مراکز فروش پرده کجاست؟

اما به طور کلی، هزینه دوخت پرده ساده از متری ۸۵۰۰ تومان به بالا خواهد بود که هزینه نصب نیز به آن اضافه خواهد شد. پین ورک به عنوان مرکز تخصصی دوخت و نصب پرده است که می­توانید برای ثبت سفارش خدمات اقدام کنید. بهره گیری متخصصین قابل اعتماد که سابقه و مدارک آنها توسط پین ورک بررسی و سپس اجازه ارائه خدمات صادر شده است. پشتیبانی ۲۴ ساعته پشتیبان­های پین ورک به گونه­ای است که به طور دائمی همراه شما هستند تا سفارش شما به طور کامل و بدون نقص انجام شود. طبیعی است پرده طرحدار در فضای ساده جلوه بیشتری خواهد داشت. بنابراین بهتر است مدل پرده ای را انتخاب نمایید که در عین سادگی طرحی شیک و زیبا داشته باشد و محیط آشپزخانه و دکوراسیون آن را جذاب تر نماید و در نهایت جلوه خاصی به آن ببخشد. کافی است درخواست دوخت و نصب پرده خود را ثبت کنید! بعد از انتخاب نوع پرده و دوختن کار، نوبت به نصب آن می­رسد. استفاده از این نوع پرده، مصداق بارزی از زیبایی در سادگی است، زیرا از جدیدترین نوع پرده­ها است که برای اتاق خواب و اتاقهای غیر رسمی پیشنهاد می­شود. 7- قیمت های متنوع محصولات با توجه به نوع طرح و جنس باعث گردیده تا تمامی سلایق با هر توان خرید بتواند از محصولات پرده شید تصویری استفاده نماید.

پرده شید میتواند به پشت تزیینات پردهای شما اضافه شود و نه تنها امنیت بلکه یک سبک دیگر به سبک پنجرهی شما اضافه کند. این رنگ به شما کمک می کند با بی خوابی و اضطرابتان مقابله کنید و به بهبود تمرکزتان کمک می کند. تا جایی که مقدور است، پرده را نزدیک به سقف نصب کنید، این کار دیوار را کشیدهتر جلوه میدهد و به شیک بودن اتاق کمک میکند. پس با دقت اندازه گیری کنید، علامت بزنید و بعد به کمک دریل سوراخ کنید. بعد از تأییدتان، در سریعترین زمان در محل شما حاضر است. برای مثال اگر می خواهید از پرده برای اتاق نشیمن استفاده کنید بهتر است پارچه های سنگین را خریداری نمایید و در مقابل از پرده های سبک تر برای اتاق خواب که فضایی شخصی و دنج هستند استفاده کنید. اگر پنجره هایی که روی سطح دیوار پذیرایی قرار گرفته اند دارای فاصله می باشند بهتر است برای بزرگ تر به رسیدن عرض پذیرایی از یک پرده مشترک برای پوشاندن پنجره ها استفاده نمایید. این موضوع جلوه زیبایی به ظاهر اتاق می بخشد و باعث جذاب تر شدن آن خواهد شد. آنچه که از همه چیز مهمتر به نظر می آید این است که مدل انتخابی با سبک پذیرایی و دکوراسیون اتاق پذیرایی، هماهنگی کامل داشته باشد.

بعد از تأییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است. تنها کافیست چند دقیقه زمان بگذارید تا کارشناسان در اسرع وقت به منزل شما اعزام شوند. بلندای پرده امری سلیقهای است، گاهی پرده با زمین مماس است، گاهی ممکن است روی زمین کشیده شود یا تنها فضای پنجره را پوشش دهد، بااینحال پرده بلند موجب ابهت و شکوه خانه میشود. یا بالعکس برخی پردهها به خوبی حریم خصوصی محیط خانه را حفظ میکنند اما آنقدر ضخیم هستند که نه تنها زیبایی ندارند بلکه مانع از ورود نور به درون محیط نیز میشوند. پرده آستر ضخیمتر بوده و مانع از روئیت فضای داخلی خانه ها بخصوص در هنگام شب میباشد که البته از معایب آن میتوان به جلوگیری از روشنایی خانه در طول روز اشاره نمود. پرده شید تصویری اما این عیب را مرتفع نموده است و با استفاده از مکانیزم جمع شوندگی خود باعث میگردد تا در طول روز پرده نازکتر به گونه ایی جمع میشود تا همپوشانی لازم با پرده ضخیمتر اتفاق افتاده و نور کافی به درون خانه راه یابد.

مدل پرده زبرا به گونهای است که اگر پارچه و رنگ مناسبی را برای آن انتخاب کنید، قابلیت نصب در بخشهای مختلف منزل مثل اتاق خواب، آشپزخانه و حتی پذیرایی را دارد. مدل اول را به دلیل اقتباس از متن ترجمه شده بیان میکنیم و در مدل دوم پرده آشپزخانه ایرانی که در نقاط مختلف ایران به کار برده میشود را برای شما معرفی میکنیم. اما به یاد داشته باشید که متخصصین پینورک از ابتدای انتخاب پارچه پرده و مدل پرده تا دوخت و نصب آن همراه شما هستند. برای انتخاب پرده سعی کنید با دیگر وسایل پذیراییتان مانند مبلمان، ست باشد. اگر هم خیلی علاقهمند به خرید آن بودید ایرادی ندارد فقط باید حتما پشتش آستر بزنید تا دیگر آفتاب نتواند کاری با تار و پود پردهتان داشته باشد. معمولاً برای پرده پذیرایی نسبت به سایر قسمت­ها سخت­تر است ولی قابل انجام است، به شرطی که قبلاً هم این کار را انجام داده باشید. شما حتی میتوانید با وجود پنجره نیمه، اندازه را از حد معمول هم یک متر بلندتر بگیرید و مقداری از پارچه را روی زمین پهن کنید. پرده های عمودی را می توان به صورت اتوماتیک و برقی طراحی نمود و امکان نصب آن ها در داخل پارتیشن و یا شیشه های دوجداره وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید