قبل از خرید پرده به چه نکاتی توجه کنیم؟

میزان بودجه: به قیمت پارچه و یراق آلات پرده توجه کنید و طبق بودجه خود بهترین نوع آن را انتخاب کنید. انواع مختلف پرده را می­ توان طبق ویژگی­ های مختلف آنها دسته بندی کرد. می توان بر روی این نوع پرده ها انواع طرح های دلخواه را چاپ کرد. پس پیدا کردن هدف ها و اولویت ها در دکوراسیون خانه به سرعت انتخاب پرده کمک می کند. انتخاب نوع پرده با هر هدفی، منوط به خصوصیات محیط و لوازم دکوراسیونی به کار رفته در آن فضا است. اگر دکوراسیونی مینیمال و ساده دارید، مدل پرده حریر آن را جذاب­ تر می ­کند. سبک دکوراسیون پذیرایی: اگر سبک دکوراسیون پذیرایی ساده و مدرن است بهتر است پرده­ای مدرن انتخاب کنید ولی اگر پذیرایی سلطنتی دارید؛ پرده کلاسیک و با تزیینات هم می ­تواند انتخاب شما باشد. شما می­ توانید برای پرده پانچ پذیرایی از پارچه ­های سنگین ­تر مانند مخمل یا کتان استفاده کنید. اگر پنجره پذیرایی خانه تان قدی نیست و به صورت نیمه است ، دلیل بر این نمی شود که شما حتما مجبورید پرده ای با همان ارتفاع آویزان کنید .

اگر دکوراسیونی به سبک مدرن دارید؛ پرده پذیرایی مدرن مناسب خانه شماست. به طور کلی یکی از عملی ترین و راحت ترین راه های ایجاد تغییرات دکوراسیونی در فضای خانه تعویض پرده است. 2. در روش دوم اندازهگیری اندازه را از سقف گرفته و تا 30 سانتیمتر مانده به کف اندازه می­گیریم.همان طور که در قبل هم بدان اشاره کردیم اگر میخواهیم که پرده جلوه زیباتری به منزل ما بدهد بایستی محیط بیشتری از دیوار را با پرده بپوشانیم.روش دوم اندازهگیری همچنین جهت بزرگ­تر دیده شدن اتاق بسیار مناسب است. یکی دیگر از انواع پرده ­هایی که در خانه ­های مجلل ایرانی دیده می­ شود؛ مدل پرده گیپور است. یک خانه لاکچری از وسایلی مجلل و لاکچری تشکیل شده است. متاسفانه بسیاری از افراد فقط به جنس و علاقه فردی شان توجه می کنند اما باید توجه داشت که یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب و خرید پرده توجه به تناسب آن با خانه و وسایل خانه است. یکی از دغدغههای مهم ما در خانههایمان این است که چه میزان نور را وارد فضای خانه خود کنیم. نکته مهم در انتخاب پرده مناسب برای پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و اتاق کودک هماهنگی آن با سبک دکوراسیون، اجزا و وسایل دیگر موجود در منزل است.

این بیشتر در سبک های معاصر و سنتی برجسته است. در مقایسه با سبک های سنتی، پردههای معاصر ظاهر تازه تری دارند. چین جعبه ای نوعی متداول از از انواع پرده های چین دار در ایران است. این مجموعه شامل دو عدد پنل است که مدل آن از به روز ترین مدل های دنیا گرفته شده است که مخلوطی از ساتن طرح دار و مخمل شانل است که به هم دوخته شده اند و انتهای آن ریشه (یراق) اضافه شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است. فضاهای مختلف خانه ما بر خلاف اصطلاح رایج ، فقط یک چهار دیواری صرف نیستند .حتما حداقل بخشی از یکی از دیوارها را پنجره ای اشغال کرده است که با توجه به نمای خارج از پنجره ، نقش مهمی در فضای داخل اتاق دارد . سایر اجزای دکوراسیون پذیرایی از جمله فرش، مبلمان و تزئینات داخلی مانند کاغذ دیواری را در نظر بگیرید. به راحتی با سایر وسایل تزیینی اتاق ست می شوند. فروشگاه پرده بارون دیزاین با داشتن گروهی مجرب، حرفه ای و با تجربه در زمینه کلیه امور مربوط به پرده، کرکره، شید، پارچه پرده ای و پارچه مبلی فعالیت دارد. ظاهری ساده و در عین حال جذاب دارد.

قیمت پردههای ساده و شیک پذیرایی، همچون هازان (یا کتان) نیز با وجود زیبایی و تنوع در رنج پردههای خوش قیمت اما زیبا قرار میگیرد. همین یکماه گذشته قیمت پارچه حداقل ۱۰درصد گرانتر شده است.» او کف قیمتی پرده حریرسادهای را که در مرکز شهر از متری ۸۰هزار تومان شروع میشود ۵۰هزار تومان تعیین کردهاست و «تا ۲۰۰هزار تومان هم پرده حریر نرخ میخورد. کافی است پارچه را از جایی که بریده شده کمی بکشید. کافی است به نکات توجه کنید و مقرون به صرفه ترین خرید را از بهترین سایت پرده فروشی تهران تجربه کنید. قبل از خرید پرده باید به نکاتی توجه کرد که در این مقاله به آنها میپردازیم. تکههای رنگی پرده که در انتها بههم وصل شدهاند. برای مثال پرده حریر که در خیابان زرتشت از متری ۸۰هزار تومان شروع میشود در بازار عبدلآباد ۵۰هزار تومان هم نرخ خورده است. چهار طرف تقاطع زرتشت و ابتدای فلسطین فروشگاههای پردهفروشی ردیف شدهاند. اساساً ، این پرده ها ترکیبی از پرده های ضخیم و پرده های ساده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید