قیمت پرده مدرن و بررسی انواع و کاربردهای آن – پنجره شهر

این پرده شیک زمینه روشن با طرح های ذوزنقه چاپ شده است که درون هر طرح با گل های رنگی شاد و یا نقش های ریزی ترکیب شده است مناسب محل کار و خانه می باشد. پایین آنها به طور معمول زمین را لمس می کند. پاسخ اینجا است که باید ابتدا بررسی کرده و مشاهده کنید آشپزخانه شما به چه سبک دکوراسیونی طراحی شده و چه رنگها و المانهایی در آن آن به کار رفته است تا پس از آن و با توجه به موارد ذکر شده به سراغ انتخاب پرده بروید. به خاطر داشته باشید که گرد و غبار پشت پنجرهها و در مجموع آشپزخانه عمر پردهها را به سرعت کم میکند. اگر پردهها به زمین ساییده بشوند مطمئناً با توجه به کثیف شدن کف آشپزخانه، قسمت زیرین پرده نیز آلوده و کثیف خواهد شد. طول پرده نیز رابطه مستقیمی با کثیف شدن آن دارد. پردهها یا محیط آشپزخانه را غیرعادی و عجیب به نمایش بگذارد و دکوراسیون را نیز از کانون توجهات خارج سازد. محیطی که همه چیزش به این شخص وابسته است و کسی حق دخالت در آن را ندارد.ز به همین دلیل این محیط با شما حرف می زند.

پس آشپزخانه باید آنقدر با ظرافت طراحی و چیده شده باشد که همه این ویژگیها را یکجا در خود نهاده و در اختیار افراد قرار دهد. شاید شما نیز هنگامی که به پنجرههای لخت و خالی خانه مخصوصاً آشپزخانه نگاه میکنید دچار حس عجیبی شوید. بهترین کار این است تا به صورت دورهای پردهها را شستشو داده و دوباره در محل آویزان کنید. استفاده از پرده بندها و هم چنین رعایت فاصله استاندارد تا اجاق گاز مانعی برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی خواهد بود. پارچه های حریر و تور قادر هستند هم نور مستقیم بیرون را به طور ملایم به اتاق وارد کنند و هم منظره بیرون را به خوبی نمایش دهند. راهی که علاوه بر افزودن یک حس خوب و تازه در آشپزخانه منجر به بالا رفتن احساس امنیت و حفظ شدن حریم خصوصی شما نیز خواهد شد. از آنجا که آشپزخانه محیطی است که زمان زیادی را در آنجا صرف میکنیم جدا از این که مادر خانه بوده و در حال آشپزی باشید یا فرزند خانواده بوده و برای خوردن غذا به آنجا مراجعت کنید، مدت زمان سپری شدن در آن و به خصوص بر سر میز نهارخوری قابل توجه و تأمل است.

بهترین پارچهها برای پرده آشپزخانه را کمی بعد به شما معرفی خواهیم کرد. این نوع پنجرهها حس دراماتیکی را از سمت پردهها به آشپزخانه منتقل میکند. بارون دیزاین با تکیه بر اصول رنگ شناسی، نور شناسی و استفاده از رفلکس نور و بهره گیری از متریال های با کیفیت، بهترین خدمات طراحی دکور با پرده، نصب پرده و دیزاین پرده را به کارفرمایان خود ارائه می دهد. پرده های پاکتی دارای یک کانال در قسمت بالایی هستند که چوب پرده از آن عبور می کند. پارچه پرده زبرا دارای فرم های مختلف است. این چین ها انواع مختلف و متفاوتی دارند. مسئله بعدی که باید در مورد آن توجه داشت این است که اگر پنجرهای در محل کار کردن شما در آشپزخانه وجود دارد (محل پخت و پز و کارهای اساسی شما) نوع انتخاب پرده شما تغییر کرده و باید از انواع کوتاهتر آن استفاده کنید. انتخاب پرده آشپزخانه در ابتدای مسیر کاری سخت به نظر میرسد چرا که پس از خرید یا آماده سازی آن ایجاد تغییرات هزینه بر بوده و چالشهای دیگری نیز در پی خواهد داشت، اما همین جستجو برای انتخاب نوع پرده و سازگاری آن با محیط بسیار لذت بخش خواهد بود و هنگامی که پردهها را روی پنجره مشاهده کنید خستگی تمام این مراحل از تن شما بیرون خواهد آمد.

با این که هیچ گاه به شما پیشنهاد نمی دهیم عملکرد را فدای ظاهر کنید ولی به شما توصیه می کنیم، پرده ای را انتخاب کنید که در عین حال مناسب و مطابق با مد روز باشد. این دو ( پرده و دیوارها ) در کنار هم باید یکدیگر را تکمیل کنند و نباید غلبه یا کمبود از یکی از طرفین آنها خللی در ظاهر آشپزخانه ایجاد کند. سبک دکوراسیون پذیرایی: اگر سبک دکوراسیون پذیرایی ساده و مدرن است بهتر است پرده­ای مدرن انتخاب کنید ولی اگر پذیرایی سلطنتی دارید؛ پرده کلاسیک و با تزیینات هم می ­تواند انتخاب شما باشد. همان طور که از نام آن مشخص است، پرده ساده کاملا بدون آلایش و زیورآلات زینتی مانند والان پرده، کتیبه و غیره است. همان طور که میدانید رنگهای روشن فضای اتاق را بازتر و فراختر نشان میدهند و یک محیط کوچک را دلبازتر میکنند. حتی اگر تم آشپزخانه شما تاریک است از پردههای روشن برای پنجرههای آن استفاده کنید. اگر سبک کانتری را یک مزرعه در نظر بگیرید، یک پرده خوب و مناسب برای آشپزخانه شما حکم درب ورودی مزرعه را خواهد داشت و شما را به دنیای قدیمی و روستایی راه خواهد داد. این پرده مخمل طرح هاوایی شیک و مدرن عطر طبیعت رو به دکوراسیون سالن پذیرایی و یا اتاق خواب شما اضافه می کنه.

دیدگاهتان را بنویسید