قبل از خرید پرده به چه نکاتی توجه کنیم؟

دوخت این محصول، با کیفت به وسیله خیاط های ماهر ایرانی انجام شده است و بدونه شک می توانید، سال ها از این پرده استفاده کنید، بدونه آنکه از مد بیافتد. اگر به نظرات کاربران نگاهی بیاندازیم ، جملاتی مثل : همون چیزی بود که می خواستم ، پارچه لطیف و خوش دوخت و پانج خوب ، از جهت جنس ورنگ و دوخت و اندازه عالی بود و… اما این مدل پرده دوخت بسیار سادهای دارد که در کمترین زمان ممکن انجام میشود. معمولا جنس این پرده از نوع حریر است و اگر برایتان حفظ حریم شخصی مهم تلقی میشود نیاز به استفاده از پارچهای برای زیر حریر دارید که به آن آستری یا زیر پردهای میگویند. گرما و هوای موجود در آشپزخانه باعث میشود رنگ پردهها در طولانی مدت تغییر کرده و زیبایی و طراوت روزهای اول را نداشته باشد، این موضوع نیز مانند موارد قبلی به جنس پارچه بستگی دارد. قطعا استفاده از رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی که این رنگ ها به خودی خود تاثیر زیادی بر اشتهای ما میگذارد پس بهتر است از رنگ های گرم در انتخاب پرده برای آشپزخانه استفاده کنید. این مدل پرده کتان، با رنگ بندی های بسیار متنوع وارد عرصه رقابت شده است و توانسته جایگاه بسیار بالای را برای خود کسب کند، از نقاط قوت این پرده می توان به نصب راحت، ضد نور، ضد چروک، شستشو راحت در ماشین لباسشویی و …

از نقاط قوت این پرده می توان به رنگ بندی ثابت و متنوع ، قابلیت شستشو در دفعات زیاد، ارای راهنمای نصب پرده و … اتاق خواب باید سبکی آرام داشته باشد که وقتی وارد آن می شوید آرامش را احساس کنید، پرده های که برای این اتاق در نظر میگیرید باید طرحی آرام داشته باشند. واضح است که وقتی محیط غبار آلود باشد یا مدت زمانی نظافت نشده باشد باید پردهها شستشو شوند و همین مداومت شستشو در پردهها عمر آنها را کم میکند. این پرده بسیار زیبا ، در انواع مختلفی از رنگ ها عرضه شده است و تقریبا با هر سلیقه ای سازگار است. اتاق پذیرایی یکی از مهم ترین اتاق های هر خانه ای می باشد که پیشتر در دید اطرافیان قرار می گیرد ، اگر شما یک پرده مناسب و زیبا را برای این اتاق در نظر بگیرید می توانید خانه را با شکوه جلوه دهید. برای برآورد هزینه سفارش و نیز استعلام قیمت انواع پرده با ویکی دکو در تماس باشید. مدل پلیسه را می­ توان در انواع پرده­ کلاسیک و مدرن به کار برد.

یکی از کاربرد های مهم پردهها ،به خصوص پردههای ضخیم نقش آنها در حفظ انرژی داخل و ممانعت از خروج آن از پنجرههاست. آنها دریچهای برای ورود نور به فضای درون خانه به شمار میروند. اگر به نور زیاد حساس هستید از پارچههایی با رنگهای تیره استفاده کنید تا فضا تاریکتر شود. در اتاق های کوچک از پرده های قدی استفاده نکنید زیرا اتاق را تنگ و تاریک نشان می دهند، اما اگر مجبور به استفاده از پرده های قدی هستد، از حریر ساده سفید استفاده کنید تا ابعاد اتاق را محدود نکند وبه فضا عمق دهد. برای انتخاب طرح پرده باید ماهیت اتاق، میزان آفتاب گیر بودن اتاق و نوع دکوراسیون داخلی را در نظر گرفت، مثلا آشپزخانه نیاز به نور زیاد دارد، اما اتاق خواب اینطور نیست، پس باید طرح و نوع پرده این ویژگی ها را هم جواب گو باشد. سعی کنید با انتخاب طرح های جذاب، به اتاق روح تازه ای بدهید. مهمترین قسمت هر خانه ای اتاق پذیرایی می باشد و بسیار مورد توجه دیگران است، پس باید بهترین و زیبا ترین نوع پرده را به این اتاق اختصاص دهید. اگر دنبال یه پرده شیک و زیبا هستید این مورد را از دست ندهید ، بر گواهی نظرات کابران این محصول بسیار شیک و زیبا می باشد.

توجه به رنگ و پارچه در انتخاب مدل پرده : زمانی که به تزئین پنجره می رسیم رنگ،پارچه، طرح و اندازه پرده باید به دقت مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف پرده ها داشته باشیم چرا که پرده ها در صورت انتخاب نادرست می توانند براحتی بر تمام دکوراسیون محیط غلبه کنند و جلوی دیده شدن آنها را بگیرند. روشنایی چراخ خواب یا آباژور در شب جلوهای درخشان خلق میکند. این محصول زیبا مناسب برای اتاق پذیرای و اتاق خواب می باشد. برای زیبا جلوه دادن این اتاق باید علاوه بر انتخاب جنس عالی ، باید طرح زیبایی را هم در نظر بگیرید. مطمئنا پرده ها در معرض تابش نور خورشید و در نتیجه آسیب دیدگی حاصل از آن قرار دارند. مهم ترین فاکتورها در انتخاب پرده آشپزخانه متراژ آن و میزان ورود نور به داخل آشپزخانه است. این پرده ها دید پنجره و نور ورودی را کاملا مسدود می کنند. از نقاط قوت این محصول می توان به : ضد چروک بودن ، قابلیت شستشو با آب سرد ، امکان ترکیب چند رنگ در یک قاب پنجره ، نصب راحت و … اگر پرده ها در بالاترین نقطه نسبت به زمین نصب شوند، ارتفاع دیوارها را بلندتر نشان داده و پرده ها را جذاب تر، این کار هم چنین باعث بزرگتر نشان دادن محیط می شود.

دیدگاهتان را بنویسید