راهنمای خرید و معرفی 20 مدل پرده دکوراتیو (بسیار زیبا) قیمت روز- هلورین

پرده های شفاف یا سبک معمولاً با پارچه های اکریلیک ، دانتل یا پارچه ای ساخته می شوند. نکته : برای بروز رسانی دکوراسیون اتاق بهتر است از پرده های با طرح های چاپی استفاده کنید. اگر دکوراسیون خانه شما به سبک کلاسیک است از نمونه های والان دار استفاده نمائید و اگر از سبک مدرن پیروی می کنید، انواع ساده و تک رنگ بهترین گزینه محسوب می شوند. اگر آشپزخانه کوچکی دارید از پرده های نازک و رنگ روشن استفاده کنید به خصوص رنگ سفید که پیشنهاد اول و آخر طراحان دکوراسیون برای آشپزخانه های کوچک آپارتمان های امروزی است. قطعا به دلیل تبلیغات کارخانه های بافت پارچه پرده ای و ارائه مدل های جدید پرده ، مدل پرده پذیرایی ۲۰۱۸ با مدل پرده پذیرایی ۲۰۱۹ متفاوته و پرده پذیرایی شما ممکنه بعد از دو ، سه سال قدیمی به نظر بیاد. این لیست بالا چند نوع از بهترین و مقاوم ترین نوع پارچه ها در مقابل نور آفتاب هستند پس این فاکتور را هم در انتخاب پرده مناسب در نظر بگیرد. سال ها همچنان شیک و کلاسیک به نظر میرسه ، اما اگر می تونید با بودجه مناسب هر یکی دو سال پرده حداقل یکی از اتاق ها شامل پرده پذیرایی ، پرده اتاق خواب ، پرده اتاق کودک ، پرده آشپزخــانه و …

اگر دوست دارید که نور طبیعی به داخل اتاق بتابد و روشنای ایجاد کند حتما باید نوع پرده مناسب را انتخاب کنید، مثلا اگر پرده ضخیم باشد قطعا مانع عبور روشنای آفتاب خواهد بود. اتاق خواب باید سبکی آرام داشته باشد که وقتی وارد آن می شوید آرامش را احساس کنید، پرده های که برای این اتاق در نظر میگیرید باید طرحی آرام داشته باشند. این رو بدونیم تعریف ما از “بهترین پرده پذیرایی“ مرتب تغییر میکنه ، چون مرتب مدل های پرده پذیرایی تغییر می کنن و مدل های جدید و شیک تر به بازار میان، پس مهمترین نکته برای انتخاب بهترین پرده پذیرایی ، به روز بودن اطلاعات ما در مورد در مورد مدل های جدید پرده پذیراییه. آستری علاوه بر اینکه جلوی نور مستقیم آفتاب رو میگیره و باعث طولانی تر شدن عمر پرده پذیرایی منزل شما میشه ، همینطور باعث میشه توی ساعات روز پرده پذرایی شما جلوه زیبایی داشته باشه و در شب البته از دیده شدن داخل منزل جلوگیری میکنه. کیفیت پارچه، مد روز بودن آن و برندی در حال انتخاب آن هستیم از عواملی هستند که می توانند در قیمت پرده تأثیرگذار باشند. برای هر گونه راهنمایی قبل از خرید پرده، استعلام قیمت و اطلاع از آخرین مدل پردههای جدید با ما تماس بگیرید.

همان گونه که قبلا نیز گفتم پرده دکوراتیو را باید بر اساس نوع استفاده از اتاق خریداری نمایید تا جذابیت و زیبایی خاصی به خانه هایتان ببخشید. ما در این راهنمای خرید پرده دکوراتیو فاکتور های یک پرده دکوراتیو با کیفیت و مناسب را برای شما عزیزان شرح داده ایم و در انتها نیز 20 نوع از بهترین پرده های دکوراتیو را معرفی کرده ایم، شما نیز می توانید از این راهنمای خرید پرده دکوراتیو که توسط تیم هلورین جمع آوری شده است، استفاده کنید و بهترین خرید را تجربه کنید، پس با ما همراه باشید. این مدل انتخاب مناسبی برای فضا های کوچک و مبلمانی می باشد. طرح پارچه: این عنصر نیز (طرح و بافت پارچه) نسبت مستقیمی با دکوراسیون داخلی شما دارد و با توجه به طرح کلی دکوراسیون و رنگ های غالب میتوانید مدل و بافت مناسبی را خریداری کنید تا با بقیه اثاثیه سِت شده و محیطی شیک و جذاب را بوجود آورد. همانطور که مشاهده نمودید مدل های پرده با طرح و دوخت های متفاوت می تواند زیبایی و جلوه خاصی به فضای منزل ببخشد و آن را از حالت یکنواختی خارج کند. نصب پرده مناسب در سالن پذیرایی و هماهنگی و ست بودن رنگ آن با دیگر وسایل می تواند زیبایی ظاهری بسیار بیشتری به منزل ببخشد.

برای خرید پرده مناسب باید چه نکاتی را رعایت کرد؟ این کار تأثیر شگرفی بر روی احساسی که افراد در آن حاضر میشود داشته و محیطی دوست داشتنیتر را ایجاد خواهد کرد. در وصف حسنها و مزیتهای رنگ خنثی همین بس است که معمولاً به تمیز کردن نیازی نداشته و به راحتی دچار آلودگی نمیشوند. بعضی از اتاق های خانه بیشترین نور خورشید را دریافت می کنند پس بهتر است مقاوم ترین نوع پارچه را برای آن انتخاب کنید(ابریشم فاکس، چیت، کتان و…) البته اگر هر سال پرده ها را عوض می کنید دیگر نیازی نیست یک پرده بسیار با دوام را انتخاب کنید. با توجه به هر فصل می توانید انتخاب های بهتری نیز داشته باشید و به جای پارچه های گفته شده، از پرده های الگو دار استفاده کنید. پس در انتخاب نوع پرده برای اتاق ها دقت کافی را داشته باشید. پرده ها تنوع زیادی دارند و در دو نوع کلاسیک و مدرن در بازار عرضه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید