راهنمای خرید پرده – ویرگول

تمامی پرده های برقی را می توان از طریق امکاناتی همچون مانیتورهای لمسی، تلفن کنترل، فرمان تلفنی و ریموت کنترل دستگاه علاوه بر ریموت مستقل پرده ها، تبلت و یا گوشی های اندرویدی کنترل کرد. قابلیت کنترل توسط ریموت کنترل از امکانات پرده های برقی به شمار میرود و استفاده از پرده ریموتی، راحتی و اسایش را برای مخاطبانش به ارمغان می آورد. همچنین از این پرده در مکانهایی استفاده میشود که کشیدن پرده ها بخاطر ارتفاع زیاد و سنگینی، سخت است؛ از این رو پرده برقی، قابلیت جابجایی راحت را برای مخاطبان فراهم میکند. در این میان باید دید روسیه چه میکند. پرده آشپزخانه چه چیزی را باید بازگو کند؟ برای انتخاب بهترین رنگ، به کاغذ دیواری ها، مبلمان، فرش ها و لوازم دکوریتان نگاه کنید و ببینید رنگ های غالب در فضا چه رنگ هایی هستند. همچنین پرده هایی که برای پنجره ها می خرید جنس و طرح متفاوتی با پرده هایی که برا ی جداسازی اتاق ها از سالن استفاده می کنید، خواهد داشت. ولی امروزه جنس ها و طرح های متنوعی از این پرده ها تولید می شوند. پس توصیه ی ما مشورت گرفتن از کارشناسان متخصص در این زمینه می باشد. این نوع پرده، متشکل از لایه ای پارچه میباشد که اطراف یک محور می چرخد.

همچنین به دلیل این مدل نصب خاص، پردههای ساعت شنی دارای مزایای زیادی هستند. سیستم ریل برقی پرده، متشکل از اجزای مختلفی میباشد که از آن ها می توان به تسمه پرده برقی، پروفیل آلومینیومی، قرقره های مخصوص و گیریبکس قدرتی اشاره کرد؛ بدین دلیل که ریل برقی پرده، متحمل وزن کل پرده میباشد باید از استحکام کافی برخوردار باشد و طراحی آن با ترکیب قرقره ها باعث ایجاد حرکت نرم و بی صدایی شود. اما به دلیل تنوع در طرح های زیادی که این پارچه ها دارند، یک انتخاب عالی برای اتاق خواب هستند. این موتور وظیفه دارد که پرده را بطور اتوماتیک و بدون استفاده از دست به حرکت در آورد. فراموش نکنید که این وسیله مکانیکی – برقی، کارایی خود را پس از گذشت مدتی مانند هر وسیله الکترونیکی دیگر از دست می دهد. اگر قصد خرید پرده پشت دری برای منزل خود را دارید، بهتر است که بیشتر با ویژگیهای این مدل پرده آشنا شوید. در صورتی که نور خانه بیشتر از نیازمان باشد، بهتر است از پردههای رنگی استفاده کنیم تا کمی از میزان نور را کنترل کند. پس یکی از الزامات پرده های برقی، قابلیت ریموت کنترل آن می باشد.

تکنولوژی های موتورهای پرده برقی بالارو دارای امکاناتب همچون قابلیت تنظیم سرعت، دقت میلیمتری، تکنولوژی TTBUS، شروع و پایان آرام، امکان تشخیص موانع، امکان تعریف آی پی ، کم ترین لرزش و صدایی پائین تر از ۴۰ دسی بل، هم ترازی چند پرده، امکان مدیریت از راه دور با کمک ریموت یا گوشی موبایل، اتصال مستقیم به سنسورهای زمانی و آب و هوایی، کم ترین لرزش و صدایی پائین تر از ۴۰ دسی بل می باشد. با استفاده از پرده های زبرا می توان میزان دید و نور را تنظیم نمود و یا کلاً پرده را در بالا جمع نمود. در هنگام حرکت پرده، میزان صدای موتور آن از مهمترین نکات قابل توجه به شمار می رود؛ به همین خاطرتوجه داشته باشید که نباید صدای زیاد و اذیت کننده ای را در هنگام حرکت ایجاد کند بلکه باید بدون ایجاد هیچ صدایی به نرمی حرکت کند. از دیگر قابلیت های پرده برقی در هنگام خروج و ورود به منزل، باز و بسته شدن آن ها توسط دستگاه به صورت خودکار می باشد. پردهی آلومینیومی: این نوع پرده عمدتا وزنش سبک است و به صورت کرکره مشاهده میشود، دارای تنوع است و با بخشهای گوناگون خانه قابلیت هماهنگی دارد، رنگ پردهی آلومینیوم در برابر نور مقاوم است و نیازی به زیر پرده ندارد.

پرده های برقی در هنگام صبح، قابلیت کوک کردن ساعت برای باز شدن را برای کاربران فراهم کرده اند. یکی از بهترین روش ها برای بهبود دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق خواب ها، ست کردن پارچه پرده اتاق نشیمن و پرده اتاق خواب با سایر وسایل اتاق است. با خرید پرده اتاق خواب دخترانه و پسرانه مناسب، آرامش روحی فرزندان خود را تضمین کنید. توجه داشته باشید، برای حفاظت از سلامت جسمی و روحی بانوان، لازم است رابطه جنسی در نهایت آرامش انجام گیرد. بنابراین، به هیچ عنوان، لازم نیست، نخستین رابطه جنسی با زور و فشار بیش از حد همراه باشد. از برقراری رابطه جنسی همراه با زور و فشار خودداری کنید. در این قبیل جوامع، خونریزی پرده بکارت در شب زفاف، نشانه باکرگی دختر و نداشتن رابطه جنسی پیش از ازدواج است. این پرده ها، قاب پنجره را بطور کامل می پوشانند. پرده برقی باتوجه به موتورش دارای قیمت های متنوعی می باشد. حرکت موتور باتوجه به ساختار عمودی یا افقی پرده متفاوت است. باتوجه به مدل و ویژگی های پرده شید، قیمت آنرا تعيين می کنند. پرده های تور انتخاب مناسبی برای انواع پنجره های زیبا و بدون نقص هستند و زیبایی پنجره را چند برابر به نمایش می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید