پرده پذیرایی شیک مدل های پرده جدید پذیرایی 2022 و خرید پرده پذیرایی

از پرده های ساده و شیک تا پرده های جدید و پرده های فانتزی. انواع پرده های ساده، شیک و لاکچری، جدید و … یکی از راه هایی که پذیرایی شما را بسیار زیبا و شیک می کند، استفاده از پرده های زیبا و مدل جدید می باشد. جالب است بدانید که این مدل شست و شوی بسیار راحتی دارد و دیگر هزینههای خشکشویی را به شما تحمیل نخواهد کرد. اتاق خواب زیبای شما به همراه دکوراسیون جذابی که برای آن ترتیب داده اید، با نصب پرده متناسب با این فضا با مدل های زیبا و شیک می تواند تکمیل تر شود و پرده ها همیشه به عنوان یک عنصر خاص در اتاق خواب استفاده می شوند و فضا را دلچسب تر می کنند. دستههای دیگری از پردهها، مانند پرده والان و پرده آستری موجود اند که اولی به عنوان دکوریِ پرده و دومی برای پوشش بیشتر نور و گرما استفاده میشوند. به عنوان مثال پردههای زبرا جزو این دسته هستند. برای پرده اتاق خواب ها معمولا از جنس های زخیم تری مانند هازان و مخمل و پرده زبرا استفاده میکنن که مانع تابش مستقیم نور خورشید شود . در کنار سایر اثاثیه دکوری نقش بسیار زیادی در زیباسازی فضای منزل ما دارند، پرده نیز از همین اهمیت بالا برخوردار است.میتوان گفت که استفاده از پرده برای رسیدن به مدل دکوراسیونی که در نظر داریم خیلی بااهمیت است.به همین دلیل بایستی از پردههایی استفاده کنید که با تم کلی و رنگ غالب فضای خانه ما هماهنگ باشد.برای مثال استفاده از یک پرده چهل تکه به هیچوجه گزینه مناسبی برای یک دیزاین سلطنتی نیست یا استفاده از پردههای زبرا ی پانچی برای دکوراسیونی همه اجزا آن کلاسیک و مجلل هستند استفاده نمی­شود.

اول از همه باید بدانید که پردههای پشت دری دو نوع ثابت و محرک دارد. پردههای پشت پنجره به جای دیوار، روی فریم اطراف شیشه درب پنجرههای مختلف قرار میگیرند. همچنین اگر پنجره شما در نزدیکی اجاق گاز قرار دارد، روی افزایش ایمنی هم تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت. پرده در چیدمان و زیبایی خانههای ایرانی نقش مهم و تأثیرگذاری دارد، این کالای بهظاهر ساده، میتواند گوشههایی از زیبایی، دلفریبی و رنگ را در خانهی شما به نمایش بگذارد و چشم هر بینندهای را خیره نماید. هنگام خرید سخاوتمند باشید زیرا برای ایجاد چین مطلوب، عرض پارچه باید حدود دو و نیم برابر عرض پنجره شما باشد. همچنین اگر باد نسبتا قوی بوزد و درب پنجره را باز کند، ممکن است به پرههای پرده آسیب جبران ناپذیری بزند. پرده چاپی هازان رنگ طوسي در کنار رنگ سفيد و زرد ترکيب بي نظيري را بوجود مي آورد و اگر فضاي شما کوچک است از ترکيب رنگ سفيد و زرد براي دکوراسيون داخلی استفاده نمایید و ترکيب کردن اين رنگها با يکديگر باعث مي شود که فضاي شما بزرگ تر به نظر برسد.

آورده شده است تا انتخاب برای شما راحتتر باشد و بهترین و مناسب ترین پرده را برای پذیرایی خود انتخاب کنید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که هر بار برای وارد شدن به تراس با پردههای آن کلنجار بروید. از آنجا که این محصولات از مواد نیمه شفاف ساخته شده اند ، در عین حفظ حریم خصوصی شما، نور خورشید را به میزان زیادی وارد می کنند. در این حالت اتاق حالتی رسمی تر به خود می گیرد. اگر وسایل در اتاق ساده هستند و اتاق بزرگ و کم وسیله است انتخاب پرده طرح دار می تواند فضا را گرم تر کند و جلوه ی خاصی به آن ببخشد. پردههای ضخیم نظیر پرده مخمل از ورود سرما به داخل منزل جلوگیری میکنند و در فصل گرما نیز به حفظ خنکی باد کولر در فضا کمک میکنند. علاوه بر جنبه های زیبایی شناختی، پرده ها سلیقه و علاقه شما را نیز به اطرافیان نشان می دهند. لازم به ذکر است با خرید اینترنتی پرده، شما نمیتوانید جنس ، رنگ و بافت پرده را به صورت مستقیم و واقعی مشاهده کنید، به همین دلیل خرید اجناسی مثل پرده مانند تلویزیون یا گوشی موبایل نیست که بر اساس مدل خریداری کنید و از خرید خود مطمئن باشید.برای خرید محصولی چون پرده لازم است که شما از نزدیک جنس و رنگ آن را ببیند و بعد از اطمینان از انتخاب خود، خرید را انجام دهید.

اگر چنین پردههایی را روی دربهای پر رفت و آمد مانند درب تراس یا حیاط نصب کنید، به مزایای بسیاری خواهید رسید. در صورتی که از پرده کرکرهای استفاده کنید، مجبور میشوید آنها را تا انتها بالا بدهید. اما پردههای معمولی یا کرکرهای قطعا شما را با چالشهایی مواجه خواهند کرد. از آنجایی که پرده پشت دری از بالا و پایین فیکس شده است، مانند پردههای معمولی با وزش باد به سمت شعله اجاق حرکت نخواهد کرد. پرده پشت دری یکی از مدلهای پرده است که با چنین شرایطی بهبود پیدا کرده و میتواند به زیبایی پنجرههای منزل شما کمک کند. حتی برخی مدلهایی هم که در خانههای قدیمی وجود داشتند، از لحاظ طراحی به روز شدند تا در خانههای مدرن امروزی نیز حضور پیدا کنند. والان دار بودن پرده خصوصاً در استفاده از چوب پرده طلایی، نیز در مدل پرده سلطنتی به نحو زیبایی بر هیجان دیدار از دکوراسیون خانه شما می افزاید.

دیدگاهتان را بنویسید