پرده، فروش پرده، خرید اینترنتی پارچه پرده ای ارزان قیمت – دیبا شهر

این پرده سفید با حاشیه پایین گل های جذاب قرمز و بنفش و طوسی انتخاب بسیار ساده و شیکی برای خانه یا محل کار است. پرده گلدار یکی از زیباترین و شیک ترین طرح هایی است که همه افراد با هر سلیقه ای برای طراحی دکوراسیون منزل شان یا محل کارشان مورد استفاده قرار می دهند. خرید پرده جدید یکی از مهم ترین کار هایی است که هنگام تغییر منزل یا تغییر دکوراسیون داخلی خانه باید انجام دهید که دکوراسیونی متناسب با سلیقه خودتان بوجود بیاورید. شما می توانید در حد بودجه خودتان با خرید بهترین و متناسب ترین پرده پذیرایی، طراحی داخلی منزلتان را به بهترین نحو انجام دهید. خرید پرده از دیبا شهر خریدی مطمئن خواهد بود. در دیبا شهر میتوانید جدیدترین مدلهای پرده را مشاهده کرده و بهترین مدلها را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنید. بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند که در انتخاب نوع مدلهای پرده آشپزخانه، به دلیل شلوغ بودن فضای داخلی آن از پردههای ساده و بدون طرح استفاده کنند تا از این طریق چشمنوازی بیشتری برای بیننده بوجود آید.

1. وجود مدلهای بسیار متنوع پردههای مختلف در ویکی دکو و دسته بندی جامع پردهها از نظر نوع و کاربرد پرده و همچنین تنوع رنگبندی و طرح، شما را از جستجوی بیشتر بی نیاز میکند. پردههای حریر نازک هستند و به راحتی نور خورشید از آنها عبور میکند. علاوه بر این، آنها درک یک پنجره از سقف به کف را ایجاد می کنند. توجه به رنگ و پارچه در انتخاب مدل پرده : زمانی که به تزئین پنجره می رسیم رنگ،پارچه، طرح و اندازه پرده باید به دقت مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف پرده ها داشته باشیم چرا که پرده ها در صورت انتخاب نادرست می توانند براحتی بر تمام دکوراسیون محیط غلبه کنند و جلوی دیده شدن آنها را بگیرند. در این مقاله با انواع مدل پرده و ویژگی هایشان و انواع پارچه ها، دوخت ها و چین ها، انواع پرده ساده و شیک و پرده های جدید پذیرایی و آشپزخانه و… در این مدل پرده از انواع گره های مختلف، پاپیون و دکمه برای استحکام بیشتر پرده استفاده می کنند. این الیاف اجازه عبور و مرور هوای بیرون را در روزهای سرد سال به درون خانه نمیدهند و خانه را برایتان گرمتر میکنند.

این چوب پرده درون قاب پنجره نصب می شود. این نوع پرده به راحتی جمع و باز می شود و از نظر عملکردی بسیار خوب هستند. مخمل یکی اصلی ترین انتخاب ها برای پارچه پرده است اما توجه داشته باشید پرده مخمل به درد خانه هایی با متراژ بزرگ و دکوراسیون سنتی و کلاسیک می خورد، یعنی اگر دکور منزل شما به صورت مدرن است و یا اینکه متراژ کوچکی دارد، استفاده از پارچه مخمل فقط باعث کوچکتر نشان داده شدن منزلتان می شود. از همه مهمتر اینکه به راحتی رنگ، نقش و بافت را وارد دکوراسیون پذیرایی میکنند. برای اینکه دکور خانه خود را لوکس کنید به مطلب با این کاغذ دیواریها دکور پذیرایی را لوکس کنید سر بزنید. 1. به واسطهی ارتباط مستقیم ویکی دکو با تولیدکنندگان و واردکنندگان، همچنین واردات مستقیم برخی کالاها، بسیاری از پردههای موجود در این فروشگاه با قیمتهای ارزانتر ارائه میشوند. پردههای حریر همچنین از نظر طرح و رنگ بسیار متنوع هستند. اغلب پردههای سلطنتی دارای والان پرده نیز هستند؛ که بهتر است برای جلوگیری از شلوغی دکوراسیون پذیرایی پارچه والان و یا پارچه پرده را از بین طرحهای ساده انتخاب کنید. اگر دکوراسیون شما کلاسیک و سنتی است، مثلا از مبلمان سلطنتی و تابلوهای قدیمی استفاده کرده اید، پس باید به دنبال پرده هایی باشید که بیشترین تناسب را با سبک کلاسیک دارند مانند پرده های ساده حریر، اما اگر سبک خانه شما معاصر یا مدرن است، می توانید از بین پرده های مدرن مانند پرده زبرا و پرده پانچ که تنوع بسیار زیادی دارند، انتخاب کنید.

نوع جنس پارچه پرده گل دار می تواند بر روی شکل و ظاهر آن تاثیر زیادی داشته باشد وحتما باید با توجه به جایی که می خواهید آن را نصب کنید دقت کنید. پرده ساده هرگز از مد نمی افتد، پس درصورتی که جنس مناسب و با کیفیت خریداری کنید، می توانید تا سال ها از آن استفاده کنید. مدل های فانتزی ظاهر بسیار جذابی به اتاق هدیه میدهند اما ممکن است پس از مدتی برای شما خسته کننده شوند. پرده های چاپی و حریر وپرده های پانچی به نسبت ارزان تر هستند پس اگر به دنبال پرده ارزان هستید پرده های چاپی را به شما پیشنهاد می کنیم. پرده چاپی هازان رنگ طوسي در کنار رنگ سفيد و زرد ترکيب بي نظيري را بوجود مي آورد و اگر فضاي شما کوچک است از ترکيب رنگ سفيد و زرد براي دکوراسيون داخلی استفاده نمایید و ترکيب کردن اين رنگها با يکديگر باعث مي شود که فضاي شما بزرگ تر به نظر برسد. این پرده ساده بسیار شیک با زمینه روشن و گل های ریز قرمز و نارنجی انتخاب بسیار ظریف و زیبایی می باشد و خانه شما را دلباز تر و بزرگ تر نشان می دهد. چون این پرده ها زیادتر شسته می شوند، باید توجه کرد که به راحتی چروک نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید