پرده بکارت یا هایمن چیست؟

با توجه به نوع موتور موجود در این پرده و کرکره ها، قیمت آن متفاوت است. احتمال خرابی کم تر پرده برقی از مزایای این نوع پرده به شمار می رود. به همین دلیل باید تلاش کنید که نهایت سلیقه تان را در انتخاب نوع پرده خانه خود به خرج دهید. سبک و مدل پرده را می توانید متناسب با دیگر وسایل خانه خود هماهنگ کنید. برای خنک تر نگه داشتن فضای داخلی خانه میتوان از پارچه هایی با جنس حریر، کتان یا پنبه استفاده کرد. پرده حریر و تور را در اکثر سبکهای دکوراسیون داخلی میتوان استفاده کرد و مناسب هر محیطی میباشد. در صورتی که زمان خرید پرده تمامی نکات ذکر شده در این مقاله رعایت شود، متحمل هزینه های اضافی نخواهید شد و می توانید بهترین و مناسب ترین مدل موجود در بازار را انتخاب کنید. اگر نمی دانید چطور باید برای منزلتان پرده انتخاب کنید، پویانو را تا پایان این مطلب همراهی کنید. اگر قصد خرید پرده و تغییر در دکوراسیون خانه یا محل کار خود را دارید پیشنهاد میکنیم تا پایان مطالب همراه ما باشید. که بر اساس نیاز خود از نور خورشید بهره مند شوید. ولی میتوانید بعد از خرید آن مطمئن شوید که دیگر نیازی به خرید پرده تا سالیان سال ندارید.

اما یک طراح یا مشاور خوب و قابل اطمینان میتونه کلی ایده جدید برای پرده پذیرایی به شما بده ، چون شما سالی یکبار یا چند سال یکبار پرده پذیرایی منزلتون رو عوض می کنید ، یا توی منزل اقوام و دوستانتون پرده پذیرایی اونا رو دیدید ، یا اینکه در نهایت قبل از خرید تعدای عکس مدل پرده پذیرایی رو هم توی اینترنت دیدید ، اما اون طراح یا مشاور محتــرم هر روز با تعدادی مراجعه کننده در ارتباطه که برای منزلشون پرده پذیرایی ، پرده اتاق خواب ، پرده اتاق کودک ، پرده آشپزخــانه و … پرده پذیرایی اصل و اورجینال و با کیفیت در اکثر موارد در طول سال های استفاده از اون تفاوتش رو رو با پرده پذیرایی تقلبی و با کیفیت پایین نشون میده و غالب اوقات تفاوت جوری نیست که با یک نگاه به اون پی ببرید. یک نکته دیگه اینه که وقتی از دو لایه پرده برای پذیرایی استفاده می کنید ، یعتی یک پرده با پارچه نازک از جنس تور یا پرده حریر برای زیر و یک پرده با پارچه ضخیم برای رو از جنس تافته ، مخمل ، ساتن ، شانل …

در دو عکس زیر نمونه ای از این ترکیب ها در پرده پذیرایی رو می تونید ببینید. یا پرده ضخیم رو ساده و خلوت تر انتخاب کنید و پرده زیر رو شلوغ و یا بالعکس. برای تماشای ویدیو زیر فیلترشکن خود را روشن کنید. همچنین اگر در آشپزخانه خود از گیاهان نیز استفاده میکنید، اهمیت این موضوع دوچندان نیز میشود. پردهای که برای سالن پذیرایی انتخاب میکنید، باید جلوه زیبایی به فضا ببخشد. ابتدا تعداد زیادی مدل و طرح ببینید و حتما قیمت بگیرید تا انتخاب درست تری داشته باشید. این صرف کردن وقت حتما ارزشش رو داره چون خیلی می تونه هم از لحاظ قیمت پرده پذیرایی و هم انتخاب بهترین مدل پرده پذیرایی برای منزلتون بهتون کمک کنه. توصیه ما به شما این است که علاوهبر استفاده از راهکارهای این مقاله، حتما از نظر پزشکان متخصص در این زمینه نیز استفاد کنید تا بتوانید این مشکل را اصولی درمان کنید. چون قاعده ی کلی در این مورد نیست. چون دراین صورت خیلی زود باید به سراغ یک پرده دیگر بروید. پرده پذیرایی فقط یک فاکتور از زیبایی در میان تمام اقلام دکوراسیون منزله و البته بسیار تاثیر گذار.

البته ما در سایت زیبا دکور گالری انواع پرده ها رو داریم که پیشنهاد میدم نگاهی به گالری ما هم بیندازید. شرکت سازنده از عوامل مهم در هزینه به شمار می رود؛ از این رو عوامل مؤثر در قیمت این مدل پرده شامل برند انتخابی برای خرید موتور و لوازم اسمارت مربوط به پرده میباشد . مزایای پرده برقی بحدیست که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و افراد زیادی این مدل پرده را خرید میکنند. گاهی پردههای ساده نیاز به یک تکمیل کننده داشته تا بتوانند تمام هنر خود را به نمایش بگذارند در اینجا است که پردههای توری بر روی پردههای پارچه قرار رفته و به آن تکامل میبخشند. به پارچه رویی که عموما طرح دار می باشد، دکور پرده گفته می شود. فرد میتواند با استفاده از موتور رسیور دار و یک ریموت، کنترل وسایلی همچون موتور پرده برقی، کرکره، سایه بان و بسیاری دیگر از ابزار آلات را در دست بگیرد. با توجه به اندازه پرده اتاق و سنگینی پرده، قدرت موتور آن متفاوت است. قبل از هرچیز باید بدانید که جنسیت فرزند خود را باید در خرید پرده در نظر بگیرید چون سلایق و روحیه دختربچه ها با پسربچه ها متفاوت است. حسگرهای این کرکره ها متفاوت هستند و قیمت پرده خانه هوشمند براساس تعداد این حسگرها تعيين میشود.

دیدگاهتان را بنویسید