قیمت و خرید جدیدترین پردههای شیک و مدرن برای اتاق خواب عروس و پذیرایی

البته این که مدل پرده هم برایتان تکراری و خسته کننده نشود، مهم است. یکی از راه هایی که پذیرایی شما را بسیار زیبا و شیک می کند، استفاده از پرده های زیبا و مدل جدید می باشد. اگر رنگ های سرد و خنثی را انتخاب نمایید، نه تنها اشتهای شما را کور می کند، بلکه آشپز هم تمایلی به آشپزی ندارد. با این حال، اگر می­خواهید اتاق پرنور باشد، پارچههای نازک را در انتخاب پرده لحاظ­ کنید. برای پذیراییهای مجلل و بزرگ بهتر است از پردههایی با والانای پیچیده و پارچههای فاخر استفاده شود. اگر با دیده شدن، داخل اتاق مشکلی ندارید از پارچه حریر نازک استفاده کنید ولی اگر روی این موضوع حساس هستید، میتوانید از پارچههای حریر روشن استفاده کنید. سعی کنید رنگ پرده را نسبت به دیوار، کمی روشن یا تیرهتر انتخاب کنید. برای انتخاب یک پرده مقاوم کافی است پارچه را از جایی که بریده شده کمی بکشید. زمانی که به تزئین پنجره میرسیم رنگ،پارچه، طرح و اندازه پرده باید به دقت مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین انتخاب را در میان انواع مختلف پرده ها داشته باشیم چرا که پرده ها درصورت انتخاب غلط میتوانند براحتی بر تمام دکوراسیون محیط غلبه کنند و جلوی دیده شدن انها را بگیرند.

در نتیجه جنس ابریشمی و مخملی بهترین گزینه خواهد بود. لذا برای آسان تر شدن این انتخاب بایستی مواردی از قبیل وضعیت جغرافیایی اتاق و پنجره آن در ساختمان، این که اتاق برای چه استفاده می شود، مشخص شده و پس از آن نسبت به انتخاب و خرید پرده اقدام نمود. فقط هنگام خرید پردهبرای اتاق کودک دلبندتان، پردهی تک رنگ و با رنگ های ساده را انتخاب ننمایید. هنگام انتخاب پردهآشپزخانه، باید به رنگ کابینت ها هم دقت کنید. اگر به دنبال زیبایی منزل خود هستید، جدای از جنسی که برای پرده انتخاب می کنید، به طرح آن هم باید دقت کنید. پرده پشت دری یکی از مدلهای پرده است که با چنین شرایطی بهبود پیدا کرده و میتواند به زیبایی پنجرههای منزل شما کمک کند. به طور کلی یکی از عملیترین و راحتترین راههای ایجاد تغییرات دکوراسیونی در فضای خانه تعویض پرده است. پرده ها وسایلی نیستند که بتوان هر ماه آن ها را تعویض کرد یا دور انداخت.

بنابراین، بهتر است وسایلی را انتخاب نمایید، که باعث برانگیختن اشتهای شما شود. با توجه با نکاتی که گفته شد، می توانیدپرده مورد نظرتان را انتخاب کنید. بهتر است رنگ و نوع آن شبیه دیگر فلزهایی باشد که در محیط مورد استفاده قرار می دهید. زیرا جذابیت و زیبایی را در سادگی میبینند. اما در حال حاضر با توجه به گسترش سلیقهها از تیغههای چوبی که هم ظرافت و زیبایی خاصی دارند استفاده می شود. چین جعبه ای نوعی متداول از از انواع پرده های چین دار در ایران است. در ادامه مطلب تصاویری از انواع مدل پرده پذیرایی آورده ­ایم. البته در این موضوع به مساحت فضا توجه کنید. پرده شیک پذیرایی نشانه­ ای از سلیقه شماست، رنگ پرده پذیرایی با توجه به رنگ وسایل دیگر و ایجاد پیوستگی و هارمونی بین اشیا، باعث شیک بودن فضا می ­شود. این مدل ها را می توان با چند رنگ ترکیب کرد و به دلیل مدرن و شیک بودن این مدل ها, گزینه مناسبی برای سالن های پذیرایی می باشند. ترکیب پردهی پذیرایی معمولا تلفیقی از والان، دکور، پرده اصلی و پرده ی آستر است. انتخاب بهترین ترکیب رنگ، پذیرایی شما را بسیار شیک و لاکچری جلوه می دهد. بهترین رنگ برای پردهی اتاق او، رنگ آبی با تلفیق زرد و سبز است.

رنگ پرده: ابتدا باید مشخص کنید که می خواهید رنگ پرده با رنگ دکوراسیون منزلتان هماهنگ باشد، یا رنگی کاملا متضاد را می خواهید انتخاب نمایید. نیز همگی موضوعات مهمی هستند که در انتخاب پرده باید به آنها توجه شود. حتی برخی مدلهایی هم که در خانههای قدیمی وجود داشتند، از لحاظ طراحی به روز شدند تا در خانههای مدرن امروزی نیز حضور پیدا کنند. برای دکوراسیونی مدرن و مینیمال انواع پرده کرکرهای چوبی و شیدها مناسب هستند و امکان نورپردازی مدرن طبیعی در ساعات مختلف روز را فراهم میکنند. این رنگ ها هم باعث می شود کودک، خواب راحتی داشته باشد و هم اینکه در طول روز انرژی لازم را به دست آورد. این نوع پردهها بیشتر در فضای نشیمن و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. با گذر زمان مدلهای جدیدی به بازار پردهها وارد شدند. به دلیل اینکه نصبپرده و شستن آن زمان بر و پرهزینه خواهد بود، بهتر است در مرحله ی آخر نظافت منزل، پردهرا نصب نمایید. حتما اندازه پردهها را مورد بررسی قرار داده تا در زمان اجرا عرض مناسبی برای پرده داشته باشید. در این پست مدل پرده های پذیرایی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی و حال به شما ارائه می شود، با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید