پردههای آشپزخانه خود را خودتان بدوزید!

پرده پذیرایی مدل کرکرهای بیشتر برای سبکهای امروزی و مدرن به کار میروند اما مدلهایی مثل رومن هم هستند که برای سبکهای کلاسیک مناسباند. هرچند برخی از محصول ها بسیار شیک می باشند اما امکان دارد از نظر کیفیتی چندان مناسب نباشند پس انتخاب مدل هایی که طول عمر بیشتر و کیفیت بهتری دارند حائز اهمیت تر هستند.برخی ازپرده ها با قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث آسیب دیدن و از بین رفتن می شوند بنابراین از چنین پرده هایی برای فضایی که زیاد آفتاب خور می باشند استفاده نکنید. اما چه از گرانقیمتترین و لوکسترین پردههای پذیرایی با تزئینات زیاد استفاده کنید، چه ارزانترین و بی تکلفترین پردهها لازم است حال و هوایی را که با نصب انواع پرده در پذیرایی ایجاد میشود را در نظر بگیرید. این ایده که برای کاهش سر و صدای بیرونی از پرده استفاده شود، ممکن است کمی دور از ذهن به نظر برسد؛ اما با دیدن نتیجه حتما شما هم تعجب خواهید کرد. به عنوان مثال جنس پرده ای که در اتاق خواب استفاده میکنیم با جنس داخل آشپز خانه متفاوت است.

استفاده کردن از رنگ های تیره در فضاهای کوچک باعث دلگیر شدن آن محیط می شود بنابراین پیشنهاد میکنیم از رنگ های روشن اسفاده کنید.چنانچه منزل شما کم نور است می بایست حتما از رنگ های روشن استفاده کنید تا آن مقدار نوری را هم که در اختیار دارید از دست ندهید. پرده های سه بعدی نمونه ای از جدیدترین انواع پرده هایی است که می توان در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار داد. پرده حریر و تور را در اکثر سبکهای دکوراسیون داخلی میتوان استفاده کرد و مناسب هر محیطی میباشد. بی شک همه افراد تمایل دارند، منزلی که در آن سکونت دارند از نظر کف، سقف، دیوار و پنجرهها، نمایی زیبا، خاص، چشمنواز و منحصر به فرد داشته باشد. مدل هایی که عرض آنها بیشتر از پهنای پنجره می باشد ، زمانی که بسته شده باشند مانع از ورود نور به داخل خانه می شوند.مدل های با عرض دوبرابر عرض پنجره ، هنگامی که بسته شوند ظاهری پر دارند.

این پرده ها در اتاق خواب یا هر اتاق دیگری که می خواهید تا آن جا که ممکن است ساکت باشد، مانند کتابخانه یا تئاتر استفاده می شوند. با این حال، اگر می­خواهید اتاق پرنور باشد، پارچههای نازک را در انتخاب پرده لحاظ­ کنید. این جمله بدین معنا نیست که این فیلم صرفا توخالی و پوچ است و هیچ جذابیتی برای دیدن ندارد. این اثر صرفا یک اثر کاملا معمولی بود. این اثر از فیلمهای روز دوم جشنواره فجر بود که با استقبال چندانی هم مواجه نشد. بلکه قصد این بود که عنوان کنیم اگر دنبال اثری قوی و فوق العاده هستید، در فیلم شادروان دنبال آن نگردید. قطعا باید رنگی را انتخاب کنیم که با وسیله های منزل همخوانی داشته باشد و باعث تضاد نشود. پرده هایی که برای اتاق های مختلف منزل انتخاب می شوند باید با یکدیگر متفاوت باشند به عنوان مثال پرده پذیرایی بهتر است مجلل و شیک باشد و از پرده های ساده و معمولی می توانید برای پرده اتاق خواب و پرده آشپزخانه استفاده نمایید.

علاوه بر پرده هایی که برای جذب سر و صدا طراحی شده اند، شما می توانید پرده های معمولی خریداری کنید و در پشت آن ها از آستر استفاده کنید تا قابلیت کاهش نویز بیشتری پیدا کنند. آنت داگلاس، نساج سوئیسی، یک آزمایشگاه مستقل برای ایجاد پرده هایی که می توانند تا 80 درصد از نویزهای خارجی را جذب کنند راه اندازی کرده است. اگر میخواهید پس از خرید یا تعویض پرده، از کرده خود پشیمان نشوید، بهتر است بهدقت ابعاد آن را مشخص کنید. ابتدا پارچه پردهای و رنگ آن را انتخاب کرده و خریداری میکنند سپس به این فکر میکنند که قصد دارند این پرده مطابق با چه سبکی دوخته شود. امروز قصد داریم مطلب پیشرو را به معرفی فیلم ایرانی شادروان و نظرات منتقدان درباره این فیلم اختصاص بدهیم. کیمیک در این مطلب قصد دارد نکاتی را به شما آموزش دهد، تا با خیال آسوده به خرید این وسیله ی کارآمد بپردازید. می بایست بدانید محصولی که میخواهید تهیه کنید را خودتان در خانه میخواهید بشوئید و یا به خشکشویی ها بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید