پرده پذیرایی شیک مدل های پرده جدید پذیرایی 2022 و خرید پرده پذیرایی

فراموش نکنید که هر گونه الگویی که در زمینۀ پارچههای مبلمان شما وجود دارد را باید در انتخاب پرده مورد توجه قرار ­دهید. پرده حمام: مهمترین اولویت انتخاب پرده حمام عایق بودن آن و توانایی آن در حفظ حریم خصوصی ما است.از آنجایی که در حمام رطوبت بالایی وجود دارد جنس پارچه پرده حمام باید مقاومت لازم را در برابر رطوبت داشته باشد. گاهی اولویت ما جلوگیری از ورود نور به خانه است، اما در کنار آن زیبایی خانه نیز برایمان اهمیت دارد. پرده یک محصول بافتی است که قابلیت نرمش پذیری داشته و حائلی است میان فضای داخلی خانه و فضای بیرون.بسیاری از پردهها از جنس پارچه بوده که از آن­ها جهت جلوگیری از ورود پرتوهای آسیبزننده خورشید،جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات موذی به داخل خانه،ممانعت از خروج انرژی گرمایشی در فصل های سرد،استفاده می­شود.محل نصب پردهها معمولاً در جلو پنجرهها است . امروزه انواعی از پردههای کلاسیک و مدرن وجود دارد که هر کدام طرحها و رنگ های مخصوص به خود را دارند و زمانی که در کنار دیگر اثاثیه منزل ما قرار می­گیرند، یک هماهنگی زیبا را بوجود آورده باعث ایجاد یک فضای لوکس، شیک و زیبا می­شوند.پس پرده در ایجاد یک دکوراسیون داخلی جذاب نقش اساسی دارد.

چگونه بهترین پرده را برای پذیرایی خود خریداری کنیم؟ پرده زبرا: این نوع پرده که نوع پردههای بالا رونده است از دو لایه موازی که از جنس تور و پارچه هستند ساخته شده است.از این نوع پرده میتوان برای کنترل میزان ورودی نور استفاده کرد و دلیل محبوبیت آن نیز همین مورد است. پرده یکی از مهمترین اِلمانهای دکوراسیون محیطهای خانگی و غیر خانگی است که کارکرد اصلی آن در کنار زیبایی، تنظیم نور در روز و پوشش پنجرهها در شب است. پردههای شفاف، نیمه شفاف و ضخیم وجود دارد که با انتخاب هر یک از آنها میتوانید عایق و پوشش مناسبی برای حریم داخل منزل خود انتخاب کنید.البته پردههای شفاف از یک لایه آستری نیز برخوردارند که بایستی آن را پشت پرده شفاف نصبکرده و در زمان نیاز حریم منزل خود را بپوشانید. این پرده از جمله بادوامترین پردهها نیز محسوب میشود تیغههای این نوع پرده از جنس چوب یا فلز است که امروزه نمونههای فلزی آن کمتر متداول است. آستری را در زیر پردههای اصلی نصب میکنند که در حقیقت نقش یک محافظ در برابر تابش مستقیم نور خورشید را ایفا میکند.آستریها را معمولاً بدون رنگ و طرح تولید میکنند تا باعث حفظ ظاهر پردههای توری یا حریر شود.

تنها کافیست بر روی شماره زیر کلیک کرده و با مشاوران این گروه که بصورت ۲۴ ساعت آنلاین هستند ، تماس بگیرید. شما می تونید برای زیباتر شدن دکوراسیون خونه ی پر مهرتون، برای زیر دکور همین طرح پرده مخمل ، از پرده تور و حریر همین طرح استفاده کنید. یکی دیگر از دلایل نصب پرده در منزل برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات موذی به داخل منزل است. اگر کودکی در خانه دارید یا حیوانات خانگی نگهداری میکنید، برای جلوگیری از آسیب دیدن پردهها در انتخاب پردهها توجه داشته باشید که طول کوتاهتری را انتخاب کنید. برای مثال در اتاق خواب، شما نیاز به انتخاب پردهای دارید که نه بسیار نور را از خود عبور ­دهد و نه محیط را بسیار تاریک و خستهکننده جلوه دهد. اگر دیوارها، فرش یا سایر اشیاء یک اتاق به رنگ روشن باشد، بهتر است پردهها را به گونهای انتخاب کنید که دارای یک رنگ خنثی باشند.

1 – نوع ریپ دار شفاف : این نوع پرده PVC به دلیل دارا بودن خطوط طولی برجسته بر روی سطح پرده PVC میزان بالاتری از صرفه جویی انرژی را در بر دارد. انتخاب پردهای که روی زمین قرار بگیرد جلوهای مدرن به اتاق شما خواهد بخشید و دیزاین اتاق شما را امروزیتر نشان خواهد داد. پارچه پردههای مخملی و ابریشمی: از این نوع پارچهها برای اتاق های رسمی تر ، سالن پذیرایی و نشیمن استفاده می­شود. اگر طوفانی کوچک در بگیرد حجم زیادی از کثیفی و گرد و خاک وارد منزل ما می­شود اما وجود پرده به عنوان یک عایق محافظ در برابر ورود آلودگی عمل می­کند. اینگونه پرده شما جذابتر به نظر میرسد. برای اینکه نمای خانه را با پردهها زیباتر کنید، سوای جنس خاصی که برای پردههای پذیرایی در نظر گرفته میشود باید به طرح مناسبشان هم فکر کنید. بد نیست که یک بار به این وب سایت سرزده و محصولات و کالاهای آن را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید