پرده – خرید اینترنتی و قیمت پرده – آرکسان

به همین دلیل با خرید پارچه دلخواه و با توجه به بودجه خود، با هزینه اندکی یک پرده ساعت شنی برای منزل خود تهیه مینمایید. به عنوان مثال اگر می خواهید یک سبک مدرن را برای طراحی پرده منزل خود اجرا کنید، می توانید از والان ساده در گوشه پرده استفاده کرده و در مقابل برای سبک کلاسیک می توانید از والان های پرچین استفاده نمایید. در کنار سایر اثاثیه دکوری نقش بسیار زیادی در زیباسازی فضای منزل ما دارند، پرده نیز از همین اهمیت بالا برخوردار است.میتوان گفت که استفاده از پرده برای رسیدن به مدل دکوراسیونی که در نظر داریم خیلی بااهمیت است.به همین دلیل بایستی از پردههایی استفاده کنید که با تم کلی و رنگ غالب فضای خانه ما هماهنگ باشد.برای مثال استفاده از یک پرده چهل تکه به هیچوجه گزینه مناسبی برای یک دیزاین سلطنتی نیست یا استفاده از پردههای زبرا ی پانچی برای دکوراسیونی همه اجزا آن کلاسیک و مجلل هستند استفاده نمی­شود. زیرا این بافت پرده است که بسیار بالا آمده و این بافت حاوی عصب و مخاط بوده و همچنین دردناک است و فرد نمی تواند تماس جنسی داشته باشد. نوع دیگری از پرده بکارت وجود دارد که بدان کریبریفرم گفته می شود و این نوع پرده ناشایع است ولی وجود دارد.

فرم دیگر پرده بکارت حلقوی بدین صورت است که حفره فرم بیضی شکل دارد و این فرم بیضی می تواند حالت افقی یا عمودی داشته باشد. به طور معمول در اکثریت مواقع پرده بکارت خونریزی زیادی ندارد، موردی که از زمان قدیم بوده است که پارچه بایستی به طور کامل خونی شود چنین موردی با خرافات عجین شده است، البته شاید به دلیل طریقه تماس جنسی در آن زمان بوده که مقداری وحشیانه تر انجام می شد و پارگی را در نواحی دیگری داشته است ولی در روزگار جدید نیازی به خونریزی بسیار زیادی نیست و تنها مقدار خونابه ای که پس از دخول دیده شود، این نشان دهنده ی سالم بودن پرده و پاره شدن پس از دخول خواهد بود. لذا هر نوع نزدیکی که به سمت پرده بکارت که دردناک باشد و پرده را تحت فشار قرار دهد، می تواند پرده را پاره نمایید یا موجب گشادی پرده بکارت شده و آن میزان خونریزی اندک با دخول کامل رخ ندهد و در مواردی حتی ممکن است فرد متوجه پارگی پرده بکارت نشود. لازم به ذکر است، بارداری تنها در موقعی صورت می گیرد که مایع منی دقیقا بر روی ناحیه تناسلی ریخته شده باشد و وجود این مایع در دیگر نواحی بدن موجب بارداری نخواهد شد.

ولی گاهی اوقات که به پزشک مراجعه نمی کنند و این موجب می شود تا خون به داخل واژن و تا نهایتا به داخل لگن انتقال پیدا کند و این مورد با عوارض بسیار خطرناکی همچون چسبندگی همراه خواهد بود و همچنین از لحاظ بهداشت و عفونی خیلی خطرناک است و حتما بایستی تشخیص داده شود و درمان شود. این امر سبب می شد در زمان های گذشته برای خانواده ها بسیار مسئله ساز باشد و برای همین توصیه می شود در صورتی که این موضوع برای شما و خانواده همسرتان اهمیت دارد یک گواهی پرده بکارت از متخصص زنان و زایمان خود داشته باشید و در خصوص نوع پرده و میزان خونریزی خود مشورت داشته باشید، تا در آینده برای شما مشکلی ایجاد نشود. حتی اگر در چنین شرایطی تشخیص داده نشود از رحم وارد لوله های رحمی می شود و به داخل شکم انتقال پیدا می کند که این مورد بسیار خطرناکی است. این نوع پرده های معمولا ساده هستند و ابزارهای براق در آن ها کمتر دیده می شود. معمولا در این نوع پرده بکارت است که فرد نمی تواند به راحتی تماس جنسی داشته باشد. پرده بکارت یک بافت از جنس فیبروزی و مخاطی است، در واقع بیشتر این بافت متشکل از لایه مخاطی است که در هر دو سمت بیرونی و خارجی با مخاط پوشیده شده است.

پاره شدن پرده بکارت در برخی موارد با خونریزی اندکی همراه است، این پرده بخاطر خاصیت بافت فیبری که دارد، خونرسانی خیلی زیادی ندارد و فقط یک مقدار روی لایه مخاطی خونرسانی دارد، لذا پارگی آن مشخص نمی کند که خونرسانی خیلی زیاد است یا خیر. گاهی اوقات لبه های پرده که به صورت یک حلقه است، این پرده در بعضی لبه ها که معمولا در نواحی تحتانی خیلی بالا آمده و ضخیم باشد. برخی اوقات ممکن است اولین دخول به واژن بسیار شدید باشد و سبب گردد تا پرده عمیقا پاره شود و حتی جدارهای واژن را با خود پاره نمایید، که در چنین شرایط خونریزی بسیار زیادی خواهیم داشت، مانند بعضی از مواقع که حتی بیمار بایستی برای ترمیم نواحی پارگی نیاز به جراحی خواهد داشت. گاهی اوقات به صورت ژنتیک در زمان تشکیل پرده بکارت حفره آن تشکیل نمی شود و حفره در پرده بکارت به هر فرمی بایستی وجود داشته باشد تا ترشحات و خون قاعدگی از آن خارج شود. گاهی اوقات ممکن است افراد اظهار کنند که پرده بکارت سفتی دارند و حتی با داشتن رابطه جنسی باز و پاره نمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید