فروشگاه اینترنتی پرده کوسن رانر و رومیزی دیبامک

این پرده ها روی زمین کشیده می شوند و برای پرده های سنگین و برای اتاق های خیلی رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر قاب پنجره هایتان زیباست این روش بسیار خوبی برای نصب پرده هایتان خواهد بود. همچنین بنفش و صورتی­ تأثیر خوبی بر روابط عاطفی دارند، بنابراین پرده­های صورتی رنگ فقط برای اتاق خواب شما مناسب است. چون شستوشوی آنها راحتتر از پردههای بلند و حجیم است. آنها غالباً دارای محصولات روی پرده یا گلدان و مروارید هستند. در انتخاب طرحهای گرافیکی و یا چاپی روی پردهها دقت کنید و مناسب با محیطی که در آن هستید و روحیات افراد خانه یا اداره آن را انتخاب کنید. برای فضاهای کوچک می توانید، رنگ پرده ها را دقیقا هم رنگ با دیوارها انتخاب کنید تا فضا بزرگتر به چشم بیاید. چه بسا پردههایی بسیار ارزانقیمت خریداری کنید که به مراتب کاراتر و زیباتر از پردههای دیگر با چند برابر قیمت!

بنابراین انتخاب پردهای که عمر طولانی دارد بسیار مهم است. اگر پارچه طرحدار دوست دارید، پارچه دکورهای کنار پرده را طرحدار تهیه کرده و پارچه حریر را به یکی از رنگهای روشن موجود در طرح انتخاب کنید. بنابراین اگر انتخاب شما پرده ای با پاچه پلنگی است، از مبل هایی ساده تر استفاده کنید. در این مدل اگر پرده اصلی ساده باشد والان آن را طرح دار انتخاب میکنند و یا اگر پرده اصلی طرح دار باشد از والانهای ساده استفاده مینمایند. پرده والان دار: یکی از قدیمیترین مدلهای پرده میباشد که در آن والان به عنوان یک شال بر روی پرده اصلی قرار میگیرد. مدل پرده والان دار مناسب سبکهای کلاسیک و سنتی است و امروزه از محبوبیت کمتری برخوردار است. برای پرده آشپزخانه بهترین انتخاب پرده کتان است، این پارچه ها به راحتی شسته می شوند و به نسبت پلی استر قابلیت اشتعال کمتری داشته و بو را نیز کمتربه خود جذب نمی کنند. این پردهها به دلیل سنگین بودن و ضخیم بودنشان نور کمتری را به محیط داخلی منعکس میکند.

آویزان کردن پردههای کناری که به دکور معروف است، این ترکیب را کامل میکند. این جنس از پردهها مناسب دکوراسیون اداری و حتی منازل است، به محیط جذابیت و زیبایی میبخشد و فضای دلپذیری را ایجاد میکند. همچنین پرده شید رول مانند پرده رومن به شکل مکانیزه حرکت میکند. در پرده لند ما تنوع وسیعی از انواع پرده شامل پرده زبرا ، پرده شید ، پرده لوردراپه ، پرده عمودی ، پرده کرکره ، پرده کرکره فلزی ، پرده کرکره چوبی ، پرده اتاق خواب ، پرده اتاق خواب پسرانه ، پرده اتاق خواب دخترانه ، پرده آشپزخانه ، پرده پذیرایی ، هتلی ، پرده تالاری ، پرده سالنی ، پرده شید رول ، پرده شید تصویری ، پرده شید بلک اوت ، پرده زبرا تصویری ، پرده زبرا طرح کودک ، پرده اداری ، پرده شرکتی را برای شما به همراه آورده ایم. ساختار زبرا از تور و پارچه میباشد. برای دوخت پرده ساده و شیک از هر نوع پارچه ای میتوان استفاده کرد اما رایج ترین پارچه ها حریر، تور، ساتن و ابریشم میباشند. پرده گل دار سرمه ایی و نارنجی با زمینه سفید یکی از شیک ترین رنگها و طرح ها برای پرده محسوب می شود که به راحتی می توانید این تم رنگ پرده را با رنگ سفید ترکیب نمایید.

9. برای حاشیه پنجره و یا چوب پرده، 2 و نیم سانت عرض کافی و شیک است. البته بازه قیمتی نسبت به مولوی گرانتر است. اگر می­خواهید اتاق خنک شود، در انتخاب پرده باید به سراغ پارچه کتانی یا از جنس پنبه بروید. چرا حین انتخاب پارچه پرده ای فروشنده راجعبه نور محیط سوال میپرسد؟ پرده پیلی دار: مدل پیلی دار با بهرهگیری از پردههای حریر به راحتی قابلاجرا است.پرده پیلی دار با هر شکلی از دکوراسیون قابل ست شدن است و جلوهای خاص به محیط میبخشد.از این نوع پرده بیشتر برای فضاهایی که سقف کوتاهی دارند استفاده میشود چرا که باعث سقف اتاق عریض تر به نظر برسد. پرده زبرا با کاربردی آسان، کنترل کاملی را در اختیار افراد قرار میدهند تا به میزانی که مایل هستند محیط داخل منزلشان از بیرون دیده شود. بنابر این انتخاب پرده با پارچه هاي روشن برای اتاق هایي که نور زیادی جذب میکنند هوشمندانه نیست چرا که پرد هاي روشن زودتر درخشندگی خودرا از دست میدهند البته اگر قصد دارید پرده هاي خودرا در مدت زمان کوتاهی مرتب عوض کنید در اینصورت مشکلی در انتخاب پردهای رنگ روشن وجود نخواهد داشت. 5. انتخاب میان پرده مدل رومی و یا کرکره چوبی به میزان نور مورد نیاز و فضای خصوصی مورد نیاز شما بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید