معرفی زیباترین و باکیفیت ترین پرده ها+ قیمت روز و خرید اینترنتی – کیمیک

وقتی یک دکوراسیون جدید با این کار در محیط ایجاد میکنید، می­توانید یک ظاهر متفاوت و شیک را به خود و اعضای خانوادتان هدیه دهید، اما شاید بگوئید قیمت دوخت و نصب پرده شیک بالاست! علاوه بر آن، نصب پرده­های زیبا در منزل و ادارات باعث چشمگیر شدن فضای داخل اتاق میشود در صورتی که باید بسیار باسلیقه و باکیفیت انجام شود تا فضایی مدرن را بوجود آورد. اگر شما دارای مبلمان ساده در منزل هستید از پردهای طرح دار برای جذاب تر شدن فضای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید و از مدل پرده های ساده می توانید در فضایی استفاده کنید که دارای مبلمان شلوغ تری می باشند. استفاده از پرده رومن برای مکانهایی که طراحی سادهای داشته و تنها یک دست مبلمان در آنجا قرار دارد مناسب است.این نوع پردهها از پارچههای بافت دار یا ساده ساخته می­شوند اما همچنین میتوان به درخواست مشتری طرح راهراه نیز به آنها افزود.یکی از ویژگی های آن این است که بدون آستری در زیر آن نصب میشوند.این نوع پرده که جزو پردههای مدرن محسوب میشود با مکانیسم باز و بسته شدن رولی شبیه به پردههای شید عمل می­کند.

پین ورک؛ مرکز تخصصی دوخت و نصب پرده، صفر تا صد کار را به متخصصین می­سپارد تا متناسب با سلیقه شما پیش بروند. گرمای این آشپزخانه با پردههای کانتری در گرمای روابط خانوادگی شما نیز نمایان خواهد شد و خاطرات زیادی را برای بازگو کردن در جمعهای خودمانی و دوستیهای دورهمی به یادتان خواهد آورد. برای سفارش نصب و دوخت پرده حتماً باید قواعد اندازه­گیری پرده پنچره پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب به خوبی رعایت شود. نصب پرده کرکره­ای پیشنهاد می­شود، البته برای محیطهای کاری دیگر انواع پرده نیز کاربردی هستند. در قدیم متداول­ترین نوع پرده، پرده کرکره­ای بود، که امروزه بیشتر در فضاهای کاری پیشنهاد می­شود. علاوه بر انتخاب پارچه مناسب برای پرده، چگونگی نصب آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نوع زبرا به دو صورت دیواری و سقفی آویزان میشود، به همین دلیل در فضاهایی مانند آشپزخانه و پاسیو نصب پرده زبرا پیشنهاد می­شود. گلها، رنگها و طرحهای خاص که بر روی پردهها نقش بسته و نگاهها را از هر سو به خود جلب میکند امکان پوشش خطاهای موجود در آشپزخانه را نیز فراهم میسازد.

فروشندگان اجناس خود را جلوی مغازه به نمایش گذاشتهاند، اما بازار چندان شلوغ نیست و تنها باد گاهی لباسهای آویزان شده را نوازش میکند. پرده با سایز، طرح و رنگ مناسب، در روز ضمن حفاظت محیط خانه از تابش مستقیم خورشید، نور ورودی را تنظیم میکند و در ترکیب با نور خورشید جلوهگری میکند و شبها در ترکیب با نور داخلی خانه تبدیل به یک قاب زیبای سرشار از رنگ و طرح میشود. یکی از دلایل استفاده از پرده در اتاق، تنظیم میزان نور ورودی به داخل است پس باید در انتخاب پرده، به نوع ، جنس و رنگ آن بسیار دقت نمایید. در این روش چوب پرده در داخل قاب پنجره نصب می شود و ظاهری خاص و جمع و جور ارائه می دهد. با نصب پرده جدید، یک خانه جدید تجربه کنید! برای اینکه پرده پذیرایی جلوه زیبایی به خانه بدهد بهتر است از نصب کتیبه در پذیرایی استفاده نمایید. اندازه گیری پرده به عوامل مختلفی مانند نوع پرده، نصب در قاب پنجره، نصب بیرون از قاب پنچره و … جهت انتخاب اندازه و مقایسه محصولات از این بخش اقدام فرمایید. حال با توجه به سلیقه و سبک زندگی و حفظ حریم خصوصی اتاق خواب بایستی نسبت به انتخاب پرده های ضخیم یا نازک و در طرح های مورد علاقه اقدام نمود.

در هنگام انتخاب پرده حتما رنگ پرده را مورد بررسی قرار دهید، از رنگهایی استفاده کنید که اولا طبق سلیقه همه افراد ساکن خانه یا محیط کار باشد و در ثانی با رنگ دیگر لوازم دکوراسیون منزل و رنگ دیوار پوشها و کفپوشها همخوانی داشته باشد تا محیطی زیبا و شیک ایجاد شود. اگر هم دیوار ها را رنگ کرده اید، بگذارید کاملا دیوارها خشک شوند، سپسپرده را آویزان کنید. اگر این پردهها را ببندیم با اتاقی تاریک مواجه میشویم که معمولاً پردههای چاپی و پردههای پانچی را شامل میشوند. به همین دلیل چنین نامی روی پردههای پشت سری گذاشته شده است. پرده ابریشمی خوب حالت میگیرند و به همین دلیل جذابیت و شکوه زیادی برای فضا به ارمغان می آورند. به همین علت تنوع بسیار زیادی دارند. این دو نوع پرده تفاوت زیادی با هم دارند و تنها نقطه اشتراک آن ها پوشانندگی پنجره ها می باشد. نصب این کار چندان سخت نیست، تنها موردی که باید در هنگام نصب توجه کرد، نصب صحیح هر کدام از پره­های پرده است. بر خلاف دوخت، نصب والان فقط جنبه تزیینی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید