در انتخاب نوع پارچه موثر است

پرده اتاق خواب بهتر است کتان یا نخی باشد تا هم علاوه بر حفظ حریم خصوصی اتاق، نور به شدت وارد اتاق خواب نشود. نصب پرده: نصب اغلب پردهها کاری راحت است که هر کس با داشتن چند ابزار ساده میتواند آن را انجام دهد. پلی استر قابل اشتعال است و نباید از آن در آشپزخانه یا نزدیک شومینه یا بخاری استفاده شود. در این مطلب از مجله دلتا به بررسی نکات انتخاب مدل پرده پذیرایی پرداخته میشود. و به این دلیل جز پرده های پر فروش بعنوان پرده پذیرایی استفاده میشود. زمینه این پرده گل دار سبز می باشد به همراه طرح گل های نیلوفری زیبا که مناسب محل کار و اتاق خواب است. از آنجایی که پرده ها پنجره ها را پوشش می دهند، پس یعنی جزو نقاطی در دکوراسیون هستند که باید به آن ها توجه کرد. اگر شماهم جزء آن دسته از افراد هستید، به شما خرید پردههای حریر را پیشنهاد میکنیم.

4. شما مشتریان محترم از هر شهرستان کشورمان ایران، میتوانید سفارش خرید جدیدترین پردهها را ثبت کرده و پردههای خریداری شده را بسته به فاصله جغرافیایی حداکثر تا سه روز کاری دریافت کنید. که بسته به زمان سفارش و مدل پرده، دوخت آن حدودا بین دو هفته تا ۲۰ روز طول میکشد. عرض پرده ها را ۱۰ تا ۲۰ سانتیمتر، بیشتر از عرض پنجره ها بگیرید تا فضا را زیباتر کند. این پرده گل دار زرد با خطوط سفید, طوسی به آرامش بیشتر خانه کمک می کند. خرید پرده هازان زمینه سفید با گل های رنگی(قرمز, آبی, یاسی) به بزرگ تر و دلبازتر نشان دادن محیط شما کمک می کند اگر خانه شما کوچک است این پرده انتخاب خوبی می باشد. دارد که شما را به سمت چه طرح و حتی جنسی میکشد اما نکته اینجاست که با چند ترفند ساده میتوانید به پردههای خانه جلوه بیشتری بدهید. مسلما این گونه پردهها به نسبت پردههای معرفی شده در بند قبل پر زرق و برقتر و رنگارنگتر هستند. پرده را میتوان بعنوان حجاب خانه معرفی کرد. پرده های پدیرایی زبرا سه بعدی علت کیفیت و وضوح تصویری که روی آن چاپ می شود حالتی واقعیت مجازی به خانه می دهد و انتخاب خوبی برای آپارتمان های نقلی می باشد.

در صورت نیاز می توانید برای انتخاب پرده آشپزخانه، از پرده های کوتاه و حاشیه دار استفاده نمایید که زیبایی ظاهری خاصی هم به فضای آشپزخانه میدهد. یکی از المانهایی که تاثیر زیادی در زیبایی خانهها دارد، پردهها هستند. اما در حال حاضر با توجه به گسترش سلیقهها از تیغههای چوبی که هم ظرافت و زیبایی خاصی دارند استفاده می شود. هازان کاملا لطیف و ریز بافت است و کیفیت و دوام بسیار بالایی دارد و هم چنین از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. میتوانید از قبل نیازهای دکوراسیون منزل و خانه خود را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید که محصول مناسبی را خریداری میکنید. خرید پرده جدید یکی از مهم ترین کار هایی است که هنگام تغییر منزل یا تغییر دکوراسیون داخلی خانه باید انجام دهید که دکوراسیونی متناسب با سلیقه خودتان بوجود بیاورید. برای انتخاب رنگ و طرح اتاق خواب هم باید سوای علاقه خودتان نیم نگاهی به در و دیوار اتاق و باقی دکوراسیون فضا داشته باشید. پرده هازان زمینه سفید همراه با گلهای رز و مریم رنگی(سفید, صورتی, نارنجی, قرمز) به شما کمک میکند تا فضایی شاد و دلباز داشته باشید.

از ویژگیهای خطوط افقی، کاهش ارتفاع سقف است و پیشنهاد ما برای استفاده از این مدل پردهها برای فضایی با ارتفاع زیاد سقف است. بر اساس محیط شما ، میزان بودجه شما و دکوراسیون محیط خانه شما ، بهترین پیشنهاد را بر اساس بودجه شما ارائه خواهند داد. مطلب دکوراسیون سنتی خانه با کمک المانهای سنتی را حتما بخوانید. اگر خیلی علاقه مند به خرید پرده با دوام کم بودید ایرادی ندارد فقط باید حتما پشتش آستر بزنید تا دیگر آفتاب نتواند کاری با تار و پود پرده تان داشته باشد. در انتخاب پرده والان دار حتما باید در انتخاب نوع طرح توجه کنید، زیرا اگر پرده زیرین ساده است، پرده والان بهتر است طرح دار بوده و بالعکس اگر پرده زیرین طرح دار و شلوغ است، پرده والان می بایست طرحی ساده تر داشته باشد. پرده های شید خورشیدی یا سولار به خوبی از ورود اشعه های مضر UV به داخل محیط جلوگیری می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید