پرده پذیرایی شیک مدل های پرده جدید پذیرایی 2022 و خرید پرده پذیرایی

عواملی که باعث می شود یک پرده ارزان شود! کیفیت پارچه، مد روز بودن آن و برندی در حال انتخاب آن هستیم از عواملی هستند که می توانند در قیمت پرده تأثیرگذار باشند. در مورد پرده های کلاسیک نیز می توان به پرده های پارچه ای که از جنس حریر، کتان، مخمل و سایر جنس های پارچه ی موجود در بازار نام برد. روش نصب دیوار به دیوار پرده: در این روش معمولاً از پردههای نازک و بلند استفاده میشود انتخاب رنگ مناسب نیز میتواند در حال و هوای کلی اتاق تأثیر بگذارد. این نوع پرده های چین دار بیشتر برای سبک های طراحی داخلی سنتی و رسمی تر مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پرده به تنهائی قابلیت انواع پرده شید، پرده کرکره و پرده های توری را فراهم میسازد. به همین دلیل باید تلاش کنید که نهایت سلیقه تان را در انتخاب نوع پرده خانه خود به خرج دهید. برای پرده پذیرایی که بیشتر از هر چیزی در این قسمت خانه به چشم میاید، بهترین انتخاب این است که با توجه به سبک چیدمان منزلتان یکی از پارچههای شکیل و زیبا مانند مخمل، ساتن، حریر و …

در بین پارچه های مناسب پرده می توان گفت مخمل از گران ترین نوع پارچه برای پرده و حریر یکی از ارزان ترین آن هاست. قبل از خرید پرده حتما درباره جنس آن تحقیق کنید. برای خرید اینترنتی پرده علاوه بر ثبت سفارش در سایت، میتوانید برای راحتی بیشتر پس از انتخاب مدل مورد پسند خود، از آن اسکرین شات گرفته و از طریق واتس اپ برای همکاران ما ارسال کنید. امروزه علاوه بر مکان ها و فروشگاه های مختلف که جهت خرید و انتخاب پرده نیاز به مراجعه حضوری دارند، فروشگاه های اینترنتی و آنلاین فروش انواع پارچه پرده و خدمات آن نیز موجود می باشد که امکان انتخاب را چه از منظر نوع محصول و چه از منظر قیمتی تسهیل می نماید. انتخاب پرده خوب و مناسب نه تنها در تزیین و زیبایی اتاق کودک موثر است بلکه در ساعت خواب، روحیه و سلامت روانی کودک نیز تاثیرگذار میباشد. خوب است بدانید پردههای بزرگ، امروزیتر و پردههای کوچکتر، سنتیتر بهنظر میرسند. هرچند نصب پردههای با پلیسههای مدادی کمی دشوار است، اما این پردهها نمایی شقورق و یکنواخت دارند. هرچند دوخت پرده معمولا گرانتر از آب در میآید، اما میتوانید خیاطهایی پیدا کنید که این کار را با قیمت مناسب انجام میدهند.

این مدل پرده از تنوع رنگی بالایی برخوردار می باشد. در نظر گرفتن مکان نصب پرده از نکات مهم در انتخاب جنس و مدل پرده به شمار میآید، به طبع جنس و مدل پرده اداری با پردههای داخل منزل فرق دارد. با این مقدمه، در ادامه این نوشته از ساختمانچی با ما همراه باشید تا با انواع مدل های پرده و تاثیر آن ها در دکوراسیون داخلی آشنا شوید. اما دقت کنید که موقع استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی به همراه رنگ های روشن استفاده کنید تا اتاق خسته کننده و کسل به نظر نرسد. پارچههای سنگینتر مانند پنبهٔ ضخیم، لنین و مخمل بهویژه اگر با لایهای پارچهٔ بلکاوت همراه شوند، گزینههای خوبی برای جلوگیری از ورود نور به اتاق هستند. اگر پرده بدوزید یا سفارش دوخت بدهید، پردهای مطابق خواستهها و شرایط اتاقتان خواهید داشت. ۲. پردهٔ آماده بخریم یا پرده بدوزیم؟ در ادامه لیستی از ۲۵ مدل پرده ارزان، با کیفیت و محبوب در بازار ایران را برای شما آماده کرده ایم. بنابراین از رنگها و بافتهایی استفاده کنید که فضایی آرامشبخش ایجاد میکنند.

از این پرده ها در اتاق خواب های اصلی و همچنین در اتاق نشیمن استفاده می شود. بهتر است در طراحی سنتی از پارچههایی با طرحهای مدرن از گیاهان استفاده کنید. بعلاوه، پردههای مدرن را با استفاده از جارو برقی و بخارشو میتواند تمیز کرد. پارچههای سبک و نازک چشمنوازند و از فضای خصوصی شما محافظت میکنند، اما اگر بهدنبال تاریکی مطلق در هنگام خواب هستید، چندان به کارتان نمیآیند. اگر اتاق خوابتان ساده است، طرح و رنگهای سرزنده به چشمگیر شدن و جذابیت اتاق میافزایند. در این بین طرح پرده اتاق خواب به دلیل نقشی که در کنترل نور ورودی از پنجرهها دارد، اهمیت زیادی دارد. پنجرهها را اندازه بگیرید و ارتفاع را دستکم چند سانتیمتر بلندتر در نظر بگیرید. در انتخاب پرده اتاق خواب، علاوه بر شکل و اندازه پنجره، اندازهٔ اتاق را هم باید در نظر بگیرید. این ایدهای بهصرفه است، زیرا میتوانید پارچههای لوکس را در اندازه کم بهکار ببرید. نگران انتخاب پارچههای نازک و نمایان نباشید؛ میتوانید پردهای دیگر را از میان پارچههای کلفت، پارچههای بلکاوت و همچنین زیرپرده انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید