پردههای آشپزخانه خود را خودتان بدوزید!

حتی اگر خیاطی بلد نیستید، می توانید در آخر هفته یک پرده زیبا داشته باشید. در این طرح با استفاده از توپ های فومی و طناب های ساده یک پرده زیبا به وجود آورده که ظاهر جدید و امروزی دارد. این طرح زیبا می تواند یک پرده ساده را به یک پرده جالب و زیبا تبدیل کند. این بافت، بعدها به پرده بکارت تبدیل میشود. در این روش می توانید یک پرده سفید و ساده را به یک پرده طرح دار تبدیل کنید. همزمان با عملیات نظامی روسیه در خاک اوکراین، روز گذشته اخباری درباره تشدید تحرکات تروریستها در افغانستان و پاکستان منتشر شد. به گزارش الف، درحالی که مناقشه روسیه و اوکراین در کانون توجه رسانههای جهان قرار گرفته است، رخدادهای متعدد در مناطق مختلف معمولا به حاشیه رانده میشود؛ رخدادهایی که ممکن است پیامدهای نامعلوم در آینده نزدیک داشته باشد. کارشناس مسائل اوراسیا گفت: آمریکا، چون نمیتواند با روسیه و چین وارد جنگ مستقیم شود، کشورهای دیگر را علیه آنان تحریک میکند و در پس پرده حادثه اوکراین، تشویقهای آمریکا قرار دارد. چون منافعش چنین همکاری را ایجاب نمیکند. در چنین فضایی حس راحتی و آرامش نخواهید داشت. در این طرح به جای پرده ردیف های گلدان و گیاه خانگی را در مقابل پنجره چیده ایم.

با این ایده رنگ آمیزی می توانید یک طرح برجسته داشته باشید. اگر پنجره شما تنها یک دریچه دارد، بهترین راه برای افزودن بعد بیشتر و کنترل بر نور و هوا، افزودن چند لایه پرده است. پرده در چیدمان و زیبایی خانههای ایرانی نقش مهم و تأثیرگذاری دارد، این کالای بهظاهر ساده، میتواند گوشههایی از زیبایی، دلفریبی و رنگ را در خانهی شما به نمایش بگذارد و چشم هر بینندهای را خیره نماید. در این طرح می خواهیم به شما نشان دهیم که می توان این شاخک های چوبی را به دستگیره و نوار پرده متصل نمود. اگر از نورگیرهای سیاه و قدیمی خسته شده اید، این نورگیرهای طرح دار و مدرن برای شما مناسب است. انواع مدل پرده های پذیرایی رومن می توان در دکوراسیون های مدرن استفاده زیادی کرد. انواع مختلف پرده های مدرن بصورت نمونه های اجرا شده در فروشگاه نصب شده و به راحتی میتوانید آنها را باز و بسته کنید و از کیفیت مکانیزم ها، جنس پارچه و چگونگی اجرای پرده ها مطمئن شوید. اندازهٔ پرده در نمای اتاق نقش مهمی دارد.

اما وجود پنجره، بدون پرده، معمولا نمای خیلی جالبی ندارد. اما این توافق حتما یک توافق محدود است. در این طرح زیبا می توانید طرح مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با چسباندن گل های رنگی به آن یک طرح زیبا و شاداب پدید آورید. زمانی که شما با شریک جنسی خود حس بسیار خوبی را دارید و از نظر جسمی آمادگی دارید برای دخول این کمک می کند تا رابطه جنسی دردناکی نداشته باشید. جلوگیری می کند. همچنین پرده می تواند برای منازلی که آپارتمانی هستند یا خانه های دیگر، محیط اتاق را به راحتی می بینند، به عنوان یک مانع عمل کند و داخل منزل مشخص نباشد. مکرمه یا گره بافی یکی از روش هایی است که با کمک آن میتوانید یک پرده گره ای داشته باشید. تنها کافی است پرده های کرکره ای خود را با پرده ساده هم رنگ آن هماهنگ کنید. البته نوع مکانها نیز در این موضوع تأثیر مستقیم دارند مثلاً به سراغ رستورانهای خارجی در محل زندگی خود نروید چرا که با فرهنگ و آداب و رسوم خانههای ایرانی تفاوت بسیاری دارند.

در اینجا به جای استفاده از پرده های کرکره ای پلاستیکی یا فلزی از پرده چوبی استفاده کرده ایم تا یک ظاهر شیک و سنتی خلق شود. در اینجا با کمی رنگ پارچه می توانید پرده های قدیمی و ساده خود را رنگ آمیزی کرده و یک طرح راه راه پدید آورید. امیدواریم ضمن تماشای این مدل ها، پرده با طرحی مناسب و ایده آل را برای پنجره آشپزخانه منزل خود در نظر بگیرید. این عامل برای دختران ممکن است یک معضل باشد با وجود اینکه هیچ گونه سابقه دخول نداشته و اولین دخول بدون خونریزی و مقاومت در راه ورودی می باشد در حالی که چنین نیست و این عامل به دلیل نوع پرده است. می توانید آن را با یک تکه سنگ یا عقیق تزئین کنید. زیرا آن بر روی آینده سلامت روانی و جنسی فرد تاثیر بسزایی می گذارد و همیشه بایستی اولین دخول خیلی خوب پیش رود.

دیدگاهتان را بنویسید