پرده پذیرایی شیک مدل های پرده جدید پذیرایی 2022 و خرید پرده پذیرایی

مدل پرده تک پنل در حالتی که بسته باشند، ظاهری نامتقارت دارند و برای استایل مدرن انتخاب خوبی است. پردههای آماده براساس اندازههای استاندارد عمومی پنجرهها دوخته میشوند و اگر ابعاد پنجره منزلتان با آنها در هماهنگی باشند، استفاده از آنها خیلی راحت و بیدردسر خواهد بود. مثلا اگر میخواهید با پرده، جلوی دید ساختمانهای دیگر به داخل منزلتان را بگیرید باید از پردههای سنگینتری از جنسی مانند مخمل استفاده کنید. مخمل یکی اصلی ترین انتخاب ها برای پارچه پرده است اما توجه داشته باشید پرده مخمل به درد خانه هایی با متراژ بزرگ و دکوراسیون سنتی و کلاسیک می خورد، یعنی اگر دکور منزل شما به صورت مدرن است و یا اینکه متراژ کوچکی دارد، استفاده از پارچه مخمل فقط باعث کوچکتر نشان داده شدن منزلتان می شود. پس نیاز به پردهای دارید که امکان کنترل نور را برای زمان خوابیدن داشته باشد، اما نباید به سراغ گزینههای خیلی تیرهرنگ بروید چون فضا را تاریک و تنگتر از آنچه هست، نشان خواهد داد. اگر برای دکوراسیون منزل مبلمانی با رنگ های روشن در نظر گرفته اید، پس بهتر است برای روح بخشیدن به دکوراسیون داخلی اتاق تان از رنگ های شاد برای پرده یا فرش استفاده کنید. پس قبل از خرید پرده به نحوه شست و شوی آن هم کاملا دقت کنید.

درنتیجه باید در انتخاب آنها دقت بیشتری کرد. برای انتخاب پرده نکات مهمتری هم وجود دارد که باید به آن دقت کنید. برای خرید پرده اتاق خواب هم باید نکات مربوط به آن را در نظر داشته باشید. تمامی جزئیات مانند رنگ، طرح؛ جنس پارچه، مدل آویزان شدن، نحوه شست و شو در دکوراسیون اتاق پذیرایی تاثیر دارد. برای پرده پنجره فضای پذیرایی هم مانند دیگر محیطهای خانه – فارغ از تنوع موجود میان پارچهها – مدلهای مختلفی وجود دارد ولی یادتان باشد مدل و یا حتی پارچه انتخابی برای پرده باید با سبک دکوراسیون فضای مورد نظرتان هماهنگ باشد. این روزها پردههای آماده متنوعی در طرحها و جنسهای مختلف در انواع فروشگاههای لوازم خانه و حتی از سوی برندهای معتبری مانند ایکیا به بازار عرضه میشوند. چون شستوشوی آنها راحتتر از پردههای بلند و حجیم است. اندازهگیری نسبت به کف زمین: اگر پردهای بلند برای پنجره انتخاب میکنید باید حواستان باشد که طول پرده آنقدر بلند نباشد که روی زمین کشیده شود. اما از طرفی اگر سرتاسر خانه پنجره داشته باشیم باز هم سعی میکنیم آنها را با پرده بپوشانیم. این فروشنده پرده قابی گلدرشت با پارچه ایتالیایی را «از متری ۳۵۰هزار تومان تا ۹۰۰هزار تومان» نرخ زده است.

پرده با پارچه ایتالیایی که آن هم حریر است متری ۲۰۰هزار تومان قیمت دارد». جنس پرده ها به دو نوع کلی حریر و مجلسی تقسیم می شود. اگر نور فضای مورد نظرتان کم است ولی دوست دارید طرفین پرده محیطتان دکور با پارچهای ضخیم هم بخورد، در صورتی که دو طرف پنجره دیوار خالی وجود دارد، ریل پرده را بزرگتر نصب کرده و دکورها را در واقع روی دیوار نصب کنید تا فضایی از پنجره را اشغال نکرده و جلوی نور را نگیرند. شما می توانید مدل های مختلف پرده پذیرایی را در سایت مشاهده و مقایسه کرده و در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و آخرین قیمت پرده ها با کارشناسان ویکی دکو در ارتباط باشید. پرده ساده و زیبا زمینه آبی روشن با گل درشت رنگی ملایم (یاسی, سبزآبی) در حاشیه پایین پرده , آن را بسیار شیک کرده است و به دلیل ملایم بودن رنگ های بکار رفته قابل ست شدن آسان با دیگر وسایل می باشد. این پرده چاپی گل دار با رنگ های ملایم ساده و گل های درشت انتخاب بسیار ساده و شیکی می باشد.

این نوع پرده به راحتی جمع و باز می شود و از نظر عملکردی بسیار خوب هستند. شما میتوانید از این نوع پرده در هر جایی (اتاق خواب، اتاق پذیرایی، شرکت و … ) استفاده نمایید. حتی اگر پنجره پذیرایی خانهتان قدی نیست و به صورت نیمه است، دلیل بر این نمیشود که شما حتما مجبورید پردهای با همان ارتفاع آویزان کنید. مثلا اگر نقطه کانونی فضایی که در اختیار دارید، دیوارهایی با رنگ شاد و براق است یا مبلمانی پرطرح و نقشه دارید، بهتر است، پارچه پردهای منتخبتان ساده و با رنگی خنثی باشد. آویزان کردن پردههای کناری که به دکور معروف است، این ترکیب را کامل میکند. 7. مهمترین وجه تمایز فروشگاه اینترنتی ویکی دکو آن است که تمامی پردههای موجود در سایت توسط عکاس ویکی دکو عکسبرداری شده و برای معرفی محصولات خود به عکسهای تزئینی و تبلیغاتی زیبا و گمراه کننده اکتفا نمیکند. 1. به واسطهی ارتباط مستقیم ویکی دکو با تولیدکنندگان و واردکنندگان، همچنین واردات مستقیم برخی کالاها، بسیاری از پردههای موجود در این فروشگاه با قیمتهای ارزانتر ارائه میشوند. در فروشگاههای پردهفروشی زرتشت با انبوهی از پردههای آماده و کارشده رو به رو خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید