فروشگاه اینترنتی پرده کوسن رانر و رومیزی دیبامک

این پرده ها از دو پرده موازی و مکانیزم مستقل از هم تشکیل شده و به همین دلیل در بازار ایران به اسم پرده دو مکانیزم نیز مشهور است. به بیرون هم جلوگیری به عمل آورد. پرده ساده و زیبا زمینه آبی روشن با گل درشت رنگی ملایم (یاسی, سبزآبی) در حاشیه پایین پرده , آن را بسیار شیک کرده است و به دلیل ملایم بودن رنگ های بکار رفته قابل ست شدن آسان با دیگر وسایل می باشد. زمینه این پرده در طیف رنگی آبی و سرمه ایی می باشد با گل های درشت زیبا سفید که به نشان دادن سبک مدرن خانه کمک زیادی می کند. پردههای مخمل، جیر، پشمی و جنسهایی با ضخامت بالا میتواند به حفظ گرما در محیط کمک کند و از خروج باد کولر و… این پرده با کمی طرح و نقش که مطابق با سبک دکوراسیون خانه باشد میتواند روحی تازه به منزل شما بدهد. پرده پذیرایی کلاسیک معمولا دارای رویه حریر و رنگهای ملیح است یا مدلهای مختلفی از پرده پانچ طوسی برای سبک نئوکلاسیک مناسب هستند. ویکی دکو همواره پردههای خود را از خوشنامترین برندها همچون برند آریا تأمین کرده و پردههای مناسب پذیرایی را در این صفحه از سایت موجود کرده است.

مدل پردهای جدید پذیرایی 2020 یک طرفه که در آنها یک طرف پرده والان نصب میشود در یکی دو سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. 6. شما مشتریان محترم از هر شهرستان کشورمان ایران، میتوانید سفارش خرید جدیدترین پردهها را ثبت کرده و پردههای خریداری شده را بسته به فاصله جغرافیایی حداکثر تا سه روز کاری دریافت کنید. به عبارت بهتر، اگر دوست دارید که قد پرده بعد از طاقچه هم کمی ادامه داشته باشد، باید اندازه آن را تا ۱۵ سانتیمتر بعد از طاقچه بگیرید. ضمن اینکه پردههای بلند و عادی بو و چربی آشپزخانه را به خود میگیرند و احتمال اشتعال آنها هم بیشتر است. می توانید از آنها برای ایجاد ظاهری خاص یا انعکاس شخصیت خود استفاده کنید. علاوه بر جنبه های زیبایی شناختی، پرده ها سلیقه و علاقه شما را نیز به اطرافیان نشان می دهند.درواقع پرده ها و رنگ ها و طرح های آنها روحیه و حال و هوای خاص شما را به بیننده نشان می دهد. آویزان کردن پردههای کناری که به دکور معروف است، این ترکیب را کامل میکند. میتوان از یک پارچه نرم و تمیز و مخلوطی از آب گرم برای پاک کردن لکههای کوچک استفاده کرد.

مدل پرده زبرا به گونهای است که اگر پارچه و رنگ مناسبی را برای آن انتخاب کنید، قابلیت نصب در بخشهای مختلف منزل مثل اتاق خواب، آشپزخانه و حتی پذیرایی را دارد. اتاق خواب، مکانی برای استراحت و خواب است. شما باید نوع چین را بر اساس ظاهری که میخواهید برای اتاق خود بدست آورید انتخاب کنید. هر یک از این مدلهای گوناگون پرده دارای ویژگیهای ظاهری و قابلیتهای منحصر به فرد خود هستند که در صفحات مختلف سایت ویکی دکو، هر کدام را به تفصیل معرفی کردهایم. بازار پردههای رنگارنگ در قیمتهای مختلف هم در مولوی به راه است. در نهایت لایه به لایه بر روی هم قرار می گیرد. والان ها را می توان به تنهایی یا به عنوان مکمل پرده های شما استفاده کرد. ۶. اندازههای پرده را چطور حساب کنید؟ مثلا اگر میخواهید با پرده، جلوی دید ساختمانهای دیگر به داخل منزلتان را بگیرید باید از پردههای سنگینتری از جنسی مانند مخمل استفاده کنید. یکی دیگر از بازارهای خرید پرده و ابزار مربوط به آن، عبدلآباد است.

میله پرده را به بلندی پنجره دیگر نصب کنید تا هر دو پنجره به یک اندازه به نظر آیند. قبل از شروع اندازهگیری ابعاد پنجره و … 3. تمام محصولات ویکی دکو، از جمله پرده پذیرایی، دارای ضمانت نامه معتبر هستند. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره ، با کارشناسان ما تماس بگیرید. مکانیزم عملکرد این پرده تلفیقی از پرده کرکره آلومینیومی و پرده شید می باشد، بدین صورت که دارای قرقره ای جهت جمع کردن پرده می باشد و همچنین قابلیت تنظیم نور به حالت دلخواه و سایه روشن شدن را دارد. پرده های دو مکانیزم (شب و روز) در واقع شامل دو عدد پرده به صورت کاملا مجزا و مستقل است، هر کدام به تنهایی نمی توانند این زیبایی و جذابیت را به وجود آورند. پرده زبرا یکی جدیدترین مدل های موجود در ایران پرده می باشد که ساختاری بسیار زیبا و ظریف از جنس تور و پارچه است و به صورت راه راه (لغت زبرا به معنی راه راه ) یکی در میان با پارچه و تور با ظرافت زیاد بافته شده است. این طرحها میتوانند با طرحهای موجود در فضای سالن شما هماهنگ شوند برای مثال با طرح پارچه مبل یا کوسن شبیه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید