پرده ادریس – خرید اینترنتی جدید ترین مدل های پرده

2. اگر اتاق نورانی و روشن می خواهید از پرده های حریری و شیشه ای استفاده کنید. اگر مایل به استفاده از این پرده های نقش دار با هر قیمتی در طراحی خانه خود هستید، الگوهای ساده و منطبق با فضا را انتخاب کنید چرا که در این صورت تسلط کافی برای طراحی ایده های خود خواهید داشت. این روش می تواند انتخاب خوبی برای طراحی پرده های هر پنجره بوده و در هر دو قالب سنتی و مدرن به یک نسبت قابلیت اجرا داشته باشد. ایده های طراحی برای پنجره ها، به اندازه ویژگی های هر اتاق و نوع کاربرد آن می تواند متفاوت باشد. با استفاده از روش نصب دیوار به دیوار، می توان فضایی مرتب و تمیز داشت. این پرده ها علاوه بر سبک کلاسیکشان مشکلاتی به همراه دارند که به تمیز کردن و مرتب کردن مداوم احتیاج دارند. اگر از رنگ تیره برای پرده ها استفاده می کنید، در انتخاب وسایل دیگر از رنگ های متضاد و نسبتاً روشن استفاده نمایید.

انتخاب پرده و پارچه مناسب برای هر قسمت از ساختمان منزل شما از قبیل اتاق خواب، اتاق نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه، حمام و دیگر مکان ها می تواند برای شما موضوعی چالش برانگیز باشد. 4. شما مشتریان محترم از هر شهرستان کشورمان ایران، میتوانید سفارش خرید جدیدترین پردهها را ثبت کرده و پردههای خریداری شده را بسته به فاصله جغرافیایی حداکثر تا سه روز کاری دریافت کنید. یکی از مهمترین نکاتی که در انتخاب انواع پرده اعم از پرده اتاق خواب ، پذیرایی و پرده آشپزخانه باید به آن توجه نمایید، رنگ پرده میباشد که باید کاملا متناسب با رنگ دکور اتاق و خانه شما باشد، زمانی که رنگ پرده اتاق شما با رنگ دکور متناسب باشد و همخوانی داشته باشد، باعث میشود تا به شما حس آرامش بدهد. نظافت و نگهداری به میزان زیادی به بودجه شما بستگی دارد، مخصوصا اگر از پارچه های حساس استفاده شود که در این صورت نیاز به خشک شویی دارند. از جمله مدل پرده آشپزخانه که از طرفداران و محبوبیت زیادی برخوردار است، مدل کتان می باشد. زمینه این پرده در طیف رنگی آبی و سرمه ایی می باشد با گل های درشت زیبا سفید که به نشان دادن سبک مدرن خانه کمک زیادی می کند.

به این خاطر در اجرای ایده های خود باید از پارچه های با دوام مانند پارچه های پنبه ای، پنبه ای گلدار یا پارچه های گل برجسته زربافت استفاده کنید. وقتی از این پرده ها برای اتاق های رنگی که دیوارها، پارچه ها و یا حتی مبلمان طرح دار در آن به کار رفته است استفاده می نمائید، نوعی بی نظمی و آشوب به فضای اتاق القا می کنید. نحوه نصب پرده می تواند در اندازه فضای اتاق تاثیر گذار باشد و حتی موجب پوشش نقص پنجره نیز شود. طراحان همیشه در کشمکش برای یافتن راه حلی مناسب برای انتخاب پرده های مناسب هستند که نه تنها نمای منحنی پنجره ها را از بین نبرد بلکه پوشش مناسبی برای حفظ حریم شخصی نیز باشد. اگر حریم شخصی برای شما از اهمیت ویژه ای برخورداراست، از پرده های آستردار و سنگین برای پوشش پنجره های خانه استفاده کنید. تابش نور مستقیم و شدید علاوه بر این که ممکن است به تلویزیون شما آسیب وارد نماید، در صورتی تماشای فیلم از علایق شما می باشد، در کیفیت تماشای فیلم نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت.

برای مثال با انتخاب رنگ سفید، انعکاس نور بیشتر خواهد شد و در نتیجه فضای اتاق روشن تر و بازتر می شود. انتخاب کنید و لایه ی پشتی آستری می باشد. اگر خواهان جلوگیری از ورود هرگونه نور به داخل اتاق هستید، از پرده های دولایه استفاده کرده و بین پنجره و پرده یک لایه نازک فلانل قرار دهید. مشخصاتی همچون مدل پرده، جنس پارچه، تعداد لایه های پرده و نیز ابزار و تزیینات جانبی پرده اتاق عوامل تعیین کنندهی قیمت انواع پرده هستند. بهترین مکان برای نصب میله پرده، روی خط سقف است. مهم ترین عنصر دکوراسیون در زمان انتخاب رنگ پرده، رنگ یوار و کاغذ دیواری، کفپوش و همچنین فرش ها است. همچنین بایستی پرده ای انتخاب گردد که علاوه بر حفظ حریم خصوصی، نور مناسب در فضای آشپزخانه تابیده شود. همچنین فروشگاه اینترنتی پرده بازار با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، درگاه های پرداخت اینترنتی از بانک های ملت و ملی و نیز فعال سازی گواهینامه امنیتی بر روی سایت سعی کرده است حس خوب اعتماد و اطمینان به خرید اینترنتی را فراهم آورد. آیا به گزینه های خلاقانه برای انتخاب پرده مناسب بسته به ویژگی خاص هر فضا فکر کرده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید