پرده – خرید اینترنتی و قیمت پرده – آرکسان

قبل از خرید پرده باید به نکاتی توجه کرد که در این مقاله به آنها میپردازیم. در حقیقت این امر بسته به نوع تکنیک بستگی دارد. تکنیک های مختلفی برای ترمیم پرده بکارت وجود دارد که با توجه به نوع پارگی تکنیک مورد نیاز آن انتخاب و انجام می گردد و آنچه بسیار حائز اهمیت است که تکنیکی مورد استفاده قرار گیرد تا پس از ترمیم بیمار مشکلی نداشته باشد، زیرا تنها تنگ کردن مدنظر نخواهد بود و آنچه اهمیت دارد این است که بیمار دچار مشکلاتی نظیر دیسپارونی (آمیزش جنسی دردناک) نگردد. پردهها نه تنها در دکوراسیون داخلی منزلتان تاثیر دارند بلکه از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری میکند و در فصل سرما از هدر رفتن انرژِی جلوگیری میکند. ولی هر جراحی و وسیله ای که وارد ناحیه ورودی واژن شود و ورودی واژن را تحت تاثیر قرار دهد می تواند سبب آسیب دیدگی پرده بکارت شود. همان طور که ذکر شد ورود هر وسیله به ناحیه تناسلی می تواند سبب آسیب دیدگی پرده بکارت شود. ممکن است ناحیه تناسلی آن حالت سفتی خود را داشته باشد ولی امکان ترمیم پرده بکارت صفر درصد خواهد بود و بهتر است بدانید که پرده بکارت به هیچ عنوان ترمیم نخواهد شد.

پرده بکارت بافتی است که در ورودی واژن وجود دارد و با توجه به نوع پرده بکارت میزان پارگی و خونریزی متفاوت است و نوع پرده را می توان با معاینه متوجه شد. لذا تشخیص پرده بکارت ترمیم شده به عوامل مختلفی همچون تکنیک ترمیم، نوع نخ بخیه و میزان آسیب دیدگی پرده بکارت بستگی دارد. جراحی زیبایی زنان که مربوط به ناحیه تناسلی خارجی می باشد، همچون جراحی های لابیاپلاستی، سفید کردن ناحیه تناسلی و در مواردی انجام لیزر موهای زائد که جز جراحی های زنان به شمار نمی آید، سبب آسیب دیدگی پرده بکارت نمی شود. از آنجایی که اکثر نوع پرده بکارت حلقوی است و در وسط این نوع پرده ها حفره ای وجود دارد، ممکن است انگشت بدون هیچ گونه مانعی وارد شود، چون گاهی اوقات حفره پرده بکارت آنقدر بزرگ هست که یک انگشت به راحتی بتواند از آن عبور کند و فرد احساس کند که پرده ندارد در صورتی که چنین نیست و زمانی پرده بکارت حس می شود که جسمی به اندازه آلت تناسلی وارد آن شود تا فرد متوجه مقاومت در زمان ورود و وجود بافت پرده شود. امروزه با وجود پرده های زیبا و متنوعی که در بازار وجود دارد، کمتر کسی از این مدل پرده استفاده می کند.

جنس پرده: جنس پرده را بایستی بر اساس دکوراسیون داخلی خود و اندازه روشنی و تاریکی فضایتان انتخاب کنید.مدل­های ضخم پرده ( مخمل و کتان) اجازه ورود نور را به داخل نمیدهد و فضا را تاریک می­کنند اما پارچههای ظریف تر (حریر و توری) علاوه بر ایجاد روشنایی در محیط خانهتان، بسیار زیبا و شکیل نیز هستند. اما بهتر است بدانید که نظافت محیط و همین طور جنس پارچه و نحوه نگهداری از پردهها از مهمترین عواملی است که ماندگاری طولانی مدت پردهها را ضمانت میکند. دردسرها با حمایت خارجی از شورشیان تشدید میشود و کشورهای ناتو کمکهای دفاعی پنهانی اما بسیار قوی به مقاومت اوکراین ارائه میکنند. معمولا در پنجره های کوتاه و معمولی از پرده هایی استفاده می کنند که حاشیه پایین شان تزیینات بیشتری دارد و نگاه بیننده به آن قسمت جلب می شود. با این حال روش هایی برای حفظ حریم خصوصی وجود دارد. یکی از سوالات شایع این است که پس از پارگی امکان ترمیم خود به خود پرده بکارت بدون هیچ گونه فشاری وجود دارد؟ در نهایت استفاده از این نوع کپسول ها یا ترمیم بسته به شرایط فرد متفاوت است. به هر حال زمانی که پرده بکارت ترمیم می شود، حس تنگی و آن مقاومت را برای فرد ایجاد می نماید ولی این نوع کسپول ها تنها سبب ایجاد خونریزی از واژن می شود.

در انتخاب پرده ای که مطابق با مد روز باشد تنها نوع پارچه و رنگ آن مهم نیست بلکه نحوه آویزان کردن آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در اتاق های پرنور، پرده های رنگی می توانند به محیط نور و رنگ ببخشند. محصولات مدرن معمولاً دارای میله های فلزی و مواد سازگار با محیط زیست هستند. پارچه چیت گلدار از جمله پارچههایی است که در آشپزخانه مدرن نیز کارایی دارد. اگر دکوراسیون خانه شما به سبک کلاسیک است از نمونه های والان دار استفاده نمائید و اگر از سبک مدرن پیروی می کنید، انواع ساده و تک رنگ بهترین گزینه محسوب می شوند. اگر نیاز دارید که پردهها را بطور مرتب باز و بسته کنید، این نوع پردهها برای شما راحت نیستند. خونریزی پرده بکارت بدین صورت است که یک خون بسیار رقیق و کم است که مداوم نیست و مدت زمان این خونریزی کوتاه خواهد بود. ولی پرده بکارتی که نزدیک زمان دوران قاعدگی پاره می شوند و مقداری پارگی در داخل واژن ایجاد می شود در چنین شرایطی تشخیص با دستگاه معاینه مشخص می گردد، ولی برای افراد عادی اگر در اوایل دوران قاعدگی پارگی پرده بکارت قابل تشخیص نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید