مجلل ترین مدل پرده های پذیرایی و اتاق خواب و آشپزخانه

شناخت نوع پرده به شما کمک می کند تا بتوانید برحسب کاربری فضای خود، پرده مناسب را خریداری کنید. انگشت هم یک نوع شی به حساب می آید که با ورود آن به ناحیه تناسلی امکان آسیب به پرده بکارت وجود خواهد داشت و به دلیل قطر کمی که دارد ممکن است تا موجب پارگی پرده نشود ولی می تواند آسیب ها و خراشیدگی های روی پرده ایجاد نماید که در معاینه متخصص زنان و زایمان متوجه آن خواهد شد. بنابراین برای افراد دارای حساسیت هم انتخاب مناسبی است. هم چنین پرده هایی که نیاز به آستر دارند هزینه پارچه آستری را به هزینه های اصلی اضافه می کنند هر چند آستری داشتن پرده باعث دیر تر کثیف شدن آن و طول عمر بیشتر پرده می شود. کافیست با دستمال نمدار روی پرده بکشید تا گرد و غبارها را دیگر نبینید.جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان پردکور در ارتباط باشید.

بایستی گفت در مواردی ممکن است پرده بکارت به قدری ضخیم باشد که نتوان دخول را انجام داد و در چنین شرایطی بایستی جراحی صورت گیرد. زیرا آن بر روی آینده سلامت روانی و جنسی فرد تاثیر بسزایی می گذارد و همیشه بایستی اولین دخول خیلی خوب پیش رود. در چنین صورتی برای افراد بایستی توضیح داده شود تا بعدا موجب سوتفاهم نشود. کاملا درباره این موضوع توضیح داده ایم. به طور معمول ظرف مدت 48 تا 72 ساعت اول می توان تشخیص داد زیرا آثار پارگی جدید است و خونمردگی و خراشیدگی بر روی پرده دیده می شود و می توان در این زمان می توان تشخیص داد پرده بکارت پاره شده است، پس از گذشت این زمان به دلیل آنکه لبه های پرده بکارت ضخیم می شود و تنها می توان یک پرده پاره را مشاهده می کنند. قابلیت تنظیم نور وجود دارد، میتوانید هر مقدار دلخواه نور ورودی را تنظیم کنید یا حتی کاملاً جلوی ورود نور را برای ورود به محیط بگیرید. به طور کلی، از میان قیمت پرده های جدید پذیرایی، پردههای حریر و کنفی را میتوان ارزانترین پردههای پارچهای برای پذیرایی دانست. انتخاب پرده برای پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب باید بر اساس ویژگیهای فضای مورد نظر انجام شود.

اتاق خواب در کل باید دو نوع پرده داشته باشد یک نوع پرده مناسب برای فصل بهار و تابستان(جنس : حریر یا ساتن) برای اینکه مانع گرم شدن بیش از حد اتاق شود و نوع دیگر آن مناسب برای فصل پاییز و زمستان(جنس : مخمل ، پشمی سبک) برای جلو گیری از سرد شدن اتاق. زمینه این پرده گل دار سبز می باشد به همراه طرح گل های نیلوفری زیبا که مناسب محل کار و اتاق خواب است. بدون در نظر گرفتن این ویژگی ها هرگونه تلاش برای داشتن طراحی زیبا بی فایده می باشد. گاهی اوقات زمانی که پرده های بکارت این گونه هستند این پرده ها دیواره های داخل واژن داشته باشند و این نوع از مشکلات آنومالی های اندام های تناسلی است که در این موارد آن دیواره را حین بیهوشی یا بی حسی برداشت تا در زمان تماس جنسی برای فرد مشکلی ایجاد نشود. پرده های حریر، پارچه های گیپور، پارچه های تور کاربرد زیادی در پرده برای سالن پذیرایی دارند البته هر کدام از این جنس از پارچه ها می توانند با دیگر پارچه ها ترکیب شده و طرح های بی نظیری را ایجاد کنند.

این گیرهها وظیفه دارند که میلهها پرده را نگهداری کنند. همان طور که ذکر شد، پرده بکارت بافتی است که این بافت فیبری و در اطراف آن دو لایه فیبری وجود دارد و گاهی اوقات میزان بافت فیبری که در داخل پرده است بسیار زیاد می باشد و گاهی اوقات پرده ها پایه بلندی دارند و این بافت فیبری پایه بلند سبب می شود تا امکان دخول با آلت وجود نداشته باشد و این بافت سفت بوده و حالت پوست و کشیدگی داشته و به راحتی پاره نخواهد شد. حال اگر این بافت خیلی بزرگ باشد و پرده لبه های بلندی داشته باشد و سبب مسدود شدن ورودی واژن شود و پاره شدن آن ممکن است یک با مقدار بیشتری خون همراه باشد. جالب است دقت نمایید که خونریزی پرده بکارت از لحاظ علمی تنها در حد یک لایه باریک باشد و حتی گاهی بدون خونریزی باشد. گاهی اوقات اگر آلت تناسلی مردان خیلی بزرگ باشد یا فشار وارده سبب گردد علاوه بر پرده قسمت های از بافت واژن را همراه با آن پاره نماید و این باعث افزایش میزان خونریزی شود. پس پارگی پرده بکارت همیشه همراه با خونریزی نخواهد بود و پرده های حلقوی در بسیاری از موارد با خونریزی کم و حتی گاهی بدون خونریزی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید