پرده، فروش پرده، خرید اینترنتی پارچه پرده ای ارزان قیمت – دیبا شهر

پرده مناسب که با دکوراسیون خانه همخوانی و هارمونی داشته باشد، نه تنها پذیرایی که تمامی فضای خانه را زیباتر و جذاب تر جلوه می دهد. ولی فراموش نکنید عوامل مختلفی در انتخاب مدل پرده پذیرایی اهمیت دارد که باید به آنها توجه کنید. این پرده ها بر خلاف پرده های کلاسیک ، ساده و خلوت هستند و معمولا برای آنها از رنگ های خنثی مانند سفید، خاکستری یا کرم استفاده می شودو پرده های مدرن هستند که کم کم در بین مردم جا باز خواهند کرد. بهترین کار این است که با توجه به سبک دکوراسیون پذیرایی منزل خود، پرده حریر ساده یا طرحدار را انتخاب کنید. شما میتوانید با توجه رنگ و دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی خود از میان هزاران پارچه زبرا بهترین و مناسب ترین رنگ و طرح برای سالن پذیرایی خود را انتخاب نمایید. در حالی که با استفاده از پردههای سادهتر همچون پردههای حریر یا توری، یا حتی پردههای هازان و زبرا نیز میتوان شیک ترین پردههای پذیرایی را سفارش داد. اما یک مزیت پردههای دارای مکانیزم، مانند انواع زبرا و شید، آن است که میتوان آنها را با ریموت کنترل پرده سفارش داد. پرده های شید نوع کنترل از راه دور هم دارند، یعنی مکانیزم بازو بسته شدن آنها به صورت کنترل از راه دور انجام میشود.

عرض پرده ها را ۱۰ تا ۲۰ سانتیمتر، بیشتر از عرض پنجره ها بگیرید تا فضا را زیباتر کند. پارچه حریر به دلیل نازک بودن برای فصل های سرد سال چندان مناسب نیست و اگر پنجره های خانه های دیگر به اتاق شما مشرف است شاید بهتر باشد به پارچه های پرده ای دیگر فکر کنید و یا اینکه یک آستر روی پرده حریر در نظر بگیرید تا حریم خصوصی شما کاملا حفظ شود. پرده­ ها در بازه­ی قیمتی متفاوتی طراحی و اجرا می­شوند؛ پرده ­های کرکره ­ای جزو پرده ­های نسبتا ارزان هستند و پرده­ های سلطنتی و مجلل هزینه­ ی بیشتری نسبت به انواع پرده­ های دیگر دارند. به هنگام انتخاب پرده آن هم از بین انواع متنوعی که معرف حضورتان قرار گرفته می توان پرده های والان دار را جزو پردههایی با جنبه زینتی نسبت به پردههای معمولی تر، به حساب آورد. مدل پرده حریر به نسبت سایر پارچههای پردهای ضخامت نسبتا کمی دارد و نور را به خوبی از خود عبور میدهد. پارچههای ابریشمی مصنوعی از مقاومت بالاتری برخوردار هستند و در اتاقهای پذیرایی و نشیمنی که نور زیادی در خود دارند خیلی دیرتر آسیب میبینند. این جنس از پرده برای فضای پذیرایی کلاسیک بسیار مناسب است.

اگر تار و پود پارچه به سرعت از هم جدا شد، بهتر است بیخیال خریدن آن شوید. گاهی روشهای کمهزینهتری هم وجود دارد. قابل اجرا هستند. این پردهها با شفافیتهای مختلفی تولید میشوند امکان چاپ تصاویر دلخواه بر روی پرده شید از هر دو طرف وجود دارد. با این حال، ویکی دکو در کنار فروش پردههای مختلف، از وجود نصابهای حرفهای نیز برخوردار است که مشتریان گرامی که در تهران سکونت دارند، میتوانند نصب پردههای خریداری شدهی خود را به عهدهی ایشان بگذارند. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد و در همین راستا از طراحی تا اجرا به عهده ی ما میباشد تا شما مشتریان محترم با خیالی آسوده در محیطی دلنشین از زیبایی منزل و محیط خود لذت ببرید . مشاهدات میدانی «دنیایاقتصاد» از دو بازار پردهفروشی تهران نشان میدهد اختلاف قیمت در این دو بازار زیاد است. در نصب این پردهها میتوانید از چوب پردههای معمولی استفاده کنید و قیمت آن ها ارزانتر است.

می توانید از آنها برای ایجاد ظاهری خاص یا انعکاس شخصیت خود استفاده کنید. با این حال ، آنها هنوز هم حال و هوای گاه به گاه را حک می کنند علاوه بر این ، آنها در برخی از روزهای روشن اجازه می دهند ضمن حفظ حریم خصوصی. اما همچنان در مدل پرده جدید پذیرایی در سال 2021 از انواع حریر و والان تشکیل شده است. دکور پرده یا پنل پرده یکی از اجزای تشکیل دهنده ی پرده است که در کنار حریر یا همان پرده ی اصلی قرار میگیرد؛این نوع پرده جنبه ی تزئینی دارد و متحرک نیست. پس اگر مشکل چاقی دارید می توانید از ترکیب این رنگ با رنگ های دیگر استفاده کنید. در خانههای کوچک هم که دیگر فرقی ندارد؛ پرده نشیمن، پذیرایی و. مدل پرده پذیرایی باید با دقت انتخاب شود و با توجه به فضایی که در اختیار دارید و مدل سالن می توانید با رعایت نکاتی بهترین مدل پرده های پذیرایی را برای منزل خود تهیه کنید، همچنین با تعویض پرده پذیرایی به راحتی می توانید فضای خانه و دکوراسیون آن را تغییر دهید و اگر در فکر یک تغییر دکوراسیون شیک و در عین حال ساده و ارزان هستید، بهتر است دست به چیزی نزنید و تنها مدل این پرده ها را به مدل پرده های جدید پذیرایی ساده تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید