قیمت و خرید جدیدترین پردههای شیک و مدرن برای اتاق خواب عروس و پذیرایی

پرده های شفاف یا سبک معمولاً با پارچه های اکریلیک ، دانتل یا پارچه ای ساخته می شوند. محصولات مخملی معمولاً نیاز به هزینه های بالای نگهداری دارند. پرده ها پارچه های متنوعی دارند که متناسب با نیازها و سبک های مختلف ساخته می شوند. آنها را به سبک های مختلف مشاهده خواهید کرد. اغلب از این پرده ها برای فضاهای مدرن و اداری استفاده می شود و در رنگ های مختلف و با ابعاد مختلف تولید می شوند. گاهی احتیاج است برای فضاهای پرنور از پارچه های ضخیم استفاده کرد تا به میزان زیادی جلوی ورود نور و گرما به محیط گرفته شود. همانگونه که پنجره ها بخشی جدایی ناپذیر از محیط ها و فضاهای داخلی هستند، پرده ها نیز جز لاینفک دکوراسیون داخلی به حساب می آیند. علاوه بر این، ویکی دکو دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی است که هم میتوانید قبل از خرید پرده روی مشاورهی حرفهای ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانیهای پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده. چگونه بهترین پرده را برای پذیرایی خود خریداری کنیم؟

هر چه پردهای که برای پذیرایی انتخاب میکنید با رعایت اصول و قواعد بیشتری خریداری شده باشد، فضای دلنشینتری را برای خانه شما فراهم میکند. برای خرید هر مدل پرده مخصوص پذیرایی روی تصویر آن کلیک کنید. علاوه بر نکاتی مانند اندازه پرده، جنس آن و موارد دیگر که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، هر پرده ای مناسب مکان خاصی است؛ به عنوان مثال، اگر به دنبال پرده ای ساده هستید، تور، حریر، شید و زبرا انتخاب مناسبی هستند و چنانچه به دنبال پرده اتاق خواب و آشپزخانه هستید، پرده زبرا، شید، کرکره چوبی و لورداپه عالی هستند. اسم این مدل را به این دلیل زبرا یا گورخر گذاشته اند چون ظاهر آن دقیقا مانند گورخر راه راه و به صورت لایه های موازی از شید رول و کرکره می باشد. این نوع پرده که از دو بافت تور و پارچه که با فاصله های منظم بافته شده است به صورت دو لایه موازی روی هم قرار گرفته اند.

این پرده ها در انواع بافت های حصیری و طرح حصیر و صفحات عایق در برابر نور خورشید تولید می شوند. شاید ، پارچه کتانی بهترین گزینه نباشد زیرا به دلیل بافت خشن خود می تواند به سرعت گرد و غبار را جمع کند. با وجود بازگشت دوباره طرحهای سنتی و قدیمی، شاید دکوراسیون پذیرایی شما فقط به چنین پردههایی نیاز دارد تا به اتاقی استثنائی تبدیل شود. توجه داشته باشید که شاید سلیقه ی شما با دیگران متفاوت باشد، پس از خلاقیت نترسید. چین های بیشتر باعث می شود پرده زیباتر و فاخرتری داشته باشید. پرده چین دار محبوبترین نوع این دسته است. شما حتی برای این نوع پنجرهها هم میتوانید محصولات قدی بیاویزید. شما می توانید مدل های مختلف پرده پذیرایی را در سایت مشاهده و مقایسه کرده و در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و آخرین قیمت پرده ها با کارشناسان ویکی دکو در ارتباط باشید. برای انتخاب پرده در خانه اولین چیزی که باید مدنظر قرار بگیرد، هدف ما از آویختن پرده است. برای مثال در سبک کلاسیک اغلب از پارچه هایی با طرح متناسب با پارچه های رومبلی برای پرده ها استفاده می شود و همچنین کارایی اتاق و میزان نور لازم در آن مد نظر قرار می گیرد.

با این وجود مقدار دقیق آن را سبک و مدل مورد نظر شما تعیین می کند. با این وجود، این میزان به ابعاد بالای پنجره تا سقف و زیبایی کلی مورد نظرتان وابسته است. بدون شک این محصولات برای درهای کشویی یا پنجره های سقف تا کف کاملاً مناسب است. ارتفاع پردههای سنگین را معمولا از سقف تا کف پذیرایی در نظر میگیرند و این نوع پردهها از نظر هزینه گرانتر از سایر پردهها هستند. هر فصلی برای خودش یک نوع پرده لازم دارد؛ البته این مساله فقط درباره اتاق خواب صادق است. برای اتاقهای رسمی از پردههای سنگین و چاپی استفاده کنید چراکه جلوه و شکوهی به اتاق میدهند. پرده های معاصر به ندرت با تعادل استفاده می شوند. محصولات معاصر در رنگ های روشن تر و شدیدتر موجود هستند. پرده های طرح دار معاصر و سنتی معمولاً دارای الگوهای کلاسیک مانند توالت، چهارخانه، گل، پیسی، تختهشطرنجی و راه راه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید