مجلل ترین مدل پرده های پذیرایی و اتاق خواب و آشپزخانه

با توجه به نوع موتور موجود در این پرده و کرکره ها، قیمت آن متفاوت است. پرده زبرا یکی جدیدترین مدل های موجود در ایران پرده می باشد که ساختاری بسیار زیبا و ظریف از جنس تور و پارچه است و به صورت راه راه (لغت زبرا به معنی راه راه ) یکی در میان با پارچه و تور با ظرافت زیاد بافته شده است. پرده پذیرایی فقط یک فاکتور از زیبایی در میان تمام اقلام دکوراسیون منزله و البته بسیار تاثیر گذار. ساختار چینها بر چگونگی آویزان شدن پردهها روی میله یا نحوه افتادن یا ریختن آنها روی پنجرههای شما تأثیر به سزایی در دکوراسیون خانه میگذارد. در کناره های پرده برقی، هیچ زنجیری آویزان نشده است که همین امر، نمای زیباتری را به مکان موردنظرتان می بخشد. قیمت پرده های دو موتوره گرانتر است. شرکت سازنده از عوامل مهم در هزینه به شمار می رود؛ از این رو عوامل مؤثر در قیمت این مدل پرده شامل برند انتخابی برای خرید موتور و لوازم اسمارت مربوط به پرده میباشد . شما به حرف فروشنده اعتماد می کنید و بعد از نصب پرده پذیرایی ، می بینید اصلا باب میلتون نیست و دیگه چاره ای هم وجود نداره. اگر در پرده پذیرایی رنگ های خیلی متفاوتی استفاده کنید و به اصطلاح رنگارنگ باشند ، ممکنه بعد از مدتی چشمتون رو خسته کنه و جذابیت اولیه رو براتون نداشته باشه.

فرد میتواند با استفاده از موتور رسیور دار و یک ریموت، کنترل وسایلی همچون موتور پرده برقی، کرکره، سایه بان و بسیاری دیگر از ابزار آلات را در دست بگیرد. در واقع کنترل موتور و پرده برقی از وظیفه اصلی آن به شمار می رود. پیشنهاد اول من کمک گرفتن از طراح ، مشاور یا فروشنده ی قابل اطمینانه (که ما توی زیبا دکور چند تا مشاور خوب داریم. در حقیقت، رنگ ها در صنعت دیزاین از اهمیت ویژه ای برخوردارند، چرا که قابلیت تاثیر گذاری بر محیط را داشته و این امر در طراحی ایده های پرده، به وضوح قابل مشاهده می باشد. اگر نور خانهی ما کم است حتماً باید از پردههای روشن استفاده کنیم تا همان مقدار نور را از دست ندهیم. شما باید مبلمان ، فرش ، لوستر ، کاغذ دیواری و … نوع زبرا به دو صورت دیواری و سقفی آویزان میشود، به همین دلیل در فضاهایی مانند آشپزخانه و پاسیو نصب پرده زبرا پیشنهاد می­شود. تمیز کردن آن ها نیز به نسبت بسیار آسان است و هنگام آویزان شدن ظاهر خوبی دارد. این که چه نوع پردهای را انتخاب میکنید مهم نیست ، مهم این است که پنجرههایتان لخت نمانند و شما از نگاه کردن به پنجرهها خجالت زده نشوید.

در مقابل، اتاق های معمولی با استفاده از پارچه های کتانی، پنبه ای و تورهای ظریف ظاهر بهتری خواهند داشت. مخصوصا اگر پنجرهها به گونهای تعبیه شده باشند که از بیرون به داخل خانه دید نداشته باشد، با خیال راحت میتوان از این پارچه زیبا برای دوخت پرده استفاده کرد. پیشنهاد میشود از پترنهایی استفاده کنید که سبک مدرن را دنبال میکنند، مثلاً در درون پرده خطوط موازی یا شکسته بیشتر به چشم میآید یا از رنگهای روشن و سایه دار استفاده شده است. کمی جستجو در فضای کسب و کار اینترنتی ایران، درستی این ادعا را تأیید میکند که ویکی دکو بزرگترین فروشگاه اینترنتی پرده در تهران و ایران است. وقتی که تسمه پرده برقی در داخل خود، چندین رشته سیم بلکس داشته باشد؛ از استحکام کافی برخوردارست. شما با دیدن عکس های پرده پذیرایی در این سایت ها ، با مدل های روز و جدید پرده پذیرایی آشنا میشید و حتی اگر از همون سایت خرید نکنید و بخواهید از فروشگاه ها و گالری های فروش پرده در سطح شهر خرید کنید ، در عوض چشم شما با مدل های روز و شیک پرده پذیرایی آشنا شده و خیلی بهتر می تونید سلیقه تون رو ارتقاء بدید و پرده پذیرایی زیباتری انتخاب کنید.

البته ما در سایت زیبا دکور گالری انواع پرده ها رو داریم که پیشنهاد میدم نگاهی به گالری ما هم بیندازید. تکههای رنگی پرده که در انتها بههم وصل شدهاند. قیمت پرده برقی، تنها معایب این نوع پرده محسوب میشود؛ بدین دلیل که نسبت به پرده های معمولی، گرانتر هستند. از پرده برقی به دلیل داشتن قابلیت کنترل از راه دور به راحتی می توان استفاده کرد. اما اگر خیلی عجله دارید، انتخاب از میان طرحهای آماده فکر خوبی است. برای داشتن بهترین و مناسب ترین انتخاب لازم است که با دیگر مدل پرده ها با طرح ها و رنگ های مختلف آشنا شوید. سیستم ریل برقی پرده، متشکل از اجزای مختلفی میباشد که از آن ها می توان به تسمه پرده برقی، پروفیل آلومینیومی، قرقره های مخصوص و گیریبکس قدرتی اشاره کرد؛ بدین دلیل که ریل برقی پرده، متحمل وزن کل پرده میباشد باید از استحکام کافی برخوردار باشد و طراحی آن با ترکیب قرقره ها باعث ایجاد حرکت نرم و بی صدایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید