می شود، تا حد زیادی تعیین کننده نحوه رفتار روسیه با بقیه جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید